Magazín Elita

NOVINKA PRO MUŽE: OAK – CERTIFIKOVANÁ PŘÍRODNÍ PÉČE O VOUSY I VLASY

NOVINKA PRO MUŽE: OAK – CERTIFIKOVANÁ PŘÍRODNÍ PÉČE O VOUSY I VLASY

OAK je nová berlínská značka kontrolované přírodní kosmetiky, která na český trh přináší produkty pro profesionální péči o mužskou pleť a vousy.

Dr. Alun Withey, historik medicíny a lidského těla, uvedl v říjnu 2014 pro Telegraph, že nově nastalá éra mužského vousu, jejíž počátek se v této vlně datuje do roku 2013, bývá v historii spojena s potřebou projevu mužnosti. Tak tomu bylo například i v 19. století, když průmyslová revoluce „válcovala“ mužskou sílu, v první světové válce muži v boji nosili povinně knírek a v 60. a 70. letech se mužský vous stal projevem sexuální svobody a volnosti. Jak dlouho tento trend vydrží ještě horký, je zcela otázkou nastavení a potřeb společnosti. Důležité je, že v dnešní postmoderní a „postfaktické“ době může každý muž mít na svém obličeji cokoliv, v čem se cítí dobře a pohodlně.

S érou vousů je spojen také trend barber shopů a mužského holení, které bylo po desetiletí jako služba zapomenuto. Muži v holičstvích relaxují v klubovém stylu po svém a o jejich specifickou pleť, vlasy, případně i vous se v důkladně promyšleném ošetření postará holič.

Značka OAK pochází z Berlína, kde je vousatých mužů více než v řecké mytologii. Bohužel v Berlíně má málokdo tolik času a možností, aby se mohl věnovat péči o své vousy jako bozi na Olympu. OAK proto přinesl na trh kontrolované přírodní produkty s certifikátem BDIH, které pomohou vousatým mužům, aby svůj vous mohli nosit civilizovaně a hrdě každý den s pomocí péče určené jen pro ně.

OAK Berlin vytvořil produkty, které jsou jednoduché v rovině používání a zároveň jsou cíleně sestavené pro potřeby mužské pleti a vousů. Pleť mužů je silnější a pomaleji stárne, na druhou stranu však může být extrémně citlivá. Pro co nejšetrnější péči byly vybrány čisté přírodní ingredience a aktivní složky a všechny produkty jsou kontrolovány nezávislým standardem přírodní kosmetiky BDIH.

 

PRODUKTY

OAK BEARD BOX
BEARD BOX obsahuje čtyři nejdůležitější produkty pro péči o mužskou pleť a o vousy. Mycí gel na bázi mýdla (wash), kartáč (brush), olej a tvarovací pastu (hold).
BEARD WASH jemně čistí, BEARD BRUSH udržuje vousy v žádaném tvaru a odstraňuje volné vousy a lupy. BEARD OIL změkčuje vlákno vousů a zároveň pečuje o pleť. BEARD HOLD nabízí díky svým tvarovacím složkám vousu kompaktní formu.
Exkluzivní dřevěný obal černé barvy dělá z BEARD BOXu dokonalý dárek pro každého, můžete obdarovat i sami sebe. BEARD BOX je jako stvořený pro vousaté cestovatele, kteří jistě ocení jeho praktické balení.
Obsah:
BEARD HOLD 50 ml
BEARD WASH 30 ml
BEARD BRUSH
BEARD OIL 30 ml
Cena: 2499 Kč

OAK BEARD WASH
BEARD WASH je vhodný pro všechny typy vousů, které ocení kvalitní péči. Vousy se nejen dostávají do styku s jídlem, tekutinou a kouřem, ale je třeba je denně umýt I od pečujících produktů, které se starají o jejich formu. Díky speciální kombinaci přírodních látek zajišťuje BEARD WASH důkladné čištění vousů, a přitom zůstává jemný k pokožce. Organický sladový výtažek vousy posiluje. BEARD WASH voní mužně po vetiveru a svěže po grapefruitu.  
Bez syntetických vůní a barviv, silikonů, parafinů a surovin na bázi minerálních olejů.
Cena: 659 Kč/ 200 ml

OAK BEARD BRUSH
BEARD BRUSH udržuje tvar vousů, změkčuje vlákno a odstraňuje uvolněné vousy a lupy. Kartáč s dřevěnou rukojetí z naolejovaného dubu sedí pohodlně v dlani a je tak možné jím pročesávat i velmi hustý vous.  Nepravidelné velikosti štětin a extra velké mezery mezi štětinami zajistí optimální sevření vousů. Pravidelné kartáčování oživuje pokožku, stimuluje produkci mazu a zabraňuje přesušení této oblasti, jak na pokožce, tak k přímo ve vlákně.  
Díky oválnému tvaru může být kartáč použit i pro užší partie, jako jsou kotlety, kníry a vousy na bradě.
Cena: 799 Kč

OAK BEARD OIL
BEARD OIL dává vousům hladký vzhled. Po oholení či zastřižení zaceluje konce vousu a chrání je před třepením. Vousy se snadněji češou a změkčení nabízí komfort i pro pleť. Olej se rychle vstřebává a nezanechává mastný film. Pravidelné používání usnadní přechod od krátkého k delšímu vousu - budou méně škrábat a kůže nebude svědit.
Složení je velmi jemné a šetrné, uzpůsobené pro všechny typy pleti. Olej z hroznových jadérek regeneruje a dodává vitaminy, mandlový olej zabraňuje vysoušení a uhlazuje vlákno, olej ze semínek brokolice vous změkčuje.
Cena: 1099 Kč/ 30 ml

OAK BEARD HOLD
BEARD HOLD dodává tvar vašim vousům. Čistě přírodní vosky a oleje pomáhají vous tvarovat tak, že uhlazují tvrdé a vyčnívající vousy. Vyhlazující efekt vylepšuje individuální tvar vousů a poskytuje dokonalý vzhled. Vůně je definována esenciálními oleji vetiveru, jalovce a grapefruit, jako v případě dalších produktů značky OAK.
Cena: 659 Kč/ 50 ml

OAK BEARD BALM
BEARD BALM kombinuje výživné vlastnosti BEARD OIL s tvarovacím efektem BEARD HOLD. Vyživuje kořínky vousů a dodává tvar. Organický olej z brokolicových semen uzavírá každý jednotlivý vous výživnou a ochrannou vrstvou, díky včelímu vosku se vousy dají snadno tvarovat. Vysoce koncentrovaný extrakt z kopřivy posiluje kořínky a dodává jim vitamín A a C. Obecně balzám snižuje tvorbu lupů, omezuje padání a má protizánětlivý účinek po holení. Je vhodný i pro citlivou pokožku.
Cena: 999 Kč/ 50 ml

Kde najdete více informací? Právě tady!

Fotogalerie
7289 7290 7291 7292 7293

Další články z rubriky

ÚČINKY HLEMÝŽDÍHO SLIZU NA PLEŤ JSOU ÚŽASNÉ

ÚČINKY HLEMÝŽDÍHO SLIZU NA PLEŤ JSOU ÚŽASNÉ

NEPODCEŇUJTE PODZIMNÍ SLUNÍČKO, JEHOŽ PAPRSKY JSOU STÁLE SILNÉ

NEPODCEŇUJTE PODZIMNÍ SLUNÍČKO, JEHOŽ PAPRSKY JSOU STÁLE SILNÉ

BRZKÉ POLOHOVÁNÍ MIMINEK NA BŘICHO ZPŮSOBUJE TRVALÉ PROBLÉMY S PÁTEŘÍ

BRZKÉ POLOHOVÁNÍ MIMINEK NA BŘICHO ZPŮSOBUJE TRVALÉ PROBLÉMY S PÁTEŘÍ

JAK VIDÍ SVĚT LIDÉ S OČNÍ VADOU?

JAK VIDÍ SVĚT LIDÉ S OČNÍ VADOU?

JEDINEČNÁ KOSMETIKA S VŮNÍ ANGLIE OD BAYLIS & HARDING

JEDINEČNÁ KOSMETIKA S VŮNÍ ANGLIE OD BAYLIS & HARDING

HALLOWEEN DĚTSKÉ AKCE 4+2 ZDARMA

LIFE!

ALFONS MUCHA - SLOVANSKÁ EPOPEJ