Magazín Elita

KLINGEL 2017 PŘEDSTAVUJE NOVOU SEZONU PRO PODZIM A ZIMU

KLINGEL 2017 PŘEDSTAVUJE NOVOU SEZONU PRO PODZIM A ZIMU

Zásilková společnost KLiNGEL uvádí nový, téměř 500stránkový katalog nabitý aktuálními módními hity pro sezónu podzim/ zima 2017. Svým klientům rozesílá více než milion exemplářů.

Katalog kromě módy, šperků a dalších módních doplňků pro ženy, ale i muže, nabízí také velké množství bytových komplement, potřeb do domácnosti a širokou paletu obuvi. Tištěnou nabídku rozšiřuje o dalších více než 15.000 položek e-shop. Podíl internetových objednávek se u KLiNGELu v Česku pohybuje od 50 % až do 62%, v závislosti na období.

K tradičním vlajkovým značkám ATELIÉR PAOLA a LAURA KENT přibyly letos dvě nové – KIM KARA a ALBA MÓDA. Významnou součást sortimentu přestavuje i brand HAPPY SIZE určený pro XXL módu. Společnost KLINGEL má ve svém portfoliu více než 500 značek.

KLiNGEL spustil v loňském roce akci Happy Friday. Každý pátek se tak spotřebitelé mohou těšit na výrazné slevy a hodnotné dárky. Dalším bonusem jsou nákupní poukázky v hodnotě 250 Kč pro registrované klienty, kteří mají narozeniny.

Casual styl LAURY KENT nabízí pohodlné a praktické modely pro každý den. Moderátorka a návrhářka vsadila na ležérní eleganci ozvláštněnou aktuálními trendy – metalickými efekty, hravými detaily, výšivkami, perličkami, extravagantními potisky apod. Nechybí oblíbené zvířecí vzory a žádaný obnošený vzhled. Barvám vévodí tlumené tóny – vintage růžová, ledově tyrkysová, šedá nebo švestková. Kolekci doplňuje komfortními barevně i vzorově originálními a zároveň vysoce kvalitními pleteninami

Zpěvačka PAOLA FÉLIX protežuje u svých modelů nevšední a nápadité barevné kombinace. Představuje trendy bordó barvu v řadě variant, originální, výrazné vzory v osvědčené černobílé kombinaci a sportovně elegantní kousky v červeno -černém provedení. Součástí kolekce jsou hebké a jemné pleteniny. Nechybí ani stále aktuální norské vzory.

Značky KIM KARA a ALBA MÓDA pak prezentují svěží a mladistvé modely.

Společnost KLiNGEL patří mezi nejprestižnější německé módní zásilkové obchody. Firma s téměř 100letou tradicí a přibližně 2 500 zaměstnanci působí rovněž ve Švýcarsku, Rakousku, Francii, Belgii, Švédsku, Norsku, Finsku, Nizozemsku, Rusku a na Slovensku. Specializuje se na nejvyšší kvalitu, sezónní trendy a pečlivě vybrané a testované produkty. Samozřejmostí je aktivní zákaznická telefonní linka


Další články z rubriky

DO SYCHRAVÉHO POČASÍ S KOZAČKAMI OD HÖGL!

DO SYCHRAVÉHO POČASÍ S KOZAČKAMI OD HÖGL!

KOLAGEN V KOSMETICE: NÁVRAT K VLASTNÍMU MLÁDÍ

KOLAGEN V KOSMETICE: NÁVRAT K VLASTNÍMU MLÁDÍ

OBDARUJTE SVÉ BLÍZKÉ ELEGANCÍ A LUXUSEM  S VÁNOČNÍMI DOPLŇKY OD KIPLING

OBDARUJTE SVÉ BLÍZKÉ ELEGANCÍ A LUXUSEM S VÁNOČNÍMI DOPLŇKY OD KIPLING

STYLOVÝ PODZIM S KOTNÍČKOVOU OBUVÍ HÖGL

STYLOVÝ PODZIM S KOTNÍČKOVOU OBUVÍ HÖGL

ŠPERKY ZNAČKY LUCIE MARIM: LÁSKA, SÍLA A ŽENSKOST

ŠPERKY ZNAČKY LUCIE MARIM: LÁSKA, SÍLA A ŽENSKOST

Miss Princess

BETA GLUCAN