Magazín Elita

NEJKRÁSNĚJŠÍ HASIČKA JE ÚSPĚŠNOU SLOVENSKOU TANEČNICÍ

NEJKRÁSNĚJŠÍ HASIČKA JE ÚSPĚŠNOU SLOVENSKOU TANEČNICÍ

Miss Hasička ČeskoSlovensko 2017 se stala sedmnáctiletá dobrovolná hasička Nikola Kumpanová. Tahle kráska ze slovenské Petrovej Vsi s dokonalými mírami sní o kariéře modelky, a to oprávněně. Hasičem roku se stal pětadvacetiletý fešák Pavel Andráško, kterému se hasičina stala povoláním. Je opravdu takovým mužem, kterého známe z katastrofických filmů, kde hasiči zachraňují oběti z hořících výškových budov, má za sebou desítky požárních zásahů. Oběma pravděpodobně přineslo štěstí i jejich číslo 1, které je provázelo celou soutěž. 

Nejkrásnější Hasička, slovenská kráska Nikola Kumpanová je 170 centimetrů vysoká, studuje Obchodní akademii v Senici  na Slovensku, jedenáct let tancuje v taneční skupině Endy a jejím snem je pracovat jako modelka. Věří, že díky soutěži krásy, která se konala v pražském Top hotelu, dostane příležitost. „Je to vůbec poprvé, co jsem šla po přehlídkovém mole a musím přiznat, že jsem měla velkou trému. Pár focení za sebou mám, ale nic velkého profesionálního. Moc bych si přála se v modelingu více uplatnit," prozradila Nikola. „Jsem hrozně dojatá, byl to pro mě úžasný zážitek. Věřím, že mi to přinese do života spoustu nového," řekla. 
Hasičskému sportu se věnuje několik let.  „Jsem dobrovolná hasička, běhám pravý proud za sbor dobrovolných hasičů Letničie, jezdíme na soutěže a to mě hrozně baví. Už jako devítiletá jsem chodila na tréninky za Plamen v Petrovej Vsi. Je to úžasný adrenalin, moc mě baví trávit čas s našimi hasičkami," dodala Nikola, která u poroty zabodovala jednoznačně i přes svoji indispozici. Bojovala s horečkou a během finále měla teplotu přes 38 °C. 

Nikola je víc jak rok zadaná a zamilovaná do svého trenéra v hasičském sboru. Naopak dámy mají šance u nového Hasiče roku Pavla Andráška. „Přítelkyni nemám, uvidíme, co se teď stane. Snad se těch zpráv neleknu," prozradil vítěz soutěže Hasič roku. Stejně jako Nikola nemá zkušenosti v modelingu, ale ani na ně nečeká. „Byla to premiéra a pokračovat v tom myslím nebudu. Budu se dál věnovat své práci hasiče," dodal.

Slavnostní večer Miss Hasička ČeskoSlovensko moderovali Libor Bouček a Daniela Písařovicová. Během večera vystoupili Monika Absolonová, Natálie Grossová, La Gioia a Petr Kotvald. V porotě zasedly Eva Perkausová, Nikol Švatnerová, modelka Kateřina Votavová a Miss Face 2016 a čerstvá 5. nejkrásnější žena světa Nikola Uhlířová, která se před pár dny vrátila z 3. největší soutěže světa Miss Grand International.

Soutěž Miss Hasička ČeskoSlovensko a Hasič roku je soutěž, která je určena pro dobrovolné i profesionální hasičky a hasiče, kteří jsou členy v  některé zastřešující hasičské organizaci, například Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska, Česká asociace hasičských důstojníků, Profesní komora požární ochrany, Asociace velitelů HZS podniků atd. a to minimálně po dobu 12 měsíců. Soutěží chtějí organizátoři zvýšit povědomí o činnostech SDH v obcích, hasičském sportu a poukázat na rozsáhlou hasičskou základnu.


Zdroj foto: Miss Hasička

Fotogalerie
7142 7143 7144 7146

Další články z rubriky

A JE TO VENKU! TŘETÍ NEJKRÁSNĚJŠÍ ČEŠKA TEREZA KŘIVÁNKOVÁ SE ZASNOUBILA.

A JE TO VENKU! TŘETÍ NEJKRÁSNĚJŠÍ ČEŠKA TEREZA KŘIVÁNKOVÁ SE ZASNOUBILA.

KDO SE Z MUZIKÁLU GALILEO NEVEŠEL DO KOSTÝMU?

KDO SE Z MUZIKÁLU GALILEO NEVEŠEL DO KOSTÝMU?

ŠTĚFLÍČKOVÁ PŘED MISS UNIVERSE NEPODCENILA ANI KONTROLU CHRUPU

ŠTĚFLÍČKOVÁ PŘED MISS UNIVERSE NEPODCENILA ANI KONTROLU CHRUPU

ZIKMUNDA, LIŠKU RYŠAVOU, VE VELKOFILMU JAN ŽIŽKA HRAJE MATTHEW GOODE

ZIKMUNDA, LIŠKU RYŠAVOU, VE VELKOFILMU JAN ŽIŽKA HRAJE MATTHEW GOODE

KDE NAUČIL LUDĚK SOBOTA ŽENU LYŽOVAT? NA ŠUMAVĚ!

KDE NAUČIL LUDĚK SOBOTA ŽENU LYŽOVAT? NA ŠUMAVĚ!

Miss Princess

BETA GLUCAN