Magazín Elita

NA CIRKUSOVOU SHOW I DO ZÁKULISÍ ZAMÍŘILO NĚKOLIK ZNÁMÝCH OSOBNOSTÍ

NA CIRKUSOVOU SHOW I DO ZÁKULISÍ ZAMÍŘILO NĚKOLIK ZNÁMÝCH OSOBNOSTÍ

Cirkusové představení nejprofesionálnějšího českého cirkusu Sultan Berousek na pražském Hagiboru bylo skutečné dech beroucí show, ale co mu ještě předcházelo?  Pozvání známých osobností do zákulisí, kde se ukázalo, kdo je hrdina, a kdo se raději kouká zpovzdálí.

Všichni pozvaní se společně shodli, že setkání se zvířaty a akrobatická show byla největším zážitkem jak pro ně samotné, tak hlavně pro jejich děti. Syn Aleše Hámy navíc na chvíli uvěřil, že jeho tatínek v cirkusu účinkoval. „Syn se mě ptal, jak je to možné, že budeme moct jít do zákulisí, jestli mám v cirkusu Sultan Berousek nějaké známé. Tak jsem mu řekl, že samozřejmě ano, že jsem tady čtyři roky účinkoval,“ vtipkoval Háma. Ač v publiku působil nenápadně, neunikl pohledům ostatních diváků premiéry, kteří pravidelně sledují soutěž Tvoje tvář má známý hlas. Herec a moderátor byl nevíce ohromen vystoupením artistů v kole smrti ve dvanácti metrech bez zajištění. Toto vystoupení opravdu bralo dech.

Dorazilo i Trio Opera Divas v celém složení. Tereza Mátlová, Andrea Kalivodová a Pavlína Senić vzaly sebou své ratolesti.  Jako nejodvážnější se ukázala Andrea Kalivodová, která se neobávala přiblížit ke krokodýlovi a i se ho dotknout. To dámy Pavlína Senić a Tereza Mátlová přiblížení se k bájemi opředenému zvířeti zcela odmítly a nedovolily to ani svým dcerkám. „Já se budu klidně fotit s lamou, velbloudem, ale krokodýla po mě prosím nechtějte. Nechci riskovat, že se panu řediteli vysmekne,“ vysvětlovala Tereza Mátlová, která si zamilovala jednoho z přítomných oslíků. Po představení pak operní diva nemohla dceru téměř dostat domů, jak byla z představení nadšená. „Emilka je plná dojmů a já musím zkonstatovat, že Berousci z cirkusu Sultan Berousek opravdu umí,“ pochvalovala si Mátlová práci souboru.

Show, která trvala přes dvě hodiny, nadchla i známou cvičitelku Hanku Kynychovou, která dorazila s dvojčaty a manželem. Obdivovala všechny artisty, jak umí pracovat se svým tělem, i to, jak musí mít zpevněné hluboké vnitřní svaly. Evidentně nezapřela svoji profesi. A i přesto, že má fóbii z plazů, přemohla se a statečně pózovala s krokodýlem. To Vendula Křížová, která dorazila s dětmi, se ke krokodýlovi s nadšením a bez okolků ihned vrhla. „Ten je tak roztomilý, že bych mu nejradši dala pusu,“ rozplývala se herečka a s krokodýlem ochotně pózovala i se svými děti. Představení si pak užívali s úsměvem na rtech.

Na cirkusové slavnostní show dorazila také operní a muzikálová zpěvačka Michaela Gemrotová se sestrou a jejími dětmi, ale i herečka Denisa Pfauserová s rodinou nebo Petr Jákl starší s vnoučaty.

Fotogalerie
7064 7065 7066 7068 7069

Další články z rubriky

MISS ŠIŠKOVÁ SE FOTILA S JEZDCE F1 ROMAINEM GROSJEANEM

MISS ŠIŠKOVÁ SE FOTILA S JEZDCE F1 ROMAINEM GROSJEANEM

JEZDCI F1 MUSÍ NEZBYTNĚ DODRŽOVAT PITNÝ, COŽ UŽ VÍ I VÍTĚZKY ČESKÉ MISS

JEZDCI F1 MUSÍ NEZBYTNĚ DODRŽOVAT PITNÝ, COŽ UŽ VÍ I VÍTĚZKY ČESKÉ MISS

VE VELKOFILMU JAN ŽIŽKA SE POTKAJÍ HERCI ZE TŘÍ KONTINENTŮ

VE VELKOFILMU JAN ŽIŽKA SE POTKAJÍ HERCI ZE TŘÍ KONTINENTŮ

BATIST NEJ SESTŘIČKA  JE IVANA LELKESOVÁ SI ZAHRAJE V SERIÁLU MODRÝ KÓD

BATIST NEJ SESTŘIČKA JE IVANA LELKESOVÁ SI ZAHRAJE V SERIÁLU MODRÝ KÓD

ZPĚVÁK JAKUB VAŇAS ŠEL ZA HUDBOU PO SVÉM

ZPĚVÁK JAKUB VAŇAS ŠEL ZA HUDBOU PO SVÉM

ALFONS MUCHA - SLOVANSKÁ EPOPEJ