Magazín Elita

V TATRÁCH SE DOTKNETE HVĚZD

V TATRÁCH SE DOTKNETE HVĚZD

V létě se můžete vydat na víkend i týdenní dovolenou na místo, kde se budete cítit jako domácí. Vydejte se třeba do Tater. Zrelaxujete a přes léto tu zažijete mnoho nezapomenutelných chvil.

Kdyby mohly zdi secesního klenotu na břehu Štrbského plesa vyprávět, byla by to strhující sága.

  • romantický vzhled hotelu
  • unikátní služby
  • gastronomické zážitky
  • dokonalý relax

a co teprve okolí hotelu, které nabízí bezbřehé možnosti turistiky a aktivity (golfové hřiště, pozorování medvěda hnědého, panoramatické lety, rafting, horské koloběžky, aj.)

POBYT V GRAND HOTELU KEMPINSKI HIGH TATRAS NEMÁ CHYBU

Nejromantičtější večeři můžete zažít v soukromí panoramatické věžičky Grand Hotelu Kempinski High Tatras. Věžička má 360° výhled na tatranskou přírodu. Pohled na štíty Vysokých Tater a hladinu Štrbského plesa si můžete užít při západu slunce. Takovou večeři si při příležitosti návštěvy Vysokých Tater dopřáli i japonský princ a japonská princezna. Vybrat si můžete ze tří různých menu a ochutnat můžete speciality připravené šéfkuchařem Tomášem Tejbusem, jako například Terinku z kachních foie gras s lanýžovým chlebem nebo krůtí stehno připravené metodou sous-vide. Dotknout se hvězd můžete i díky soukromé vířivce, která se nachází ve věžičce patřící k nejromantičtějšímu apartmánu, a to Novomanželskému. Jeho soukromí si po svatbě v hotelu vychutnal i nejúspěšnější slovenský cyklista Peter Sagan s manželkou.

A ještě něco navíc...

Relaxace v tulivacích na terase

Pohodlně se usaďte do sedacích vaků, čtěte si knihu, povídejte si s kamarády nebo jen tak odpočívejte při pohledu na klidnou hladinu Štrbského plesa a na majestátní tatranské štíty.

Nabíječky elektromobilů

Vynikající zpráva pro všechny, kteří chrání životní prostředí. V hotelu mají k dispozici dvě nabíječky na elektromobily - Jednu univerzální pro vozidla s konektorem Type 2 a druhou speciální pro elektromobily značky Tesla.

Tip od Lady in Red Alexandry Džuganovej - Piknik při Štrbském plese

Vychutnejte si romantické odpoledne nebo večer ve společnosti milované osoby s výhledem na Štrbské pleso. V piknikovém koši najdete samé dobroty z naší restaurace. Záleží jen na Vás, zda svoji polovičku překvapíte i květy, které si můžete u nás objednat.

Tip ZION SPA LUXURY na letní SPA ošetření - Milion květin

Obklopte se milionem květů díky 75-minutové masáži. Součástí procedury je aplikace tělového másla a omlazující ošetření prostřednictvím tělového zábalu, na jehož konci vás čeká uvolňující masáž hlavy a nohou. Nebude chybět ani příjemná tečka na závěr v podobě Pure collagen face spray, díky čemuž budete opět zářit. Cena 135 EUR

Zdroj foto: Grand Hotel Kempinski High Tatras

Fotogalerie
6781 6782

Další články z rubriky

Ke snídani je rebarborový koláč skvělou volbou

Ke snídani je rebarborový koláč skvělou volbou

Poradíme vám, jak vybrat tu nejlepší slaninu

Poradíme vám, jak vybrat tu nejlepší slaninu

Francouzské Dealko víno Bruno Marret vás okouzlí!

Francouzské Dealko víno Bruno Marret vás okouzlí!

JSEM MADAM – dopřejte si exotickou chuť po celý rok

JSEM MADAM – dopřejte si exotickou chuť po celý rok

Jak poznat rozdíl mezi tmavým a přibarveným pečivem?

Jak poznat rozdíl mezi tmavým a přibarveným pečivem?

ŠTĚSTÍ PŘEJE PŘIPRAVENÝM