NOVÁ CORE KOLEKCE HARLEY-DAVIDSON JE TU PRO VÁS

NOVÁ CORE KOLEKCE HARLEY-DAVIDSON JE TU PRO VÁS

Harley-Davidson představuje se startem letošní motocyklové sezóny svoji Core kolekci pro rok 2017. Kolekce se nese převážně v temných barvách, určena je především jezdcům, ale využijí ji všichni, kteří preferují svobodu, volný životní styl, touhu odlišit se od davu i neotřelý design a zpracování. Kolekce zahrnuje kožené i textilní bundy a rukavice, cool trička
a mikiny, stylové košile nebo kšiltovky, čepice, peněženky i další doplňky. Jednotlivé kousky vynikají kvalitními materiály a zpracováním, nápaditými detaily a originálním potiskem, který je jednoznačně odlišuje a dodává jim nádech volnosti a nezávislosti. Navíc se ke kolekci vážou i motocyklové helmy, které je nyní možné ve speciální nabídce získat se slevou až 30 %. Odstartujte motocyklovou sezónu stylově, přesně podle svých představ!

Core kolekce je laděna především do temných barev, kterým dominuje černá a tmavě hnědá, zpestření pak přináší bordó nebo několik kousků pracující s bílou barvou či s kombinací světle šedé, oranžové a opět bílé.

Harley-Davidson se v kolekci zaměřil hlavně na jezdce a core zákazníky, kterým chce dopřát maximální bezpečí a pohodlí jízdy, což zaručují funkční detaily jako je perforovaný materiál a zipy pro lepší odvětrání, ale i svrchní impregnace nepromokavých bund, pro co nejrychlejší odvod vody. Kolekce samozřejmě nerezignovala ani na svoji stylovou stránku, a tak vedle cool zpracování výrazných nápisů Harley-Davidson a log značky jí nechybí ani vintage potisk, stylové motivy orla, křídel či lebek nebo unikátní kombinace barev dodávající jednotlivým kouskům ležérní a originální styl.

Core kolekce zahrnuje především jízdní bundy, a to jak v kožené, textilní nebo kombinované variantě, tak i ve speciální „rain“ úpravě pro nepříznivé počasí. Samozřejmostí jsou také jízdní rukavice s prsty i bez, na něž bylo opět využito koženého či textilního materiálu, případně vkusné kombinace těchto materiálů. Vše samozřejmě s funkčním odvětráním, stylově doladěno logem či nápisem Harley-Davidson.

Z kolekce si však vyberou i nejezdci - prostě všichni, kteří chtějí vypadat stylově, zaujmout a nejít s davem. A tak v ní nalezneme také mikiny, vesty a trička pracující s černou a šedou barvou, doplněny o výrazné nápisy a motivy orla, ale i pohodlné kostkované košile kombinující černou a bordó barvu nebo dámské mikiny s nápadným vintage potiskem a logem, stejně jako trička se sexy šněrováním doplněné o pruhy v bílé a oranžové, s výrazným logem a nápisem na předním díle.

Zapomenuto není ani na doplňky, kterým dominují kšiltovky a čepice různých stylů a zpracování. Doplněny jsou jak v pánském provedení nášivkami a potisky s logy, názvy a motivy křídel či lebek, tak v dámské variantě zpestřeny o flitry nebo zdobení v podobě kamínků. Mezi doplňky pak nalezneme i kožené peněženky s řetězy nebo spony na konce nohavic.

A pokud je řeč o Core kolekci, která primárně cílí na jezdce, nesmí být zapomenuto ani na nejnutnější součást moto výbavy, kterou tvoří helmy. Ty lze navíc nyní díky speciální kampani získat i s 30% slevou při zakoupení helmy z kolekce Harley-Davidson Maywood, nebo se slevou 20 %, a to při nákupu jakékoli helmy z nejnovější kolekce H-D. Vše pochopitelně bez ohledu na jejich velikost či styl.

Zahajte motocyklovou sezónu tím nejlepším způsobem – vystylujte se novou Core kolekcí Harley-Davidson, která dbá rovněž na vaši bezpečnost a uvidíte, že každý ujetý kilometr pro vás bude ještě větším požitkem. 

Pro více informací o jednotlivých kouscích kolekce lze navštívit www.harley-davidson.cz nebo u autorizované dealery značky po celé ČR, v Praze, Brně, Ostravě, Plzni nebo Hradci Králové.

Fotogalerie
6668 6669 6670

Další články z rubriky

BUSHMAN PŘEDSTAVIL KOLEKCI JARO/LÉTO!

BUSHMAN PŘEDSTAVIL KOLEKCI JARO/LÉTO!

NECHTE VPLOUT NÁMOŘNICKÝ STYL DO VAŠICH ŠATNÍKŮ!

NECHTE VPLOUT NÁMOŘNICKÝ STYL DO VAŠICH ŠATNÍKŮ!

BOTY, BOTY BOTIČKY

BOTY, BOTY BOTIČKY

BEZ RTĚNKY TO PROSTĚ NEJDE!

BEZ RTĚNKY TO PROSTĚ NEJDE!

VÍTEJTE VE SVĚTĚ EGO BY ROZA

VÍTEJTE VE SVĚTĚ EGO BY ROZA

Slunovrat