Magazín Elita

MI FASHION LABEL VYPUSTILA DŮMYSLNÉ MODELY

MI FASHION LABEL VYPUSTILA DŮMYSLNÉ MODELY

Ani zavedená oděvní značka to nemá jednoduché se udržet na pomyslných předních příčkách originálnosti, vysokého standardu a nositelnosti. Mi fashion label se přestěhovala a z nového ateliéru na pražských Vinohradech vypustila novou kolekci. A u toho nemohly chybět ani české osobnosti. Akce se zúčastnily tyto krásné ženy: herečky Anna Fialová, Andrea Růžičková Kerestéšová, moderátorka Daniela Písařovicová a další herečky Jana Plodková a Lenka Vlasáková.

„Ráda podporuji český trh s čímkoliv. Navíc čeští návrháři jsou u nás na vysoké úrovni a pracují s kvalitními materiály, každý z nich do oděvů otiskuje sám sebe jiným způsobem,“ pochvalovala si herečka Jana Plodková butik a práci návrhářů.

Na otvíračce se uváděla kolekce na jaro 2017. Řada oděvů působí silně graficky a díky zářivé barevnosti také nepřehlédnutelně. Je inspirovaná obrazem umělce Petra Písaříka.  „Ideální zákaznicí tohoto módního brandu je silná a zároveň charismatická žena, která hledá originalitu a rafinované střihy,“ uvedla designérka Lenka Mulabegovič, která je zároveň spolumajitelkou značky.

„Když se móda promění v umění, je to skutečně požitek být její součástí. Móda je také součástí mého života i profese a baví mě se jí inspirovat. Co se týče střihů, mám ráda hru a zábavu. Na druhou stranu se módou nenechávám úplně svazovat. “ doplnila Plodková svůj postoj k oblékání.

Společnost Mi fashion label působí na trhu již téměř tři roky a zakládá si výhradně na solitérní výrobě v ČR a personálním přístupu ke každému zákazníkovi. Kolekce jsou tvořeny z unikátních materiálů, které se dováží z Itálie, Belgie a Japonska.  Návrháři používají hedvábí, kašmír či italský mohér. Díky tomu vznikají nadčasové kolekce, které nepodléhají trendům ani sezoně.

Lenka Vlasáková, jedna z nejobsazovanějších českých hereček, je několikanásobnou matkou a tak volí hlavně pohodlné oblečení a také do botníku odložila podpatky. „ Co se týká materiálu, nemám ráda umělé kousky, pokud možno co nejpřirozenější a jednoduché barvy,“ sdělila nám sympatická Lenka.

Pro slovenskou herečku Andreu Růžičkovou Kerestešovou je móda hlavně prostředek, jak vyjádřit kdo je a jak se cítí. „ Považuji oblékání za nonverbální komunikaci. Částečně tím okolí ukazuji, jaká jsem. Musím se hlavně cítit dobře, pohodlně a hezky. Oblečení musí ladit k mé osobnosti,“ prozradila herečka a s úsměvem dodala, že její novomanžel Mikuláš Růžička ji zatím akceptuje v jakémkoliv outfitu. Anna Fialová se snaží vytvářet a udržovat vlastní tvář: „ Miluji modu devadesátých let, celkově mám raději retro. Nejšílenější byla asi moje ''barevná'' základka.“

Jednotlivé modely sestupují z mola rovnou do víru velkoměsta. Výraznou část produkce tvoří i denim, který je vyráběn jen v malých sériích, ale také přímo na míru. „Vystavované a prodávané modely by měly mít v první řadě nápad. Zároveň mě ale spíš baví jednoduché linie, nic přehnaně zdobeného,“ prozradila Daniela Písařovicová své módní preference. Mimochodem Daniela je stálou klientkou značky Mi fashion label. V butiku Mi fashion label poradí s kompletním outfitem, ale nabízí také možnost sestavení celého šatníku.  A jako jedna z mála značek, které šije i oblečení pro muže.

Více informací o kolekci i ateliéru najdete na webových stránkách: www.mifashion.cz

Foto: Mi fashion label

Fotogalerie
6454 6455 6456 6457 6458

Další články z rubriky

Značka ORIENTIQUE Naturally Australian poprvé na českém trhu!

Značka ORIENTIQUE Naturally Australian poprvé na českém trhu!

Alpského dědictví a městská funkčnosti v nové kolekci batohů Altmont Active Lightweight

Alpského dědictví a městská funkčnosti v nové kolekci batohů Altmont Active Lightweight

Kolekce doplňků Minnie od Kipling pro hravá dětská léta

Kolekce doplňků Minnie od Kipling pro hravá dětská léta

Tipy na šperky inspirované přírodou pro každou osobnost

Tipy na šperky inspirované přírodou pro každou osobnost

Obuv na klínku Högl jako stvořená pro letní dny

Obuv na klínku Högl jako stvořená pro letní dny

Gympl