Magazín Elita

MI FASHION LABEL VYPUSTILA DŮMYSLNÉ MODELY

MI FASHION LABEL VYPUSTILA DŮMYSLNÉ MODELY

Ani zavedená oděvní značka to nemá jednoduché se udržet na pomyslných předních příčkách originálnosti, vysokého standardu a nositelnosti. Mi fashion label se přestěhovala a z nového ateliéru na pražských Vinohradech vypustila novou kolekci. A u toho nemohly chybět ani české osobnosti. Akce se zúčastnily tyto krásné ženy: herečky Anna Fialová, Andrea Růžičková Kerestéšová, moderátorka Daniela Písařovicová a další herečky Jana Plodková a Lenka Vlasáková.

„Ráda podporuji český trh s čímkoliv. Navíc čeští návrháři jsou u nás na vysoké úrovni a pracují s kvalitními materiály, každý z nich do oděvů otiskuje sám sebe jiným způsobem,“ pochvalovala si herečka Jana Plodková butik a práci návrhářů.

Na otvíračce se uváděla kolekce na jaro 2017. Řada oděvů působí silně graficky a díky zářivé barevnosti také nepřehlédnutelně. Je inspirovaná obrazem umělce Petra Písaříka.  „Ideální zákaznicí tohoto módního brandu je silná a zároveň charismatická žena, která hledá originalitu a rafinované střihy,“ uvedla designérka Lenka Mulabegovič, která je zároveň spolumajitelkou značky.

„Když se móda promění v umění, je to skutečně požitek být její součástí. Móda je také součástí mého života i profese a baví mě se jí inspirovat. Co se týče střihů, mám ráda hru a zábavu. Na druhou stranu se módou nenechávám úplně svazovat. “ doplnila Plodková svůj postoj k oblékání.

Společnost Mi fashion label působí na trhu již téměř tři roky a zakládá si výhradně na solitérní výrobě v ČR a personálním přístupu ke každému zákazníkovi. Kolekce jsou tvořeny z unikátních materiálů, které se dováží z Itálie, Belgie a Japonska.  Návrháři používají hedvábí, kašmír či italský mohér. Díky tomu vznikají nadčasové kolekce, které nepodléhají trendům ani sezoně.

Lenka Vlasáková, jedna z nejobsazovanějších českých hereček, je několikanásobnou matkou a tak volí hlavně pohodlné oblečení a také do botníku odložila podpatky. „ Co se týká materiálu, nemám ráda umělé kousky, pokud možno co nejpřirozenější a jednoduché barvy,“ sdělila nám sympatická Lenka.

Pro slovenskou herečku Andreu Růžičkovou Kerestešovou je móda hlavně prostředek, jak vyjádřit kdo je a jak se cítí. „ Považuji oblékání za nonverbální komunikaci. Částečně tím okolí ukazuji, jaká jsem. Musím se hlavně cítit dobře, pohodlně a hezky. Oblečení musí ladit k mé osobnosti,“ prozradila herečka a s úsměvem dodala, že její novomanžel Mikuláš Růžička ji zatím akceptuje v jakémkoliv outfitu. Anna Fialová se snaží vytvářet a udržovat vlastní tvář: „ Miluji modu devadesátých let, celkově mám raději retro. Nejšílenější byla asi moje ''barevná'' základka.“

Jednotlivé modely sestupují z mola rovnou do víru velkoměsta. Výraznou část produkce tvoří i denim, který je vyráběn jen v malých sériích, ale také přímo na míru. „Vystavované a prodávané modely by měly mít v první řadě nápad. Zároveň mě ale spíš baví jednoduché linie, nic přehnaně zdobeného,“ prozradila Daniela Písařovicová své módní preference. Mimochodem Daniela je stálou klientkou značky Mi fashion label. V butiku Mi fashion label poradí s kompletním outfitem, ale nabízí také možnost sestavení celého šatníku.  A jako jedna z mála značek, které šije i oblečení pro muže.

Více informací o kolekci i ateliéru najdete na webových stránkách: www.mifashion.cz

Foto: Mi fashion label

Fotogalerie
6454 6455 6456 6457 6458

Další články z rubriky

S batohy Victorinox zpátky do školy

S batohy Victorinox zpátky do školy

Propadněte stylovým mokasinám v nové kolekci HÖGL!

Propadněte stylovým mokasinám v nové kolekci HÖGL!

Podzimní elegance v nové urban chic kolekci HÖGL

Podzimní elegance v nové urban chic kolekci HÖGL

A už potřetí je tu úspěšná kolekce TRAVEL!

A už potřetí je tu úspěšná kolekce TRAVEL!

Max Mara představuje novou kolekci podzim zima 2019/2020

Max Mara představuje novou kolekci podzim zima 2019/2020

NÁŠ TIP

Gympl