POŘADATELÉ FESTIVALU SLUNOVRAT VYHLAŠUJÍ SOUTĚŽ PRO TALENTOVANÉ PÍSNIČKÁŘE

POŘADATELÉ FESTIVALU SLUNOVRAT VYHLAŠUJÍ SOUTĚŽ PRO TALENTOVANÉ PÍSNIČKÁŘE

Hudební festival Slunovrat tady rozhodně chyběl! Aby byl ještě zajímavější a přitažlivější, rozhodli se pořadatelénultého ročníku vyhlásit soutěž pro talentované písničkáře.Vodácký kemp Sázavský ostrov zaplaví muzika ve dnech 23. a 24. června 2017. Jste-li tedy písničkáři s vlastní tvorbou, tak by vám rozhodně neměla uniknout šance zabojovat o to, abyste svůj talent předvedli na zbrusu novém festivalu. Věk není rozhodující a ani to, odkud jste!

Zájemci se mohou přihlásit prostřednictvím webových stránek www.slunovratfest.cz nebo prostřednictvím oficiálním facebooku akce www.facebook.com/slunovratfest/. Podmínkou řádného přihlášení autorů a kapel je zaslání 3 vlastních nahrávek na e-mail dramaturgie festivalu a samozřejmě také elektronická přihláška, kterou zašlete na adresu: nikol@slunovratfest.cz.  

Začátkem měsíce března bude vybráno 5 autorů, kteří postoupí do druhého kola, kde odborná porota, složená z hudebních publicistů a známých osobností ze světa písničkářů na speciálním akustickém koncertě v Praze, vybere vítěze, který v létě na Slunovratu zahraje na Malé scéně, který se bude konat na Sázavském ostrově.

V sobotním hlavním festivalovém programu se objeví slovenský populární zpěvákRichard Müller a v plejádě známých umělců a písničkářů nebude chybět Aneta Langerová, Bratři Ebenové, František Nedvěd, Xindl X, Ivan Mládek, Thom Artway, skupina Neřež s Katarínou Koščovou, David Stypkaa mnozí další z řad mladých talentovaných umělců.

Pro návštěvníky bude kromě hudebního programu připraveno stanové městečko. Jelikož se očekává značná účast rodin s dětmi, nebude chybět ani dětský koutek s hlídáním, divadélko pro děti, odpočinková a klidová zóna pro střední generaci a seniory.

Speciální limitovanou edici o 1000 ks dvoudenních permanentek na Slunovrat lze ještě zakoupit za akční cenu 490,- Kč.

Dřímá ve Vás neobjevený talent? Tak neváhejte, možná pořadatelé čekají právě na Vás!

Více informací se dozvíte na webových stránkách festivalu www.slunovratfest.cz

Vstupenky zakoupíte exkluzivně v předprodejní síti www.ticketstream.cz a na pobočkách cestovních kanceláří ČEDOK a FIRO-tour.

Fotogalerie
6234 6235 6236 6237

Další články z rubriky

OTEVŘENÍ BRAN  FESTIVALU VOTVÍRÁK  SE DÁ POČÍTAT NA HODINY!

OTEVŘENÍ BRAN FESTIVALU VOTVÍRÁK SE DÁ POČÍTAT NA HODINY!

ŠMAJDA CHCE NA SLUNOVRATU PŘEKVAPIT ZNÁMÉHO OSLAVENCE

ŠMAJDA CHCE NA SLUNOVRATU PŘEKVAPIT ZNÁMÉHO OSLAVENCE

ORGANIC QUARTET DRŽITELE GRAMMY ONDŘEJE PIVCE MÁ NOVÉ ALBUM

ORGANIC QUARTET DRŽITELE GRAMMY ONDŘEJE PIVCE MÁ NOVÉ ALBUM

HIP HOP KEMP VSTUPUJE DO ŠESTNÁCTÉ SEZONY

HIP HOP KEMP VSTUPUJE DO ŠESTNÁCTÉ SEZONY

PRAŽSKÝ MAJÁLES BUDE OPĚT V LETŇANECH

PRAŽSKÝ MAJÁLES BUDE OPĚT V LETŇANECH