Magazín Elita

PÁRTY ANTI ETHANOL 07® SE OPRAVDU VYDAŘILA

PÁRTY ANTI ETHANOL 07® SE OPRAVDU VYDAŘILA

Blíží se Vánoce a silvestrovské veselí, období spojené s  tradicemi, rodinnou pohodou, ale také bohužel až obžerstvím a i nějaká ta sklenička nad míru může být pokořena.

Slyšeli jste už někdy o doplňku stravy Anti Ethanol 07®? Tak to je přesně to pravé, co byste v tomto období měli mít k dispozici. Má velmi pozitivní vliv na vypořádávání se s následky nadměrné konzumace alkoholu, a na ty se dlouho nezapomíná. Vždyť taková pěkná bolest hlavy, závratě či únava nám mohou pěkně komplikovat život.

„Já už mám s tímto produktem zkušenost – a v případě, že mě čeká nějaký večírek, Anti Ethanol 07® si určitě beru“, svěřil se sympatický zpěvák a malíř Martin Maxa. „Proč si ničit zdraví, když je tady úplně jednoduchá pomoc…?“ Maxa, stejně jako mnozí jeho kolegové z branže se na společenských akcích pohybuje poměrně často a pokud neřídí, rád si s přáteli nějakou tu skleničku dá.

Na party, kde šlo o to hosty zábavnou formou s produktem Anti Ethanol 07® seznámit, se samozřejmě nejen popíjelo, ale také soutěžilo v tom, jestli jsou hosté schopni podle čichu nebo chuti rozpoznat tradiční slivovici od meruňkovice, třešňovice, hruškovice a dalších destilátů tradičního výrobce lihovin Fleret. Zatímco někteří rozeznali všechny druhy, režisér Zdeněk Troška si posteskl: „Nejenže alkohol nepiju, já ani nemám ten správnej čich, abych poznal, po čem co voní. Ještě, že cítím chuť těchhle lahůdek, co zrovna ochutnávám“, dodal se smíchem.

Sushi a ani destiláty a nealko nápoje na běžícím pásu na party v Albertu snad ani neubývaly. „Na lačnej žaludek se pít nemá, to my víme a ctíme“, prohlásila zpěvačka Petra Černocká, která si na sushi a mořských lahůdkách pochutnávala i se svým manželem Jirkou Pracným. Jediný, kdo si nemohl všeho dopřát do sytosti a testovat pouze po čichu, tak to byla těhotná manželka Pavla Trávníčka. „Netrápí mě to“, prohodila Mnika Fialková na otázku, jestli to není k vzteku, že z připravených lahůdek nemůže ochutnávat všechno. „Je tu dost ovoce, zeleniny i sladkostí, mám z čeho vybírat.“ Slivovici si nevychutnal ani zpěvák Miro Šmajda, protože přijel autem. „Nevadí mi to, i když tedy voní docela lákavě. Pochutnám si v klidu doma, třeba s nějakou návštěvou“, mrknul spiklenecky.                                                                                                   

Martin Písařík se na party objevil s partnerkou Michaelou a synem Patrikem. Ten byl nadšený téměř ze všeho. Sushi „ochutnával“ hlavně ručičkama, na všechno si chtěl sáhnout. Nejvíc ho ale zaujala mašinka vedle Wok´n´roll. „No, vypadá to, že bude strojvůdcem“, smál se Martin Písařík při pohledu na blaženě se usmívajícího Patrika v kabině rozjeté mašiny. 

Více o přípravku Anti Ethanol 07 zde:   http://www.antiethanol.com/

Zdroj: Kloboukfilm

Fotogalerie
6147 6148 6149

Další články z rubriky

ALICE BENDOVÁ SI NA VZTAH K UMĚNÍ NEHRAJE, JE V NÍ ZAKOŘENĚNÉ!

ALICE BENDOVÁ SI NA VZTAH K UMĚNÍ NEHRAJE, JE V NÍ ZAKOŘENĚNÉ!

DCERA KRISTINY KLOUBKOVÉ MÁ VÝBORNÉ DISPOZICE K BALETU, ALE MAMINKA NADŠENÁ NENÍ…

DCERA KRISTINY KLOUBKOVÉ MÁ VÝBORNÉ DISPOZICE K BALETU, ALE MAMINKA NADŠENÁ NENÍ…

PRO  CIRCUS BROTHERS JE TYPICKÁ BALKÁNSKÁ HUDBA, KTERÁ VÁS ZCELA POHLTÍ

PRO CIRCUS BROTHERS JE TYPICKÁ BALKÁNSKÁ HUDBA, KTERÁ VÁS ZCELA POHLTÍ

Z ČEHO MAJÍ SYNOVÉ ŠTĚPÁNKY DUCHKOVÉ STRACH A ONA SE JEN SMĚJE?

Z ČEHO MAJÍ SYNOVÉ ŠTĚPÁNKY DUCHKOVÉ STRACH A ONA SE JEN SMĚJE?

NECHCE SE VĚŘIT, ŽE HANKA KYNYCHOVÁ S POSTAVOU SNŮ OSLAVILA PADESÁTKU!

NECHCE SE VĚŘIT, ŽE HANKA KYNYCHOVÁ S POSTAVOU SNŮ OSLAVILA PADESÁTKU!

HALADA