Magazín Elita

ZBRUSU NOVÝ HUDEBNÍ FESTIVAL SLUNOVRAT HLÁSÍ SVÉ HEADLINERY!

ZBRUSU NOVÝ HUDEBNÍ FESTIVAL SLUNOVRAT HLÁSÍ SVÉ HEADLINERY!

Písničkářský hudební festival Slunovrat je formát, po kterém český posluchač již dlouho prahnul. Nultý ročník se uskuteční ve vodáckém kempu Sázavský ostrov ve dnech 23. 6. – 24. 6. 2017. Těšit se můžete na Richarda Müllera, Anetu Langerovou, Marka Ebena a řadu dalších

Zkušení pořadatelé nového festivalu vsadili na osvědčená jména hudebního světa. V sobotu se můžete těšit na zlatou slavici Anetu Langerovou, říčanskou rodačku, která aktuálně boduje se svou úspěšnou deskou Na Radosti. Účast v hlavním programu potvrdil Marek Eben se svými bratry.

Skvělou zprávou je, že do světa festival Slunovrat vykopne speciální dvojkoncert Františka Nedvěda a Xindla X. František zde dokonce předčasně oslaví své 70. narozeniny. Publikum se může těšit na jeho největší hity z 80. let, které vytvořil společně se svým bratrem Janem, ale i novější známé písně. Ondřej Ládek alias Xindl X mimo hity Anděl, V blbým věku nebo Cudzinka v tvojej zemi, určitě představí i některé písně z nové desky Kvadratura záchranného kruhu.

Sobotní festivalový den bude mít na programu vystoupení Ivana Mládka s Banjo Bandem, Z mladší generace se na podiu objeví nadějný mladý písničkář Thom Artway a objev letošního podzimu – David Stypka. Muzikanti ze seskupení Neřež, kolem Zdeňka Vřešťála a Víta Sázavského, zahrají nejslavnější písně tehdejších Nerez s doprovodným zpěvem slovenské zpěvačky Katky Koščové.

„Většinu vystupujících můžeme zaškatulkovat mezi písničkáře a mnozí z nás si některé jejich písně pamatují třeba i ze zpěvníků, když se je doma učili zpívat nebo hrát na kytaru. A tak nebude chybět táborák s tradičním opékáním špekáčků, u kterého si budou moci návštěvníci zavzpomínat a ti odvážnější i zazpívat.“ Vysvětluje za organizátory Nikol Poselová, ředitelka festivalu.

Kromě špekáčků festival divákům nabídne nepřeberné množství kvalitního jídla a pití. Novinkou se stane zavedení takzvaného "dětského cateringu", který by měl nabídnout zdravé a chutné stravování dětí na kulturních akcích.

Pro návštěvníky bude připraveno stanové městečko. Jelikož se očekává značná účast rodin s dětmi, nebude chybět ani dětský koutek s hlídáním, odpočinková a klidová zóna pro střední generaci a seniory.

Zdá se, že festival Slunovrat prozáří nejen první letní dny, ale také písničkářskou duši každého z nás. Speciální limitovanou edici 1000 ks dvoudenních vstupenek na Slunovrat lze zakoupit od pondělí 14. listopadu 2016 za zaváděcí cenu 490,- Kč. Akce je limitovaná, proto neváhejte a pořiďte svým nejbližším originální vánoční dárek.

Vstupenky zakoupíte exkluzivně v předprodejní síti www.ticketstream.cz a na pobočkách cestovních kanceláří ČEDOK a FIRO-tour.

Více informací se dozvíte na webových stránkách festivalu www.slunovratfest.cz a také na oficiálním Facebooku akce https://www.facebook.com/slunovratfest/

Fotogalerie
6123 6124 6125

Další články z rubriky

KEMP JE MRTEV? AŤ ŽIJE KEMP!

KEMP JE MRTEV? AŤ ŽIJE KEMP!

HOST FEBIOFESTU 2018: CATHERINE DENEUVE

HOST FEBIOFESTU 2018: CATHERINE DENEUVE

ISLANDŠTÍ GUSGUS VYDÁVAJÍ NOVÉ ALBUM A PŘEDSTAVÍ HO NA COLOURS OF OSTRAVA

ISLANDŠTÍ GUSGUS VYDÁVAJÍ NOVÉ ALBUM A PŘEDSTAVÍ HO NA COLOURS OF OSTRAVA

EXTRAVAGANTNÍ JAMAJSKÁ ZPĚVAČKA GRACE JONES VYSTOUPÍ NA COLOURS OF OSTRAVA

EXTRAVAGANTNÍ JAMAJSKÁ ZPĚVAČKA GRACE JONES VYSTOUPÍ NA COLOURS OF OSTRAVA

FESTIVAL SVĚTLA BLIK BLIK V POLOVINĚ BŘEZNA ZNOVU ROZZÁŘÍ PLZEŇ

FESTIVAL SVĚTLA BLIK BLIK V POLOVINĚ BŘEZNA ZNOVU ROZZÁŘÍ PLZEŇ

HALADA