Magazín Elita

PRAGUE HARLEY DAYS I KASKADÉRSKÁ SHOW SE BLÍŽÍ!

PRAGUE HARLEY DAYS I KASKADÉRSKÁ SHOW SE BLÍŽÍ!

Praha bude hostit již 3. ročník Prague Harley Days se blíží. Rozhodně se máte na co těšit první zářijový víkend! Přijďte kdykoli 2. – 4. září a zažije v holešovickém Výstavišti tří denní akci pro celou rodinu pod taktovkou Harley-Davidson. Burácení motorů, výstava motocyklů značky, zkušební jízdy zdarma, koncerty a večerní program, rodinná a wellness zóna, kaskadérská show i zajímavé osobnosti – to vše je možné na Prague Harley Days prožít. Speciálně na akci k nám dorazí i evropský mistr přestaveb, hvězda kaskadérského nebe Maciek Dop Belinski nebo nejvyšší zástupce Harley-Davidson v regionu EMEA Rob Lindley.

Customizace motocyklů H-D po „evropsku“

Nejrůznější přestavby a customizace motocyklů jsou jednoznačně trendem, a se kterou jinou značkou by se měly pojit více než právě s Harley-Davidson? S americkou ikonou, která má ve svém katalogu doplňků nespočet položek a majitelům motocyklů tak dokáže prostřednictvím své dealerské sítě zaručit, jedinečnost, styl a originalitu i fakt, že nikdy nepotkají jiného jezdce se stejným Harleyem.

Po loňské účasti amerického mistra přestaveb Russella Mitchella se letos pořadatelé rozhlédli na poli evropském. Na Prague Harley Days tak přivítají jednoho z top evropských stavitelů, který své umění prezentuje právě na motocyklech Harley-Davidson, z nichž dokáže postavit, jak legendu ve stylu 60. let, tak dokonale futuristický model. Navíc, po té, co Harley-Davidson Praha zabodoval dvakrát po sobě se svojí přestavbou H-D Street 750 a H-D Iron 883 v rámci soutěže Battle of the Kings a dostal se až na mety nejvyšší, je účast stavitele jasnou volbou.

Kaskadérská show

Všichni příznivci adrenalinové zábavy se rovněž mohou těšit i na kaskadérskou show na motocyklu Harley-Davidson. Prague Harley Days totiž přivítá i jednoho z nejlepších evropských kaskadérů Macieka Dopa Belinskiho, který na motocyklu H-D Sportster Iron 883 dokáže neuvěřitelné kousky. Maciek, který pochází z Polska je navíc prvním oficiálním kaskadérem Harley-Davidson střední a východní Evropy.

Kaskadérská show tak slibuje neotřelou podívanou nejen pro milovníky adrenalinu a silných strojů, ale i pro širokou veřejnost. Ta se tak bude moci seznámit s tím, jak se chová Harley-Davidson ve „službách“ kaskadérů, kdy se motocykl prakticky změní na jejich „hračku“. Chybět nebudou ani triky a nečekané prvky i neuvěřitelné možnosti, kam až lze s motocyklem zajít, třeba takové, které jsme doteď znali jen z filmových pláten.

Proč na Prague Harley Days?

Aktuální ročník Prague Harley Days navazuje na tradici předešlých let a dokonale demonstruje, že motorkářský styl je přístupný široké veřejnosti, boří mýty napříč společností a spojuje. Důkazem toho je například i volný vstup pro děti a ženy, a to ať už se rozhodnou na Prague Harley Days zavítat jen jeden den nebo si v areálu holešovického Výstaviště užít celý víkend.

„Rád bych pozval každého, aby se na vlastní oči přišel přesvědčit, jak je svět H-D zajímavý, jak je naše značka otevřená, zábavná a přátelská  a jak daleko má do všech mýtů, které kolem ní kolují. Určitě bych návštěvníkům doporučil Demo truck s možností vyzkoušet  téměř kompletní řadu našich motocyklů a poznat, o čem skutečně jsou. Za zhlédnutí bude stát velká výstava motocyklů, od historických po nejnovější modely, ale i soutěž přestaveb, protože zde máme řadu lidí, kteří dokážou postavit téměř umělecká díla. Já osobně se velmi těším na Galavečer thajského boxu a Macieka Dopa, což je jediný kaskadér, který v Evropě jezdí na H-D Sportster Iron,“ říká Martin Heřmanský, Country manager H-D pro střední a východní Evropu.

Připomeňme, že Prague Harley Days jsou určeny skutečně celé rodině. Pro nejmenší návštěvníky je k dispozici speciální family zóna, připravená ve spolupráci s hračkářskou firmou Mattel, a děti si v ní budou moci užít nejaktuálnější novinky ze světa hraček, ale i soutěže, workshopy a další zábavu. Ženy si zase mohou dopřát masáže, relaxaci nebo kadeřnické a kosmetické služby.

Vstupenky je možné zakoupit na: http://www.pragueharleydays.cz/vstupenky, za jednotnou cenu 300 Kč na všechny 3 dny. Vstupné platí jen muži. Ženy a děti ZDARMA.

Více informací o Prague Harley Days na: www.pragueharleydays.cz.

 

Harley-Davidson

Harley-Davidson Motor Company vyrábí customy, cruisery a touringy. Dále nabízí kompletní řadu motocyklových dílů, doplňků a oblečení značky Harley-Davidson. 
Pro více informací navštivte webové stránky Harley-Davidson na
http://www.harley-davidson.cz.  


Další články z rubriky

PEJSKAŘI, POZOR! AKCE LÉTA JE TU

PEJSKAŘI, POZOR! AKCE LÉTA JE TU

MOËT NA KVIFF 2018 PODPOŘÍ NADAČNÍ FOND AUTTALK KATEŘINY SOKOLOVÉ

MOËT NA KVIFF 2018 PODPOŘÍ NADAČNÍ FOND AUTTALK KATEŘINY SOKOLOVÉ

ZNÁMÝ ČESKÝ DESIGNÉR JAROSLAV BEJVL ZAČAL SPOLUPRACOVAT SE SKLÁRNOU AVE CLARA

ZNÁMÝ ČESKÝ DESIGNÉR JAROSLAV BEJVL ZAČAL SPOLUPRACOVAT SE SKLÁRNOU AVE CLARA

ZACHRAŇME ŠUMAVU ANEB ZPÁTKY KE KOŘENŮM

ZACHRAŇME ŠUMAVU ANEB ZPÁTKY KE KOŘENŮM

PET SUSTAINABILITY COALITION EXPANDUJE DO EVROPY

PET SUSTAINABILITY COALITION EXPANDUJE DO EVROPY

ALFONS MUCHA - SLOVANSKÁ EPOPEJ