Magazín Elita

OPRAVDU SI JIŘÍ LANGMAJER TROCHU ODŘÍKAL

OPRAVDU SI JIŘÍ LANGMAJER TROCHU ODŘÍKAL

Herectví není jen potlesk a sláva, mnohdy také vyžaduje značné oběti. Ve smlouvách je například zcela běžně zahrnut bod, podle něhož herec nesmí po celou dobu natáčení měnit vizáž, čili je potřeba udržet si váhu nebo barvu pleti. Co ale ve smlouvách ošetřeno nebývá, je jídelníček. Předepisuje-li scénář herci - vegetariánovi pozřít biftek, musí se dotyčný vzdát buď role nebo svých stravovacích návyků... A právě taková situace nastala během natáčení nové české komedie Sezn@mka. Hlavní hrdina měl v jedné scéně zkonzumovat plátek šunky. Jeho představitel Jiří Langmajer sice vegetariánem není, ale právě v době natáčení procházel měsíční očistnou kúrou, v rámci níž nejedl žádné masné výrobky.

"Nikoho nás taková věc dopředu nenapadla, ale když už se to takhle semlelo, snažili jsme se vyjít vstříc a opatřili jsme Jirkovi tu nejlepší a nejzdravější šunku na trhu, což je jednoznačně ta od firmy Leco," okomentovala situaci režisérka filmu a dodala: "Všechno se ale muselo natočit na první dobrou, aby Jirka svoji dietu nenarušil moc. Z čehož měli ale zase radost ostatní, protože po náhradních balíčcích šunky se jen zaprášilo."

Komedie Sezn@mka má v českých kinech premiéru 28. července a Jiří Langmajer v ní s šarmem a roztomilostí slavného filmového Kristiána vyráží na schůzky s klientkami seznamovací agentury, jíž je ovšem sám ředitel. Vyzbrojen informacemi z dotazníků vdavekchtivých dam vystupuje pod falešnou identitou jako muž jejich snů, aby po několika naplněných schůzkách beze stopy zmizel. On totiž manželku nehledá, on už doma jednu má. A ta má zase kamarádku a ta hledá na seznamce a tu Jiří taky svede. Smyčka kolem záletníka se začíná utahovat a ve vzduchu visí společný ženský slib, že pomsta bude sladká . . .

ZDROJ: LE-CO


Další články z rubriky

HŘEBEJK JE ZPĚT NA JEZERCE S ÚCHVATNOU KOMEDIÍ

HŘEBEJK JE ZPĚT NA JEZERCE S ÚCHVATNOU KOMEDIÍ

MUŽ, KTERÝ ZABIL DONA QUIJOTA

MUŽ, KTERÝ ZABIL DONA QUIJOTA

FRANCOUZSKÁ ZPĚVAČKA ZAZ PŘEDSTAVÍ V ÚNORU 2019 V PRAZE NOVÉ ALBUM

FRANCOUZSKÁ ZPĚVAČKA ZAZ PŘEDSTAVÍ V ÚNORU 2019 V PRAZE NOVÉ ALBUM

JIM KNOFLÍK, LUKÁŠ  A LOKOMOTIVA EMA

JIM KNOFLÍK, LUKÁŠ A LOKOMOTIVA EMA

VE ŠVANDOVĚ DIVADLE NASTÁVÁ ČAS LÁSKY A ÚKLADŮ

VE ŠVANDOVĚ DIVADLE NASTÁVÁ ČAS LÁSKY A ÚKLADŮ

HALADA