Magazín Elita

KLINGEL OPĚT PŘIŠEL S AKTUÁLNÍMI MÓDNÍMI HITY!

KLINGEL OPĚT PŘIŠEL S AKTUÁLNÍMI MÓDNÍMI HITY!

Máte rádi exkluzivní značky ATELIÉR PAOLA a LAURA KENT? Jejich kolekce je nadosah. E-shop s 6 000 modely se podílí na prodejích již 40 %. Dárky pro zákazníky slavící narozeniny. Zásilkový módní dům připravil letos přes 1 000 000 výtisků katalogu. A co potěší navrch? Přeci Happy Friday, a to každý týden.

Zásilková společnost KLiNGEL představuje nový, téměř 500stránkový katalog nabitý aktuálními módními hity letošního jara a léta. Novinkou je XXL multibrand HAPPY SIZE! Katalog kromě oblečení, obuvi, šperků a dalších módních doplňků pro ženy, ale i muže představuje nepřeberné množství bytových doplňků od koberců, textilií, přes elektrické spotřebiče až po unikátní nábytkové skvosty. Tištěnou nabídku rozšiřuje o dalších 6 000 položek nedávno inovovaný e -shop. Podíl internetových objednávek atakuje u KLiNGELu hranici 40 %.

Tradičními vlajkovými značkami jsou ATELIÉR PAOLA a LAURA KENT - vstupují letos opět na módní scénu originálně a zároveň působivě žensky. Barvy, vzory a střihy dávají dámám všech věkových kategorií možnost volby a zároveň reagují na nejaktuálnější trendy sezóny. Odráží se v zemitých barvách spjatých se západy slunce na pláži a intenzívním prožitkem dovolené. Nevyhýbají se ale ani působivým kontrastům, mixu barev a vzorů, ani nadčasové klasice v působivých kombinacích.

Výraznou novinkou je multibrand HAPPY SIZE zastřešující značky pro XXL módu. Tento label v online nabídce označuje dnes již přes 1 000 modelů. KLiNGEL spustil v roce 2016 akci Happy Friday. Každý pátek se tak spotřebitelé mohou těšit na výrazné slevy a hodnotné dárky. Dalším bonusem jsou nákupní poukázky v hodnotě 250 Kč pro registrované klienty, kteří mají narozeniny.

Stylovost a výrazná ženskost jsou již typické pro modely Laury Kent. Moderátorka a návrhářka vsadila tentokrát na kolekci univerzálně použitelných bund nejen pro přechod k jaru, ale i pro větrné a chladnější letní večery. Doplňuje ji komfortními barevně i vzorově originálními a zároveň vysoce kvalitními pleteninami. Kolekce sází na pudrové tóny s akcentem na meruňkovou, Paisley vzory a také na etnické a hippie vzory. Svěží modely akceptují současný trend – třpytky, štrasy, flitry a kovové ozdoby, to vše v elegantním provedení. Romantiku pak navozuje krajka a samozřejmě nechybí ani klasika – vděčná inspirace námořnickým stylem.

Společnost KLiNGEL patří mezi nejvýznamnější německé módní zásilkové obchody s tou nejlepší pověstí. Specializuje se nejvyšší kvalitu, sezónní trendy a pečlivě vybrané a testované produkty.

Zdroj: Klingel

Fotogalerie
5497 5498 5499 5500

Další články z rubriky

KLINGEL: HITEM MOTÝLI, ŠTRAS & VÝŠIVKY

KLINGEL: HITEM MOTÝLI, ŠTRAS & VÝŠIVKY

NOVÁ METODA ITALSKÉHO HUBNUTÍ: BIOLOGICKÁ LIPOSUKCE

NOVÁ METODA ITALSKÉHO HUBNUTÍ: BIOLOGICKÁ LIPOSUKCE

COLORWIN TO JE DOKONALÉ KRYTÍ ŠEDIN A ODROSTŮ AŽ DO DALŠÍHO UMYTÍ VLASŮ.

COLORWIN TO JE DOKONALÉ KRYTÍ ŠEDIN A ODROSTŮ AŽ DO DALŠÍHO UMYTÍ VLASŮ.

PRAKTICKÉ A KVALITNÍ BATOHY POŘÍDÍTE  POD ZNAČKOU PROPERTY OF...

PRAKTICKÉ A KVALITNÍ BATOHY POŘÍDÍTE POD ZNAČKOU PROPERTY OF...

PRAKTICKÉ MODELY TAŠEK A BATOHŮ, KTERÉ VÁS OSLOVÍM - TO JE PROPERTY OF...

PRAKTICKÉ MODELY TAŠEK A BATOHŮ, KTERÉ VÁS OSLOVÍM - TO JE PROPERTY OF...

ALFONS MUCHA - SLOVANSKÁ EPOPEJ