Magazín Elita

PEKELNÝ OSTROV 2016

PEKELNÝ OSTROV 2016

Pekelný ostrov je název hudebního festivalu, jehož převážnou část hudební nabídky tvoří rockové kapely, a to jak české, tak i zahraniční.

TERMÍN: 8. - 9. červenec

Místem konání je areál ostrova o rozloze 2,5 ha u města Holýšov. Jedná se skutečně o ostrov, který je lemován z části náhonem a z části řekou Radbuzou. Jedinou cestou do areálu je tedy most navazující na příjezdovou cestu. Festival se poprvé představil v roce 2012.

Prodej a předprodej vstupenek: http://pekelnyostrov.cz/tickets

Na festival se lze pohodlně dostat nejen automobilem, ale i vlakem nebo autobusem. Jednotlivá spojení je nejlepší vyhledat prostřednictvím portálu: IDOS.CZ.

 

DŮLEŽITÉ INFORMACE - NEPODCEŇTE!

Bezbariérový přístup

Celý prostor je bezbariérový, nicméně je třeba brát na zřetel, že terén je plný nerovností. Vozíčkáři mají k dispozici bezbariérové WC. Mohou také kontaktovat pořadatele u vstupu, kteří jim pomohou.

Co si vzít sebou?

Občanský průkaz, průkaz pojištěnce, hygienické potřeby. Věci na přespání a peníze. Vhodné je také počítat s nepřízní počasí a přibalit si gumové boty (nebát se vzít přímo gumáky). Naopak v případě slunečného počasí vzít pokrývku hlavy a opalovací krém.

Focení, či natáčení

Jsme rádi, pořizujete-li si vzpomínkové fotky  z festivalu a to s jakýmkoliv fotografickým vybavením. Musíme však kontrolovat, zda nedochází k pořizování záznamu našich účinkujících (řada z umělců má tento zákaz ve smlouvách). Pokud tedy nejste akreditovaný fotograf a nechcete mít problémy s pořadateli, vyvarujte se focení samotné hudební produkce, zejména pak používání externích blesků. Pořizování audio/video záznamu je zakázáno všem návštěvníkům.

Vstup

Areál otevíráme v pátek od 14:00 hod., v sobotu od 12:00 hod. Uzavřen bude vždy nejpozději v 6:00 hod. následujícího dne. Návštěvníci poté musí na výzvu pořadatelské služby areál opustit (to neplatí pro prostory stanového městečka a parkoviště).

Více informací: http://pekelnyostrov.cz/


Další články z rubriky

NENECHTE SI UJÍT  LETNÍ HUDEBNÍ VEČERY NAPŘÍČ ŽÁNRY V CENTRU PRAHY

NENECHTE SI UJÍT LETNÍ HUDEBNÍ VEČERY NAPŘÍČ ŽÁNRY V CENTRU PRAHY

FESTIVAL VIBES OF HAVANA ROZTANČIL PRAHU!

FESTIVAL VIBES OF HAVANA ROZTANČIL PRAHU!

THE INTERNET MAJÍ NOVÝ KLIP. 10. ČERVENCE PŘEDSTAVÍ V PRAZE NOVÉ ALBUM

THE INTERNET MAJÍ NOVÝ KLIP. 10. ČERVENCE PŘEDSTAVÍ V PRAZE NOVÉ ALBUM

HIP HOP KEMP 2018: ZÁZRAK

HIP HOP KEMP 2018: ZÁZRAK

BUBENÍK TOKHI ROZJEL ÚSPĚŠNÝ PROJEKT ROYAL SQUAD A DOKONCE CHYSTÁ KONCERT V PRAŽSKÉ LUCERNĚ!

BUBENÍK TOKHI ROZJEL ÚSPĚŠNÝ PROJEKT ROYAL SQUAD A DOKONCE CHYSTÁ KONCERT V PRAŽSKÉ LUCERNĚ!

ALFONS MUCHA - SLOVANSKÁ EPOPEJ