Magazín Elita

CHCETE SE CÍTIT PŘÍJEMNĚ? ZAMIŘTE NA MASÁŽE DO B.ELLE

CHCETE SE CÍTIT PŘÍJEMNĚ? ZAMIŘTE NA MASÁŽE DO B.ELLE

Estetické a hubnoucí centrum B.elle Beauty v centru Prahysi zamiluje každý, kdo ho navštíví. Široká nabídka služeb zaujme každého. Při naší návštěvě jsme se zaměřili především na masáže. Více o jednotlivých typech masáží nám prozradila Denisa Martínková, manažerka centra B.elle Beauty. „Masáže se řadí mezi metody, které vedou ke zmírňování bolesti, snižování stresu, uvolňování napětí, ale především ke zlepšení krevního tlaku. Metoda se provádí tlakem na svaly a tkáně. V literatuře a v nejrůznějších nabídkách se setkáváte s celou řadou typů masáží, my se však zaměřujeme jen na ty, co umíme.“

Jak poznáte, že jste si vybrali správné místo (salon, centrum) pro masáž? To je jednoduché, vždy vám vše předem vysvětlí, předem demonstrují, co budou s vaším tělem provádět a striktně dodržují hygienické zásady. A samozřejmostí jsou dobré reference.

 

Masáže, které provádíme u nás v B.elle

Obecně platí, že sepři plošných masážích používá tření nebo posunu tkáně po spodních vrstvách.

Klasická (Švédská) masáž

Klasická masáž odstraňuje únavu, uvolňuje od stresu a svalového napětí, posiluje regenerační schopnosti organismu, působí relaxačně a je považována za nejstarší léčebný prostředek. Využívá různé způsoby tření a hnětení. Doporučuje se v rekonvalescenci po těžkých chorobách, při revmatických  onemocněních a u chorob pohybového aparátu. Masáž může do jisté míry nahradit pohyb u osob se sedavým zaměstnáním.

Relaxační aroma masáž

Síla a moudrost přírody v kapce oleje, která přináší maximální uvolnění a relaxaci, tak to je jedna z nejstarších masážních technik na světě. Skýtá příjemný odpočinek plný vůně, spojený s léčivým účinkem éterických olejů. Každý olej má své jedinečné vlastnosti. Zvolte si i vy ten správný.

  • Borovice
  • Skořice
  • Pomeranč
  • Levandule
  • Meduňka s citronelou

Havajská masáž Lomi Lomi

Havajská masáž je terapie, která využívá především vyvíjeného tlaku a tření ve vhodném rytmu. Základy spočívají v použití speciálních havajských technik, využívajících nejen prstů a dlaní, ale i předloktí. Jedná se o masáž celého těla, dotyky jsou velice jemné a plynulé, což pomáhá uvolnit energetické blokace a ztuhlé svalstvo. Při masáži je používán speciální olej. Slouží ke stimulaci krevního oběhu a k harmonizaci celého organismu.  

Indická masáž Snéhan

Masáž nabízí způsob, jak upravit pohybový aparát a jak získat znovu sílu, pocit štěstí a spokojenosti.   

Je olejová masáž podle staré indické medicíny. Princip této masáže spočívá v postupném uvolňování svalů, vazů a šlach, za pomoci teplého oleje. Masáží dochází k rehabilitaci kloubů a zvýšení pohyblivosti těla, ke zklidnění nervového systému a podpoře imunitního systému. Je to jedna z nejúčinnějších masáží, kdy dochází k dokonalému protažení a uvolnění. 

Hloubková masáž krku a šíje

Hloubková masáž představuje velice efektivní, terapeutickou masáž přinášející okamžitou úlevu od bolesti a napětí.  Hloubková masáž šíje a krku je značně uvolňující typ klasické masáže, která se provádí napřed "na sucho" a poté s pomocí některého z Vámi vybraného typu relaxačního oleje. Věnuje se nejen krku jako takovému, ale zabývá se i hlubokými svaly krku a tím pádem velmi pozitivně ovlivňuje pocity a následně i náladu masírovaného. Tato masáž se doporučuje zejména lidem se sedavým zaměstnáním. Často dochází také lidé, kteří trpí migrénou.

Medová detoxikační masáž zad a šíje

Účinná detoxikační metoda, která napomáhá tělu zbavit se škodlivin, které ho zatěžují. Med se odjakživa používal se nejen jako pochutina, lék, ale také jako kosmetický prostředek. Působením včelího medu a speciálních masážních hmatů dochází k odstraňování toxinů, které lidské tělo nahromadilo ve svých tkáních z životního prostředí, potravy a léků. Zároveň je prevencí proti stárnutí, celkově omlazuje a ozdravuje organismus. Tato masáž se provádí v oblasti zad, kde se nachází nejvíce reflexních zón. Po celkové proceduře zůstává na pokožce velmi jemný medový mikrofilm, proto se doporučuje v den masáže nemýt mýdlem, pouze čistou vodou. Po masáži se klient cítí lehce, příjemně, uvolněně a mírně unaven, pokožka je jemná, hladká, elastická a příjemně voní.

Masáž lávovými kameny

Přejeme Vám dokonalou relaxaci, harmonii a nádherné pocity při masáži lávovými kameny, jejíž mimořádné účinky na tělo i duši budete pociťovat ještě několik dní poté. Výjimečnost této masáže spočívá v přikládání horkých lávových kamenů a esenciálních olejů. Teplo prostupuje do celého těla, kde uvolní zatuhlé svaly a navodí celkové uvolnění organismu. Prohřáté tělo dokonale vstřebá esenciální výživný olej a pokožka zůstává hydratovaná a jemná.

B. ELLE, Lodecká 2112/1, Praha, Nové Město

Více o estetickém a hubnoucím centru B.elle Beauty se dozvíte na:http://bellebeauty.cz/


Další články z rubriky

ZDRAVÉ HUBNUTÍ JEN SE SMOOTHIE, KTERÉ DODÁ TĚLU ENERGII A VITAMÍNY

ZDRAVÉ HUBNUTÍ JEN SE SMOOTHIE, KTERÉ DODÁ TĚLU ENERGII A VITAMÍNY

SPOLEČNÉ ROMANTICKÉ CHVILKY V LÁZNÍCH M SPA

SPOLEČNÉ ROMANTICKÉ CHVILKY V LÁZNÍCH M SPA

PACKAGE: MASKY PRO VAŠE PRAVÉ JÁ

PACKAGE: MASKY PRO VAŠE PRAVÉ JÁ

10 MÝTŮ A POVĚR O SVATBÁCH. NEVDÁVEJTE SE V KVĚTNU A V SOBOTU…

10 MÝTŮ A POVĚR O SVATBÁCH. NEVDÁVEJTE SE V KVĚTNU A V SOBOTU…

JARO JE TADY A MY PRO VÁS MÁME NOVÉ VÝZVY BYDLENÍ OD LA NATURY!

JARO JE TADY A MY PRO VÁS MÁME NOVÉ VÝZVY BYDLENÍ OD LA NATURY!

HALADA