Magazín Elita

KAPELA VŠICHNI SVATÍ JSOU NA TURNÉ S NO NAME

KAPELA VŠICHNI SVATÍ JSOU NA TURNÉ S NO NAME

Kapela Všichni Svatí je projekt zkušených muzikantů, je i objevem české hudební scény. Od podzimu intenzivně pracovali na druhé desce a ve 9. března 2016, ještě než vyjeli na turné, vypustili ji do světa v pražském Buddha baru. Producentem desky Všichni Svatí se stal Gerry Leonard, kapelník a kytarista Davida Bowieho nebo také Suzanne Vega. Na křest autorského alba se dostavil sám Gerry osobně. Kmotrem se spolu s Gerrym stal houslista ze skupiny Čechomor, Karel Holas.

V sobotu 12. března 2016 vyrazili Všichni svatí na společné česko – slovenské turné se skupinou No Name do Písku. Publikum bylo výborné a s No Name to prý byla velice příjemná atmosféra, potvrdila nám celá kapela.

Gerryho Leonarda s kapelou seznámil Karel Holas ze skupiny Čechomor, který také spolupracuje na druhé desce Všech svatých. Gerry Leonard, producent nového alba, má dlouholeté zkušenosti na světové hudební scéně. „Je vždy zábava pracovat s touto kapelou, protože je zde skvělá energie a smysl pro přátelství v hudbě i mimo ní. Vyrostl jsem hraním v kapelách a vždy měl rád způsob, jakým je muzika tvořena a předváděna skupinou. Všichni kluci jsou skvělí a velice talentovaní.“, řekl Gerry v rozhovoru během své návštěvy v Praze.

12821574_10154037927407229_2358074881111072763_n

Finálních úprav se neujal nikdo jiný, než světová legenda masterinngu a několikanásobný držitel cen Grammy, Bob Ludwig. Tento americký zvukový inženýr spolupracoval s více než třináctisty muzikanty, mezi které patří Jimi Hendrix, Mark Knopfler, Frank Zappa či skupina Metallica. „Jsem nadšený a nesmírně rád, že se nám poštěstilo spolupracovat s těmito hvězdami svého oboru. Práce na novém albu probíhala ve velice přátelském duchu. Profesionální přístup všech zúčastněných nám pomohl vytvořit mimořádnou desku.“, uvedl po natáčení zpěvák Všech svatých, Honza Dvořák.

Do českých rádií byl nasazen první singl Jednou to skončí, ke kterému kapela natočila videoklip – link ke stažení zde: https://www.youtube.com/watch?v=OF10RKcDG3U


Další články z rubriky

BLUES ALIVE 2018 ZAHÁJÍ 15. LISTOPADU

BLUES ALIVE 2018 ZAHÁJÍ 15. LISTOPADU

TISÍCE PŘÍZNIVCŮ RAPU JIŽ BALÍ, HIP HOP KEMP SE BLÍŽÍ!

TISÍCE PŘÍZNIVCŮ RAPU JIŽ BALÍ, HIP HOP KEMP SE BLÍŽÍ!

NENECHTE SI UJÍT  LETNÍ HUDEBNÍ VEČERY NAPŘÍČ ŽÁNRY V CENTRU PRAHY

NENECHTE SI UJÍT LETNÍ HUDEBNÍ VEČERY NAPŘÍČ ŽÁNRY V CENTRU PRAHY

FESTIVAL VIBES OF HAVANA ROZTANČIL PRAHU!

FESTIVAL VIBES OF HAVANA ROZTANČIL PRAHU!

THE INTERNET MAJÍ NOVÝ KLIP. 10. ČERVENCE PŘEDSTAVÍ V PRAZE NOVÉ ALBUM

THE INTERNET MAJÍ NOVÝ KLIP. 10. ČERVENCE PŘEDSTAVÍ V PRAZE NOVÉ ALBUM

ALFONS MUCHA - SLOVANSKÁ EPOPEJ