Magazín Elita

ARAKAIN A DYMYTRY PODRUHÉ NA SPOLEČNÉM TOUR

ARAKAIN A DYMYTRY PODRUHÉ NA SPOLEČNÉM TOUR

Arakain a Dymytry navážou na úspěšné společné tour, které proběhlo před dvěma lety a vyrazí na jaře 2016 na společné turné.

Obě kapely tak vyslyší četná přání z řad fanoušků i promotérů a Arakain Dymytry tour 2016, jenž lze regulérně považovat za plnohodnotný dvojkoncert s bonusem v podobě společného setu, odstartuje 4. března na tradičním mstě v Polné u Jihlavy a potrvá až do 14. května. Během více jak dvou měsíců kapely navštíví celkem 24 míst, mezi kterými nechybí ani Praha, Plzeň, Brno, Hradec Králové, Prostějov, ale i menší lokality jako třeba Čelákovice, Pěnčín, Hořovice nebo Valdice. Jaké bude ARAKAIN DYMYTRY TOUR 2016? V plánu je 24 zastávek, 2 zbrusu nová řadová CD, nové společné skladby a mnoho dalších hudebních lahůdek

Přípravy na druhé společné turné metalových ikon je už nyní v plném proudu! V roce 2014, při předešlém společném tour, sály doslova praskaly ve švech a více jak 45 koncertů u nás i na Slovenku patřilo mezi nejúspěšnější v historii obou kapel. Chystané turné ARAKAIN DYMYTRY TOUR 2016 však míří ještě dál.

Společné koncertování jsme si užívali a podle ohlasů si ho pořádně užívali i fanoušci. Letos máme za sebou obrovské turné s Lucií Bílou a kluci z Dymytry se pilně věnují svému prvnímu samostatnému tour. Obě kapely se jednoho dne sešly a řekly si, že si musíme společné hraní zopakovat,“ vysvětluje kytarista a zakladatel Arakainu Jiří Urban.

V plánu jsou proto nová překvapení, nové společné songy a hlavně nová CD obou kapel, které vyjdou právě na jaře 2016 a fanoušci, tak budou mít jedinečnou šanci slyšet tyto novinky v live podání právě na jarním turné.

„Vidět všech deset muzikantů dvou rockových generací společně na jednom pódiu, to je prostě paráda, takže si to rozhodně zopakujeme! Bude toho však ještě mnohem víc,“ dodává Jirka „Dymo“ Urban z Dymytry.

Vstupenky na ARAKAIN DYMYTRY TOUR je možné zakoupit od středy 25. 11. v Arakain e-shopu, ale i v předprodejních sítích Ticketportal a Ticket-Art.

Fanoušci se na turné dočkají klasických, oblíbených a léty prověřených skladeb, ale i naprostých novinek. Samozřejmostí pak bude špičkový zvuk a světelná a efektová show. Jako speciálního hosta si Arakain a Dymytry zvolily stále populárnější formaci Absolut Deafers, která navíc představí také novinkové CD.

Prožijte jaro 2016 ve společnosti TOP metalových kapel. U toho nesmíte chybět

Více informací:www.arakain.euwww.dymytry.cz                             

-red/lene-


Další články z rubriky

NENECHTE SI UJÍT  LETNÍ HUDEBNÍ VEČERY NAPŘÍČ ŽÁNRY V CENTRU PRAHY

NENECHTE SI UJÍT LETNÍ HUDEBNÍ VEČERY NAPŘÍČ ŽÁNRY V CENTRU PRAHY

FESTIVAL VIBES OF HAVANA ROZTANČIL PRAHU!

FESTIVAL VIBES OF HAVANA ROZTANČIL PRAHU!

THE INTERNET MAJÍ NOVÝ KLIP. 10. ČERVENCE PŘEDSTAVÍ V PRAZE NOVÉ ALBUM

THE INTERNET MAJÍ NOVÝ KLIP. 10. ČERVENCE PŘEDSTAVÍ V PRAZE NOVÉ ALBUM

HIP HOP KEMP 2018: ZÁZRAK

HIP HOP KEMP 2018: ZÁZRAK

BUBENÍK TOKHI ROZJEL ÚSPĚŠNÝ PROJEKT ROYAL SQUAD A DOKONCE CHYSTÁ KONCERT V PRAŽSKÉ LUCERNĚ!

BUBENÍK TOKHI ROZJEL ÚSPĚŠNÝ PROJEKT ROYAL SQUAD A DOKONCE CHYSTÁ KONCERT V PRAŽSKÉ LUCERNĚ!

ALFONS MUCHA - SLOVANSKÁ EPOPEJ