Magazín Elita

TGI FRIDAY´S MÁ VELKÉ NAROZENINY!

TGI FRIDAY´S MÁ VELKÉ NAROZENINY!

Na začátku byla touha seznámit se s letuškami.

Tak prozaický byl počátek vzniku legendární restaurace s příjemnou atmosférou, kde je kterýkoliv den pátkem. Autentická restaurace TGI Friday´s letos v březnu oslavila 50 let od otevření první restaurace v New Yorku. Ta „naše“ česká, je o něco mladší. V těchto dnech došla do bran plnoletosti. A slavilo se s plnou parádou

T.G.I. Friday´je jedinečné především v přípravě jídel, kde nechybí legendární whisky Jack Daniel’s. Od dob svého založení je značka věrná tradici, týmové práci a jedinečné atmosféře restaurací po celém světě.  Všechno začalo díky jednomu muži a jeho touze seznámit se s letuškami….

Za vznikem této, dnes již legendární, značky, jejíž jméno symbolizuje pohodu a volný čas, stojí prodavač parfémů Alan Stillman. V roce 1965 si Alan na rohu newyorské 63. a První Avenue založil bar ve snaze navázat kontakt s krásnými stevardkami žijícími v okolí. Barem s dřevěnými podlahami, typickými lustry od Tiffanyho s tlumeným světlem a fešnými barmany chtěl místním nezadaným nabídnout ideální místo pro nenucené seznámení. Jako jeden z prvních businessmanů zařadil do programu dnes již legendární Ladies Night. Strategie postavená na kvalitních a rozmanitých drincích a přitažlivých barmanech mu od začátku vytvářela před podnikem dlouhé fronty. Původní zaměření se ukázalo jako nedostatečné a tak později přibyla také kuchyň postavená na výběrových surovinách, rozsáhlém menu, i na populárních bramborách Loaded Potato Skins. Nejen výtečná kuchyně, ale i působivá barmanská show zajistila T.G.I. Friday´s slávu po celém New Yorku.

Restaurace s typickým designem a kuchyní nechybí od roku 1997 ani v Praze. Na autentické americké kuchyni nejen v podobě šťavnatých burgerů, steaků nebo žeber s oblíbenou  omáčkou doplněnou o perfektní alkoholické i nealkoholické koktejly si můžete pochutnat v T.G.I. Friday´s v ulicích Na Příkopech a Nádražní na Andělu. V letošním roce TGI Friday´s dosáhlo v Čechách plnoletosti, i proto si pro své zákazníky připravili po celý listopad řadu akcí a slev.

Oslavy vyvrcholily 19. listopadu na smíchovské pobočce velkou party pro pozvané hosty, která byla spojena s podporou charitativního projektu Dejme dětem šanci. Celým večerem provedl velmi příjemně herec a moderátor Miroslav Hrabě. Hosté si mohli pochutnat na skvělých amerických dobrotách, pobavit se při vystoupení členů hudební skupiny Eddie Stoilow i nadané začínající zpěvačky Zuzany Holakovské z dětského domova v Tachově. Ohnivá barmanská show doslova ohromila všechny přítomné, mezi kterými nechyběli ani známé celebrity. Na party k 50. výročí dorazili mimo jiné i herečka a moderátorka Kateřina Kornová, plastický chirurg Doc. Jan Měšťák, herečky Míša Dolinová Nela Boudová, zazpíval Honza Žampa z kapely Eddie Stoilow nebo trio z „dámské jízdy“ ve složení Jednoduše příjemná zábava, podpora dobré věci a oslava kvalitního jídla a dobrého pití, kdy nikomu nevadilo, že je zrovna čtvrtek. Vtipy pak do placu jako vždy házel moderátor a herec.

V TGI Friday´s je totiž každý den pátek!

Pro více informací navštivte www.tgifridays.cz.

Fotogalerie
5089 5090

Další články z rubriky

OC QUADRIO ROZŠÍŘILO GASTRO ZÓNU, NOVĚ NABÍZÍ SVÉ SLUŽBY BISTRO DELMART

OC QUADRIO ROZŠÍŘILO GASTRO ZÓNU, NOVĚ NABÍZÍ SVÉ SLUŽBY BISTRO DELMART

VANDRÁCI VAGAMUNDOS PODÁVAJÍ HLÁŠENÍ ZE STŘEDNÍ AMERIKY!

VANDRÁCI VAGAMUNDOS PODÁVAJÍ HLÁŠENÍ ZE STŘEDNÍ AMERIKY!

OSLAVTE VALENTÝN CHUŤOVÝM ZÁŽITKEM V NOLE

OSLAVTE VALENTÝN CHUŤOVÝM ZÁŽITKEM V NOLE

DARUJTE S LÁSKOU LUXUS

DARUJTE S LÁSKOU LUXUS

ŠPALDOVÝ ŘEZ Z JAVORNÍKU

ŠPALDOVÝ ŘEZ Z JAVORNÍKU