Magazín Elita

PŘÍZNIVCI NETRPĚLIVĚ OČEKÁVAJÍ PÁTEČNÍ SHOW LEGENDÁRNÍ KAPELY SCOOTER

PŘÍZNIVCI NETRPĚLIVĚ OČEKÁVAJÍ PÁTEČNÍ SHOW LEGENDÁRNÍ KAPELY SCOOTER

 „Těšte se  na skvělý večer a divokou párty! láká frontman kapely Scooteru H.P. Baxxter.

Již tento pátek 13. listopadu vystoupí v Malé sportovní hale na pražském Výstavišti legenda evropské taneční scény devadesátek, která se nesmazatelně zapsala do hudební historie.  Na svém kontě má 23 hitů v top ten, 30 miliónu prodaných nosičů a na 90 zlatých a platinových desek za prodej. Taneční beaty, přesně se trefující do nálady zábavychtivého publika, oslňující pódiová show, originální polodeklamovaný a polokřičený projev frontmana H. P. Baxxtera, jehož charismatu a sex-appealu čas nic neubral. „Pracujeme na novém albu a v Praze zahrajeme nový singl Riot, ale samozřejmě i řadu starých dobrých pecek. How Much Is the Fish, Hyper Hyper i Nessaja nebudou chybět. Takže přijďte! Prostě: Move Your Ass!,” dodává H.P. s úsměvem a odkazem na další hit kapely. O generaci mladší scooterovská posila, hudebník a producent Phil Speiser láká poznámkou o svém šéfovi : „H.P. žije muzikou a Scooterem, a to je strašně důležitý. Nezáleží na tom, jakej blbej den to zrovna předtím byl. V momentě kdy jde na scénu, všechna pozornost patří lidem. On tomu dá všechno.” Dodejme, že co platí pro H. P. Baxxtera jako frontmana, platí beze zbytku o celé kapele

Diváky před Scooter roztančí dva špičkoví čeští producenti a Djové: Z Jižních Čech přiveze svůj mix přední znalec raveové a taneční scény DJ Basslicker, pražskou scénu bude svými beaty reprezentovat DJ Mikael van Dikeen. A poté, co opustí pódium hlavní hvězda večera, tancechtiví mohou pokračovat ještě během videodiskotéky.

Úchvatnou jízdu se Scooterem i českými DJs mohou diváci zažít 13. listopadu 2015 od 19:00 hodin v Malé sportovní hale na Výstavišti v Praze - Holešovicích. Vstupenky, v cenách od 850 Kč do 2 490 Kč jsou k mání v sítích Ticketpro, Ticketportal a také na GoOut.cz. Více informací na www.scooter2015.cz a https://www.facebook.com/scooter2015.cz/.

Vloni vydali Scooter nové album T5C - The Fifth Chapter, které označují za nejprůlomovější v historii. Zatímco v minulosti se jednalo většinou o shluky hitových singlů, pátá kapitola (The Fifth Chapter) historie kapely překvapí kompaktností, zvukem, který je scooterovský, ale zároveň inovovaný. A poprvé najdeme u zkušených muzikantů potřebný nadhled, humor, sebeironii. To vše ostatně projevil frontman H. P. Baxxter i účastí v reklamním klipu jednoho německého obchodního řetězce, parodujícím vtipně hity kapely mezi zákazníky a zaměstnanci oddělení potravin.

SCOOTER - 13. listopadu 2015 od 19 hodin

support: DJ Basslicker, DJ Mikael van Dikeen

Malá sportovní hala, Výstaviště, Praha Holešovice

Line-up:

18:00 - otevření

19:30 - DJ Mikel van Dikeen

20:15 - DJ Basslicker

21:15 - Scooter

after party.

 

Ceny vstupného

Stání na ploše: 850,- Kč 

VIP stání před pódiem: 1500,- Kč

VIP sektory 1500,- Kč / 2490,- Kč

předprodeje: Ticketpro, Ticketportal a GoOut.cz.

 

www.scooter2015.cz 

https://www.facebook.com/scooter2015.cz/

Fotogalerie
5019 5020

Další články z rubriky

NENECHTE SI UJÍT  LETNÍ HUDEBNÍ VEČERY NAPŘÍČ ŽÁNRY V CENTRU PRAHY

NENECHTE SI UJÍT LETNÍ HUDEBNÍ VEČERY NAPŘÍČ ŽÁNRY V CENTRU PRAHY

FESTIVAL VIBES OF HAVANA ROZTANČIL PRAHU!

FESTIVAL VIBES OF HAVANA ROZTANČIL PRAHU!

THE INTERNET MAJÍ NOVÝ KLIP. 10. ČERVENCE PŘEDSTAVÍ V PRAZE NOVÉ ALBUM

THE INTERNET MAJÍ NOVÝ KLIP. 10. ČERVENCE PŘEDSTAVÍ V PRAZE NOVÉ ALBUM

HIP HOP KEMP 2018: ZÁZRAK

HIP HOP KEMP 2018: ZÁZRAK

BUBENÍK TOKHI ROZJEL ÚSPĚŠNÝ PROJEKT ROYAL SQUAD A DOKONCE CHYSTÁ KONCERT V PRAŽSKÉ LUCERNĚ!

BUBENÍK TOKHI ROZJEL ÚSPĚŠNÝ PROJEKT ROYAL SQUAD A DOKONCE CHYSTÁ KONCERT V PRAŽSKÉ LUCERNĚ!

ALFONS MUCHA - SLOVANSKÁ EPOPEJ