Magazín Elita

PRO ŽENU JE STÁLE TOP DÁRKEM PARFÉM

PRO ŽENU JE STÁLE TOP DÁRKEM PARFÉM

Pokud muž přemýšlí, čím udělat ženě radost, nikdy ji nezklame parfémem, ale podotýkám ještě – dobře vybraným parfémem!

Vždy je a lepší, když s výběrem vůně pomůže někdo kvalifikovaný. Ty nejlepší z beauty poradkyň představila na slavnostním vyhlášení Sephora Fragrance Master prostřednictvím značky Dior Lucie Křížková za účasti Michaely Badinkové, Veroniky Freimanové a Vlastiny Svátkové v OC Nový Smíchov. Cílem projektu Fragrance Master bylo oslovit co nejvíce beauty konzultantek parfumerie Sephora a vylepšit kulturu a služby v prodeji vůní.

Finalistky klání předvedly své schopnosti přímo na vyhlášení a na základě několika málo otázek vybraly každé VIP parfém přímo na míru. Schopnost vybrat oblíbenou vůni po tak krátkém rozhovoru oslnila všechny čtyři ženy. Nejvíce ale asi Vlastinu Svátkovou: "Raději si vždy vybírám parfém sama. Každý si totiž vybírá podle sebe, vlastních nálad a preferencí. Skoro nikdy se nikdo netrefil do toho, co bych si vybrala já. Mám ráda netypické, zvláštní vůně, které na nikom jiném necítím. A takovou "jenom moji" vůni mi tu dnes nabídla jedna z finalistek," překvapeně konstatovala Vlastina Svátková.

Na trhu je nepřeberné množství parfémů a pro zákazníka je velmi složité se v nich orientovat. Kvalifikovaný personál, který se dokonale orientuje v široké nabídce parfémů a každý jeho jednotlivec je schopen zákazníkovi poradit vůni přímo na míru, se proto jeví jako nutnost. "Pokud jde o kosmetiku a parfémy, vždycky se ptám a ráda si nechám poradit. Mám ráda velmi ženské a květinové vůně, jako třeba J'Adore a teď se mi moc líbí nová Miss Dior," prozradila své preference Veronika Freimanová.

Parfémy od značky Dior si oblíbila i Lucie Křížková, již deset let do jejích TOP vůní patří Christian Dior Pure Poison, kterému  je věrná, protože když se do nějak vůně zamiluje, nerada ji mění. "Pure Poison se hodí pro každodenní nošení a navíc mi dodává pocit svůdnosti a ženskosti. Když si chci dodat více kuráže a sebejistoty, nebo chci doplnit skvělý outfit na večírek, ucítíte z mé kůže závan vůně Christian Dior J'Adore,"usmívala se krásná Lucie Křížková, která prý ráda nakupuje vůně s pomocí beauty konzultantek každý rok i pro svého manžela. "Je to vždycky dárek i pro mě. Je nad míru příjemné, když muž vašeho srdce voní tak, jak si přejete," dodala.

Parfém je vždycky dobrý dárek a potěší každou ženu. Tím spíš, když ten, kdo vůni kupuje, ví, co má obdarovaná osoba nejraději. "Parfémy dostávám od mého muže, ale vždy jedině na mé vlastní doporučení," smála se Michaela Badinková.

A kdo jiný, než právě Dior by měl přijít s projektem, jakým je Fragrance Master? Vždyť svou první vůni, Miss Dior, která je jednou z nejoblíbenějších vůní od Diora dodnes, přivedl na svět již v roce 1947. "Já osobně používám vícero parfémů. Mám ráda, když ho na sobě cítím, i když správné je, že ho na sobě cítit nemáme. Sladší a silnější používám na večer, v létě naopak používám jemnější květinové vůně," přiznala Vlastina Svátková, která se jako bývalá kosmetická redaktorka v parfémech a jejich aplikaci cítí jako ryba ve vodě.

Kam naopak parfémy zásadně neaplikovat ví Lucie Křížková: "Vůni si nanáším na krk a na ruce. Ale rozhodně vím, na která místa vůni neaplikovat - na oblečení. Mám za sebou totiž jeden faux pas, kdy jsem si na společenské akci stříkla na toaletě vůni na dvě místa v dekoltu a na šatech mi zůstaly skvrny,"no co, chybami se člověk učí a navíc každému vyhovuje něco jiného.

Více odborných informací: www.dior.cz

Foto: DIOR & Sephora

Fotogalerie
4991 4992

Další články z rubriky

DO SYCHRAVÉHO POČASÍ S KOZAČKAMI OD HÖGL!

DO SYCHRAVÉHO POČASÍ S KOZAČKAMI OD HÖGL!

KOLAGEN V KOSMETICE: NÁVRAT K VLASTNÍMU MLÁDÍ

KOLAGEN V KOSMETICE: NÁVRAT K VLASTNÍMU MLÁDÍ

OBDARUJTE SVÉ BLÍZKÉ ELEGANCÍ A LUXUSEM  S VÁNOČNÍMI DOPLŇKY OD KIPLING

OBDARUJTE SVÉ BLÍZKÉ ELEGANCÍ A LUXUSEM S VÁNOČNÍMI DOPLŇKY OD KIPLING

STYLOVÝ PODZIM S KOTNÍČKOVOU OBUVÍ HÖGL

STYLOVÝ PODZIM S KOTNÍČKOVOU OBUVÍ HÖGL

ŠPERKY ZNAČKY LUCIE MARIM: LÁSKA, SÍLA A ŽENSKOST

ŠPERKY ZNAČKY LUCIE MARIM: LÁSKA, SÍLA A ŽENSKOST

Miss Princess

BETA GLUCAN