Magazín Elita

NENÍ MAKLÉŘ JAKO MAKLÉŘ

NENÍ MAKLÉŘ JAKO MAKLÉŘ

Vaše zájmy hájí jen ten, kdo je orientovaný, poctivý sám k sobě a ten, kdo ctí svoji práci. Ing. Petr Pecina rozhodně mezi makléře těchto kvalit patří.

Petr Pecina aktuálně působí desátým rokem na pozici regionálního koordinátora mezinárodní sítě pojišťovacích makléřů INSIA. Profesně se věnuje více než patnáct let finančnímu poradenství a přes deset let přípravě vzdělávacích akcí a programů v oblasti financí a osobnostního rozvoje. Na svém kontě má celou řadu úspěšných seminářů a vzdělávacích projektů, například: PowerDay, Jak se dělá obchod, Škola úspěchu – Probuďte svůj vnitřní potenciál, Přeskoč svoje hranice, Úspěšný projev, Skryté záhady peněz, Cesty k vlastnímu bydlení, Investiční průvodce, Jak se podniká s finančními produkty v ČR, Proč důchod není důchod? a další.

Je absolventem Vysoké školy ekonomické v Praze, kde vystudoval hlavní specializaci v oboru finance a vedlejší specializaci v oboru psychologie a sociologie řízení. Po celou dobu studia na vysoké škole byl aktivní v oboru finančního poradenství. Pravidelně vyhledává semináře nejen českých, ale i světových špičkových školitelů a koučů. Navštívil přednášky i vícedenní semináře předních světových speakrů jako jsou: Milan Zelený, Jason Tyne, Jack Canfield, Robert T. Kiyosaki, Anthony Robbins.

Říká o sobě: „Nejsem školitel teoretik. Všechno, co učím, jsem sám či se svými klienty prožil v praktickém životě. Tradiční školství podle mého názoru poskytuje pouze určitý základ pro praktický život, ale to bohužel nestačí; teprve po ukončení školy se člověk musí začít pořádně učit a tento proces nesmí nikdy ukončit.“

 

Pojišťovací a finanční makléř vždy zastupuje zájmy klienta a není zástupcem (agentem) žádné pojišťovny. Odpovědně vyhodnocuje pojistná rizika a klade důraz na co nejmenší finanční spolu/účast při maximální přidané hodnotě produktu při plném (maximálním) pokrytí potřeb klienta.

Pojišťovací a finanční makléř má být zapsán v registru pojišťovacích zprostředkovatelů podle zákona č. 38/2004 Sb. u České národní banky, je-li makléř zapsán registru podle zákona č. 57/2006 Sb., pak je zapsán v registru ministerstva financí.


Další články z rubriky

OD SMRTI BOŽSKÉ MARILYN MONROE UPLYNULO UŽ 55 LET

OD SMRTI BOŽSKÉ MARILYN MONROE UPLYNULO UŽ 55 LET

PROF. JAN PIRK, DRSC. SE STAL AMBASADOREM AUTOSALONŮ KOPECKÝ

PROF. JAN PIRK, DRSC. SE STAL AMBASADOREM AUTOSALONŮ KOPECKÝ

LENKA TERMEROVÁ SAVÍ SEDMDESÁTINY. ŘEKLI BYSTE TO?

LENKA TERMEROVÁ SAVÍ SEDMDESÁTINY. ŘEKLI BYSTE TO?

VLADY GRYC: JÁ SVÝ SNY MÁM

VLADY GRYC: JÁ SVÝ SNY MÁM

ROBERT ROHÁL MAPUJE ŽIVOTY SLAVNÝCH

ROBERT ROHÁL MAPUJE ŽIVOTY SLAVNÝCH