Magazín Elita

SCOOTER SI PO NABITÉ LETNÍ SEZÓNĚ DOPŘEJE VÝJIMEČNÝ KONCERT V PRAZE

SCOOTER SI PO NABITÉ LETNÍ SEZÓNĚ DOPŘEJE VÝJIMEČNÝ KONCERT V PRAZE

Scooter jel přes léto na plný plyn, a má za sebou řadu vyprodaných koncertů a velkých festivalů.

Vrcholem letní sezóny byl velký open air v Hamburku, na kterém kapela vypustila do světa nový singl Riot. Nyní legendární uskupení odpočívá a připravuje nové album a k velkému potěšení všech příznivců vystoupí v samotném srdci Evropy, a to v Malé sportovní hale na pražském Výstavišti. Na ohlášený koncert se můžete těšit již 13. listopadu 2015. 

Nezaměnitelný projev frontmana H. P. Baxxtera bude vévodit opulentní pódiové show plné světel, rafinovaných pyro-efektů a hlavně tance, beatů, chytlavých riffů a melodií. Scooter spolehlivě rozhýbe Prahu svými hity Hyper Hyper, Fire, How Much Is the Fish?, Ramp! (The Logical Song), Nessaja, Maria (I Like It Loud) nebo Move Your Ass!. “Těšíme se po čase zase zpátky do Prahy, koncerty nás v krásném městě na Vltavě vždycky bavily a užívali jsme si je…” zve fanoušky H. P. Baxxter. Velký zájem o vstupenky během letních měsíců svědčí o tom, že na návrat Scooteru do české metropole se těší i české publikum, kterému má kapela stále co nabídnout.

Vstupenky v cenách od 650 Kč jsou nyní k mání v sítích Ticketpro a Ticketportal, cena se bude s ohledem na vysoký zájem o vstupenky na koncert zvyšovat. Více informací na www.scooter2015.cz a https://www.facebook.com/scooter2015.cz.

23 hitů v top ten, 30 miliónu prodaných nosičů a na 90 zlatých a platinových desek za prodej. Po odchodu zakládajícího člena Ricka J. Jordana objevil frontman H. P. Baxxter spolu s šedou eminencí kapely, manažerem a producentem Jensem Thelem mladého DJe, klávesistu a producenta Phila Speisera, který přinesl do Scooteru potřebnou novou jiskru, energii a živost. Spolu s Michaelem Simonem nyní tvoří trojici, která dokáže míchat typické scooterovské prvky s novými postupy i technologiemi.   Poslední album T5C - The Fifth Chapter, přináší řadu nových barev, zvuků a představuje pravděpodobně největší posun v historii kapely. Vysoko je třeba cenit i smysl pro humor, nadhled nad showbyznysem i schopnost sebeironie. Některé fanoušky překvapil H. P. Baxxter účastí v reklamním klipu jednoho německého obchodního řetězce (který nepůsobí u nás), parodujícím vtipně hity kapely mezi zákazníky a zaměstnanci oddělení potravin.

Předprodeje: http://www.ticketpro.cz/ a https://www.ticketportal.cz/


Další články z rubriky

NENECHTE SI UJÍT  LETNÍ HUDEBNÍ VEČERY NAPŘÍČ ŽÁNRY V CENTRU PRAHY

NENECHTE SI UJÍT LETNÍ HUDEBNÍ VEČERY NAPŘÍČ ŽÁNRY V CENTRU PRAHY

FESTIVAL VIBES OF HAVANA ROZTANČIL PRAHU!

FESTIVAL VIBES OF HAVANA ROZTANČIL PRAHU!

THE INTERNET MAJÍ NOVÝ KLIP. 10. ČERVENCE PŘEDSTAVÍ V PRAZE NOVÉ ALBUM

THE INTERNET MAJÍ NOVÝ KLIP. 10. ČERVENCE PŘEDSTAVÍ V PRAZE NOVÉ ALBUM

HIP HOP KEMP 2018: ZÁZRAK

HIP HOP KEMP 2018: ZÁZRAK

BUBENÍK TOKHI ROZJEL ÚSPĚŠNÝ PROJEKT ROYAL SQUAD A DOKONCE CHYSTÁ KONCERT V PRAŽSKÉ LUCERNĚ!

BUBENÍK TOKHI ROZJEL ÚSPĚŠNÝ PROJEKT ROYAL SQUAD A DOKONCE CHYSTÁ KONCERT V PRAŽSKÉ LUCERNĚ!

ALFONS MUCHA - SLOVANSKÁ EPOPEJ