Magazín Elita

JE TO NEBEZPEČNÉ TVRDÍ SVORNĚ VÁGNER A NÝVLTOVÁ

JE TO NEBEZPEČNÉ TVRDÍ SVORNĚ VÁGNER A NÝVLTOVÁ

S novým romantickým singlem přicházejí známí zpěváci Josef Vágner a Kamila Nývltová.

Forma spolupráce by se dala nazvat JE TO NEBEZPEČNÉ, přesto jejich spolupráce již nějaký čas úspěšně běží. Premiérově poprvé spustili svůj duet před obecenstvem v rámci prestižní soutěže Nej sestřička roku 2015 v Náchodě, kterou pořádá David Novotný. Duet se nyní pomalu dostává k posluchačům do českých rádií, kde má šanci stát se hitem letošního podzimu.

Kromě divadel mají i svou vlastní sólovou kariéru. Poslední dobou se ale stále častěji potkávají na různých akcích, koncertech, vystoupeních, a tak jsme si začali pohrávat s myšlenkou, že by mohli přijít s nějakým společným duetem. Shodli jsme se na jedné věci a oslovili jsme textaře Eduarda Krečmara ke spolupráci. „Spojili jsme oba naše týmy a z výsledku máme ohromnou radost. Čeká nás teď mnoho společných akcí a tak jsme rádi, že nás spojuje i první společný projekt. Rozhodli jsme se do písně vložit téma, v němž věříme, že se mnoho lidí najde,“ říkají svorně oba zpěváci.

Je to věc, kterou jistě v životě řešilo mnoho lidí. Hranice kamarádství mezi mužem a ženou bývá často velmi úzká a co s tím? O tom je právě náš duet. Je zkrátka důležité si uvědomit, o co člověk přijde, a co naopak získá, a to v obou případech…,“ říká muzikálový herec a zpěvák Josef Vágner.

„Jsem moc ráda, že jsme udělali tenhle duet. Spolupráce s Pepou je skvělá. Kamila Nývltová prošla před pár lety X-faktorem a nyní zpívá v prestižních českých muzikálech. Kromě toho také tančí a je ambasadorskou talentové a již tradiční soutěže Česko zpívá.

S Kamčou jsme se poprvé setkali před lety na muzikálu Kleopatra. Ona zde ztvárňuje Kleopatru, já jejího bratra Ptolemaia. Naštěstí mohu konstatovat, že mimo divadlo máme lepší vztahy než zrovna na Kleopatře. V ní mi totiž nechá během prvních dvaceti minut představení utnout hlavu. Potkali jsme se ale i v dalších projektech, například jsme hráli zamilovaný pár v muzikálu Kat Mydlář, což tak vylepšilo i naše vztahy na jevišti,“ říká s úsměvem zpěvák Josef Vágner.

V současné době Josef Vágner hraje v muzikálech Tři mušketýři, Kleopatra, Marie Antoinetta, Dracula. Kamila kromě Draculy hraje také v Kleopatře a do toho, stejně jako její kolega koncertuje v různých koutech České republiky.

FOTO kredit: Petra Kropáčová

-red/zdroj:reke-

Fotogalerie
4877

Další články z rubriky

PRODEJ PÁNSKÉHO KLUBU POMŮŽE NEVIDOMÝM

PRODEJ PÁNSKÉHO KLUBU POMŮŽE NEVIDOMÝM

JANA LEBLANC: BUDU MAMINKA

JANA LEBLANC: BUDU MAMINKA

NENECHTE SI UJÍT FILM ŽIVOT (Life)

NENECHTE SI UJÍT FILM ŽIVOT (Life)

NENECHTE SI UJÍT FILM JACKIE

NENECHTE SI UJÍT FILM JACKIE

JONES GARETH P.: ZRADA RODŮ TRNHOFFŮ

JONES GARETH P.: ZRADA RODŮ TRNHOFFŮ