Magazín Elita

PETRA KOCIÁNOVÁ FASHION DESIGNER 2016 JIŽ V LISTOPADU

PETRA KOCIÁNOVÁ FASHION DESIGNER 2016 JIŽ V LISTOPADU

Přední česká módní návrhářka Petra Kociánová připravuje velkou módní přehlídku v Rudolfinu.

Vše prozradila v první říjnový den na neformálním setkání ve svém ateliéru v Černé růži v Praze. Osobnosti, které jsou celebritami ve svých oborech, jenž souvisí s krásou a milí hosté, ti všichni s velkým potěšením přivítali informaci, že se na listopad chystá velká módní přehlídku - PETRA KOCIÁNOVÁ FASHION DESIGNER 2016, a to v místě s velkou noblesou, o kterém sní celá řada návrhářů, kterým je pražské Rudolfinum.

Pozvání na neformální setkání přijal také docent Jan Měšťák, CSc., který má rád krásu a zdravý životní styl, který není přeháněn do extrémů. Někomu se může zdát až nedůvěryhodné, když tvrdí, že některým ženám rozmlouvá plastické operace, které bravurně provádí. Neformálního setkání se však zúčastnila také dáma, která před léty pana docenta navštívila a jeho slova potvrdila. „Tehdy mi řekl, ať přijdu za 10 let,“ s úsměvem na tváři prozradila manželka Dimitrije Kadrnožky.

Akademický malíř Dimitrij Kadrnožka je známý tím, že jeho obrazová díla jsou nefigurativní, vyjma lineárních aktů, která vyúsťují do neobyčejných, stručných a stylizačních zkratek, které souvisí s prvopocity, ale také tím, že programově hledá netradiční pohledy, kam tak trošku řadí i pohled na módní svět Petry Kociánové. Tvrdí o ní, že to, co vzniká v jejích rukách, je také velké umění. Tohoto ocenění si Petra velice váží a přiznala, že při slabých uměleckých chvilkách, kterých naštěstí není moc, si často vzpomene, ale nejlépe rovnou „Míťu“ navštíví v jeho ateliéru v centru Prahy, kde s pokorou naslouchá slovům moudrého člověka, aby s pokojem v umělecké duši mohla opět odejít.

Mezi hosty nechyběla ani světově uznávaná harfenistka Kateřina Englichová, která také bude mít místo v programu ohlášené módní události roku PETRA KOCIÁNOVÁ FASHION DESIGNER 2016.

Choreografie se ochotně ujal Peter Varady, o kterém se právem říká, že je králem choreografií soutěží krásy a módních přehlídek. Skromný a ve společnosti až nenápadný mistr pohybu chodí po světě a vnímá se zvýšenou pozorností vše, co se dá nasáknout, aby svoji práci dělal na úrovni, kterou si doba žádá. Mezi jeho nejsilnější inspirace pro tvorbu choreografie patří hudba, skrze kterou hledá cestu pro projev pohybu na molu.

Společenské odpoledne se vydařilo na jedničku. A k tomu všemu všichni popíjeli luxusní vína YARDEN, která prokládali sýrem, aby chutě jednotlivých druhů vín lépe oddělovali a ochutnávali skvělé Blančiny dorty a dortíčky a povídali o všem, co ke kráse a k životu patří.

Módní přehlídka PETRA KOCIÁNOVÁ FASHION DESIGNER 2016 se bude konat 26. listopadu 2015 v pražském Rudolfinu.

Fotogalerie
4845 4846 4847 4848

Další články z rubriky

PAVEL ZEDNÍČEK V ZÁPLAVĚ BUBLINEK S ANDREOU VEREŠOVOU!

PAVEL ZEDNÍČEK V ZÁPLAVĚ BUBLINEK S ANDREOU VEREŠOVOU!

JOŽO RÁŽ PŘEŽIL POLIBEK SMRTI

JOŽO RÁŽ PŘEŽIL POLIBEK SMRTI

V PLESOVÉM ÚSTÍ NAD LABEM JAKO VE VEGAS!

V PLESOVÉM ÚSTÍ NAD LABEM JAKO VE VEGAS!

KDO SI ODNESL ZAJÍMAVOU VĚŠTBU ZE KŘTU KNIHY ZNÁMÉ KARTÁŘKY?

KDO SI ODNESL ZAJÍMAVOU VĚŠTBU ZE KŘTU KNIHY ZNÁMÉ KARTÁŘKY?

3 V 1 NARAZILY NA CITLIVÉ TÉMA

3 V 1 NARAZILY NA CITLIVÉ TÉMA