Magazín Elita

DEN D SE BLÍŽÍ – VELEKONCERT V LETŇANECH!

DEN D SE BLÍŽÍ – VELEKONCERT V LETŇANECH!

Fanoušci zpěváka Daniela Landy se rozhodně mají na co těšit!

Daniel Landa po ročních přípravách potvrzuje, že den D se blíží. Letňanské letiště bude 12. září připravené na největší hudební projekt letošního roku a to Velekoncert Daniela Landy.

Splní Žito další kejkli a dostane 12. 9. do Letňan sto tisíc fanoušků?  „Velekoncert bude obrovská akce, kde bude velký symfonický orchestr, obří projekce a další velká překvapení,“ říká Daniel Landa, který by měl hrát s hudebním tělesem značných rozměrů a celý Velekoncert by měl trvat přes 2 hodiny a na přípravách se rozhodně nešetřilo.

„Velekoncert je správný telecí název a myslím, že je v něm i docela dobře cítit taková ta megalomanská choutka prezentovat hudbu opravdu obřím netradičním způsobem,“ myslí si Landa.

Přípravy vrcholí a my již víme, že největší hudební show letošního roku bud e poskládaný z nejzásadnějších písní celoživotní tvorby v megalomanské produkci. Sám hudebník potvrzuje:  „Bude to velký příběh,“ a potvrdil, že slíbená hudební Kejkle 100 000 přinese i nějaká ta překvapení. „Jestli přijde 100 000 lidí, se uvidí, za úspěch bych určitě považoval jakoukoliv návštěvnost nad 40 000 diváků“, dodává zpěvák skromně, který pro své fanoušky připravil jedno velké překvapení a to nové album Žito, které bude přednostně v prodeji právě 12. září na Velekoncertě v Letňanech.

A pro ty, kteří se na velkolepou podívanou chystají, jsou zde menší, ale důležité instrukce k organizačním záležitostem k Velekoncertu Daniel Landy.

DOPRAVA:

Prosím, využívejte jako hlavní dopravní prostředek k příjezdu na Velekoncert METRO - trasa C, stanice LETŇANY. Odtud je vstup do areálu Velekoncertu již nadohled. Pohodlně stihnete i cestu metrem zpět, doprava bude po dohodě s Dopravními podniky hl. m. Prahy, posílena. Areál bohužel nenabízí žádné parkovací plochy a v jeho přilehlém okolí bude v den Velekoncertu několik dopravních uzavírek, vozem se tedy k areálu ani nedostanete. Na plochách u OC Letňany bude možnost parkingu, ten však zvládne pojmout jen minimální kapacitu.

ČASOVÝ HARMONOGRAM:

Celý areál se bude otevírat v 16:00 hodin. Předkapela bude hrát v čase 17:30 až 18:15 hodin a show Daniela Landy bude trvat od 19:00 do 22:00 hodin.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ:

V areálu Velekoncertu se z bezpečnostních důvodů nebude samostatně prodávat žádný tvrdý alkohol. Děkujeme za pochopení.

 

 

Fotogalerie
4785 4786

Další články z rubriky

NENECHTE SI UJÍT  LETNÍ HUDEBNÍ VEČERY NAPŘÍČ ŽÁNRY V CENTRU PRAHY

NENECHTE SI UJÍT LETNÍ HUDEBNÍ VEČERY NAPŘÍČ ŽÁNRY V CENTRU PRAHY

FESTIVAL VIBES OF HAVANA ROZTANČIL PRAHU!

FESTIVAL VIBES OF HAVANA ROZTANČIL PRAHU!

THE INTERNET MAJÍ NOVÝ KLIP. 10. ČERVENCE PŘEDSTAVÍ V PRAZE NOVÉ ALBUM

THE INTERNET MAJÍ NOVÝ KLIP. 10. ČERVENCE PŘEDSTAVÍ V PRAZE NOVÉ ALBUM

HIP HOP KEMP 2018: ZÁZRAK

HIP HOP KEMP 2018: ZÁZRAK

BUBENÍK TOKHI ROZJEL ÚSPĚŠNÝ PROJEKT ROYAL SQUAD A DOKONCE CHYSTÁ KONCERT V PRAŽSKÉ LUCERNĚ!

BUBENÍK TOKHI ROZJEL ÚSPĚŠNÝ PROJEKT ROYAL SQUAD A DOKONCE CHYSTÁ KONCERT V PRAŽSKÉ LUCERNĚ!

ALFONS MUCHA - SLOVANSKÁ EPOPEJ