Magazín Elita

STYL A KABO VŽDY MAJÍ STYL

STYL A KABO VŽDY MAJÍ STYL

Mezinárodní veletrhy módy, obuvi a koženého zboží Styl a Kabo již zavřely pro letošní rok své brány.

STYL a KABO jsou jediným místem koncentrace poptávky a nabídky v módní branži pro Českou republiku, Slovensko a země střední a východní Evropy. Tradičně byly plné krásných dívek a svalnatých mužů.  Nechyběli ani české miss a známý lamač dívčích srdcí Sagvan Tofi, který za několik týdnů uvede v Brně úspěšný a známý muzikál Děti ráje.

Že se přehlídky dají dělat originálně, ukázala na veletrhu modelka a moderátorka Hanka Mašlíková, která na mole se svým přítelem předváděli kousky, které by asi málokterá běžná modelka zvládla. Hanku spojuje s jejím partnerem André Reindersem, profesionálním mistrem Evropy a ČR ve smíšených bojových umění – MMA, nejen společný život, ale také zájem o sport a zdravý životní styl. "Řekli jsme si, že už bylo dost takovým těm klasickým přehlídkám, že uděláme inovaci, říkáme tomu "Cirkus a la Reinders", to je přítelovo příjmení. V soukromí se věnujeme hodně sportu, máme i svůj sportovní web, kdy lidi nabádáme ke zdravému životnímu stylu, tréninková videa, různé rady a právě děláme i tuhle acroyogu - tomu se říká acroyoga - to je směs gymnastiky, jógy, akrobacie, rovnováhy, všeho možného a aby to bylo zajímavé, aby to nebyla taková běžná přehlídka, tak jsme se dohodli s majiteli Jockey, že uděláme na konci mola takovou ukázku a doufám, že se to setkalo s fajn ohlasy a že se to lidem líbilo" vysvětlila Hanka.

Přehlídka večerních rób zaujala rafinovaností střihů i zářivými barvami. Diváci v plně obsazeném hledišti se snadno mohli přenést na červené koberce filmových festivalů i nejluxusnější večírky světových celebrit, kde jsou tyto šaty nejčastěji k vidění. Po mole se prošly modely dvaceti zvučných značek jako Amanda Wakely, Badgley Mischka, Elie Saab, Halston Heritage, Issa, Just Cavalli, Roksanda a dalších. Druhá část přehlídky patřila pánské plážové módě a ani zde nechyběly ikonické značky jako Versace, John Richmond nebo Rufskin.

Nechyběly ani známé České Miss, Nikol Švantnerová, vnadná Gabriela Franková nebo vicemiss Lucie Kovandová, která se proslavila "aférkou" s Jaromírem Jágrem a Miss Earth Tereza Fajksová o které se všechny staral známý vizážista Pavel Bauer.

Foto: Jiří Zach a Vladimír Zemánek

 

Fotogalerie
4750 4751 4752

Další články z rubriky

NA KAŽDÉHO DIETY NEPLATÍ

NA KAŽDÉHO DIETY NEPLATÍ

REKONEKTIVNÍ LÉČENÍ STOJÍ ZA ZAMYŠLENÍ

REKONEKTIVNÍ LÉČENÍ STOJÍ ZA ZAMYŠLENÍ

POKOJOVÉ ROSTLINY, ZMĚNÍ ENERGII VE VAŠÍ KANCELÁŘI. PODPOŘTE DÍKY NIM SVŮJ ÚSPĚCH

POKOJOVÉ ROSTLINY, ZMĚNÍ ENERGII VE VAŠÍ KANCELÁŘI. PODPOŘTE DÍKY NIM SVŮJ ÚSPĚCH

JARO V PLNÉM KVĚTU S DOPLŇKY OD DEMDACO

JARO V PLNÉM KVĚTU S DOPLŇKY OD DEMDACO

VYŽIVTE SVÉ VLASY DOMA VYROBENOU MASKOU. ÚČINEK VÁS OHROMÍ!

VYŽIVTE SVÉ VLASY DOMA VYROBENOU MASKOU. ÚČINEK VÁS OHROMÍ!