Magazín Elita

PŘECHOD OD STRAVENEK NA ELEKTRONICKÉ KARTY STARTUJE V BRNĚ

Nové stravenkové karty Ticket Restaurant® Card umožňující platby v široké síti restaurací jsou již na trhu. Řešení přinášejí společnosti Edenred a MasterCard.

První velký projekt elektronických stravenek rozjel dnes v České republice jeden z největších hráčů na trhu zaměstnaneckých benefitů, společnost Edenred. S novými stravenkovými kartami Ticket Restaurant® Card již platí zaměstnanci v Brně a brzy budou následovat další tuzemská města a regiony. „Jde o výraznou změnu při placení obědů během pracovního dne a o další výrazný krok k digitalizaci zaměstnaneckých benefitů,“ uvádí generální ředitel společnosti Edenred Martin Bulíř.

Stravenková karta Ticket Restaurant® Card zlepší komfort při placení obědů všem zaměstnancům v ČR. „Placení kartou plánujeme postupně zavést v celé síti, kde se nyní používají papírové stravenky,“ říká Martin Bulíř s tím, že stravenkovou kartu uvedla společnost Edenred na tuzemský trh ve spolupráci s firmou MasterCard. 

Myšlenka stravenkové karty je velmi jednoduchá. Místo papírových stravenek získá zaměstnanec platební kartu Ticket Restaurant® Card, na kterou mu zaměstnavatel posílá každý měsíc částku v hodnotě stravného. Prostředky pak zaměstnanec použije k nákupu teplého jídla a potravin k přímé spotřebě. Výhodou je, že zaměstnanec nemusí měnit své chování. Platí kartou, jak je již zvyklý při běžných nákupech.

Brno je první město se stravenkovou kartou Ticket Restaurant®       

Edenred již několik let digitalizuje

Česko je další evropskou zemí, kde lze platit elektronickou stravenkou Edenred. Používají ji také lidé ve Francii, Belgii, na Slovensku a v Polsku. Například ve Švédsku již Edenred zcela dokončil přechod na stravenkové karty a papírové stravenky již nevydává. „V České republice je uvedení stravenkové karty Ticket Restaurant® Card na trh zajímavé i tím, že společně s platební kartou Ticket Benefits® Card, elektronickým portálem Ticket Junior a Cafeterií Benefity Café vytváří kompletní portfolio a nabídku moderních zaměstnaneckých benefitů v digitální podobě. Společně s mobilními aplikacemi a doplňkovými službami se tak Edenred opět představuje jako moderní, inovativní a dravá firma v oboru,“ říká Martin Bulíř, generální ředitel.      

Inovativnost firmy oceňují i velcí zaměstnavatelé. Implementaci stravenek formou elektronické karty Ticket Restaurant® Card vnímáme jako správný krok, který řeší mnoho problémů, od nákladné distribuce papírových poukazů až po "na stravenky nevracíme". Podmínkou je dostatečná síť provozoven, které je přijímají. Proto jsme se společností Edenred vstoupili do pilotního provozu, kdy je nejlepší možnost nabídku provozoven ovlivnit. Pomohly také pozitivní zkušenosti ze zahraničí, říká Radovan Musil, generální ředitel Red Hat.

Více informací naleznete na: http://www.edenred.cz/


Další články z rubriky

ZNOVUOBJEVENÝ OBRAZ ŠVADLENA FRANTIŠKA MUZIKY OPĚT NA SCÉNĚ

ZNOVUOBJEVENÝ OBRAZ ŠVADLENA FRANTIŠKA MUZIKY OPĚT NA SCÉNĚ

PRVNÍ KUBÁNSKÝ FESTIVAL V PRAZE - NENECHTE SI UJÍT VIBES OF HAVANA!

PRVNÍ KUBÁNSKÝ FESTIVAL V PRAZE - NENECHTE SI UJÍT VIBES OF HAVANA!

SPOLEČNOST BEDNAR FMT PŘIVEZLA HISTORICKY PRVNÍ MEDAILI Z AGRITECHNIKY!

SPOLEČNOST BEDNAR FMT PŘIVEZLA HISTORICKY PRVNÍ MEDAILI Z AGRITECHNIKY!

A JE TU OPĚT TECHAGRO!

A JE TU OPĚT TECHAGRO!

ROYAL SQUAD  JE NOVÝ HUDEBNÍ PROJEKT SVĚTOVÉ ÚROVNĚ VALÍCÍ SE NA ČESKOU REPUBLIKU

ROYAL SQUAD JE NOVÝ HUDEBNÍ PROJEKT SVĚTOVÉ ÚROVNĚ VALÍCÍ SE NA ČESKOU REPUBLIKU

HALADA