Magazín Elita

KRYOLIPOLÝZA – METODA REMODELACE POSTAVY

KRYOLIPOLÝZA – METODA REMODELACE POSTAVY

Kryolipolýza je neinvazivní, účinné a bezbolestné formování postavy, při kterém jsou odbourávány tukové vrstvy hloubkovým zmražením a následnou jejich destrukcí.

Při tomto procesu imunitní buňky (makrofágy) spolu s přirozenou obranyschopností těla eliminují nepotřebné či poškozené buňky pomocí lymfatického systému z těla ven. Tomuto procesu se říká apoptóza, což je programová buněčná smrt. Následným procesem se tuková vrstva remodeluje a zmenšuje - zbylé tukové buňky mají tendenci se shlukovat a tisknout k sobě a jsou vytěsňována prázdná místa po odumřelých tukových buňkách. Úbytek po jedné aplikaci s ohledem na rozsáhlost záběru tukové tkáně bývá zpravidla 25% tukových buněk. Viditelný efekt se dostaví do dvou měsíců. Ošetření stejné partie se doporučuje opakovat zhruba po 3 měsících.

Průběh zákroku

Po nanesení nemrznoucího gelu a aplikační podložky (zabrání přimrznutí hlavice ke tkáni) je připevněna hlavice pomocí podtlaku. Během ošetření pociťuje klient lehký tah v ošetřované oblasti a překvapivě i pocit tepla. Po 10 minutách je tkáň zcela znecitlivěna. Zákrok trvá cca 60 minut (dle ošetřované oblasti). Po ošetření je odstraněna aplikační podložka a gel. Ošetřená oblast je zcela zmražena a ztvrdlá. Pro lepší účinek postupně rozmasírujeme a potřeme olejem ošetřovanou partii.

Zmrazení působí pouze na tukové buňky, nikoliv na kůži, cévy, nervy a vnitřní orgány. Samotný zákrok nemá žádná omezení. Jeho jediným omezením je aktuální zdravotní stav a vhodnost ošetřované partie.

Kryolipolýza je vhodná pro všechny, kdo se chtějí zbavit tukových buněk v oblasti vnitřních či vnějších stehen, boků, nebo bříška a to trvale a bez rizika, avšak za předpokladu dodržení zdravého životního stylu.

Celý proces nám podrobně vysvětlili v estetickém a hubnoucím centru B.elle Beauty, salon pro zdravou krásu žen i mužů.

Kontraindikace: kojení, šestinedělí a těhotenství, onemocnění srdce, ledvin a jater, kardiostimulátor a kovové implantáty v těle, rakovinné onemocnění, epilepsie, nemoci lymfatického systému, kožní onemocnění, nedoporučuje se při problémech s termoregulací, cukrovce a mykózách.

Více informací o centru naleznete na webových stránkách: http://bellebeauty.cz/


Další články z rubriky

HRA ROKU 2018 JE SKVĚLÝ PORTUGALSKÝ AZUL

HRA ROKU 2018 JE SKVĚLÝ PORTUGALSKÝ AZUL

ZÁZRAK PRO VAŠI PLEŤ Z HAVLÍKOVY PŘÍRODNÍ APOTÉKY

ZÁZRAK PRO VAŠI PLEŤ Z HAVLÍKOVY PŘÍRODNÍ APOTÉKY

ŠKOLY I ŠKOLKY VOLAJÍ! KDO ONEMOCNÍ JAKO PRVNÍ?

ŠKOLY I ŠKOLKY VOLAJÍ! KDO ONEMOCNÍ JAKO PRVNÍ?

VYSPĚTE SE ZDRAVĚ I NA CHATĚ S MATRACEMI MORAVIA COMFORT

VYSPĚTE SE ZDRAVĚ I NA CHATĚ S MATRACEMI MORAVIA COMFORT

OČNÍ PORADNA: JÓGA PRO UNAVENÉ OČI

OČNÍ PORADNA: JÓGA PRO UNAVENÉ OČI

ALFONS MUCHA - SLOVANSKÁ EPOPEJ