Magazín Elita

MARTIN MAXA PŘIŠEL O POŘÁDNÝ BALÍK

MARTIN MAXA PŘIŠEL O POŘÁDNÝ BALÍK

Zpěvák, skladatel a malíř Martin Maxa strávil značnou část letošního roku v různých zdravotnických zařízeních. Dle vlastních slov se cítil jako Lazar. „Doslova ze dne na den jsem zkolaboval se zády a pak se to nějak začalo sypat všechno. Páteř, oči, ramena, kolena."

Potvrdil nám zpěvák, který by se ale dnes díky svým problémům mohl snad i živit poradenstvím ohledně zabírajících a nezabírajících způsobů léčby.

 Na vlastní kůži prý v uplynulých měsících poznal, za co všechno jsou lidé ochotni zaplatit, aby se zbavili bolesti, přičemž často jde o metody naprosto neúčinné.

„Sám jsem byl ochotný podstoupit opravdu kde co, de facto za jakoukoli cenu, než jsem našel skutečně funkční způsoby léčby svých potíží se zády a koleny. Zkoušel jsem dokonce i různé podivné existence ohánějící se třeba čínskou medicínou. Většina z nich byli na první pohled šarlatáni, ale bolest ze mě udělala zoufalce, který jim stejně zaplatil, když tvrdili, že mi můžou pomoct. Doopravdy zabrala ale až fyzioterapie za použití fokusované rázové vlny, což je v léčbě pohybového aparátu rozhodně to nejmodernější, a taky nejkvalitnější, co dnes existuje," zkonstatoval Martin po několika návštěvách FYZIOkliniky, která se na léčbu s  pomocí této metody specializuje. "Jsem strašně zvědavý pacient a vždycky se dopodrobna vyptávám na vše, co se mnou provádějí. Tady mne přesvědčili jak teoretickým výkladem, tak výsledky. Těmi hlavně. A taky jsem se tedy mimo jiné dozvěděl, že rázovou vlnou zde úspěšně léčí dokonce i poruchy erekce! Ty sice zatím nemám, ale nikdy nevíte, kontakt na FYZIOkliniku si rozhodně schovám i po ukončení současné léčby“, směje se Martin.

 

„To je pravda, také tyto choulostivé potíže umíme řešit s velkou úspěšností," potvrzuje manažerka a vedoucí fyzioterapeutka FYZIOkliniky v jedné osobě Mgr. Iva Bílková a dodává: "Dalším zajímavým účinkem rázové vlny je například urychlení hojení po operacích nebo zlomeninách. Chodí k nám dospělí všeho věku, ale staráme se i o malé děti a miminka. Naší hlavní činností je ale léčba pohybového aparátu. Poskytujeme kompletní fyzioterapii, do které dle potřeby zahrnujeme právě i rázovou vlnu. Nepoužíváme metody, které jsou jen málo funkční a jen lidem vysávají peněženky nebo jen berou čas, jako je třeba magnetoterapie. Ale ani ošetření rázovou vlnou klientům neúčtujeme zvlášť, probíhá v rámci nejvhodnější zvolené léčby tak často, jak je potřeba."

 Zdroj: FYZIOklinika

Fotogalerie
2662 2663

Další články z rubriky

Nejkrásnější cage girl Česka je Klára Tomanová.  Jde opravdu po Vémolovi?

Nejkrásnější cage girl Česka je Klára Tomanová. Jde opravdu po Vémolovi?

Jaroslava Stránská se v jediné hře vyřádí ve třech rolích

Jaroslava Stránská se v jediné hře vyřádí ve třech rolích

Retro dědci pokřtili klip Hlídač krav

Retro dědci pokřtili klip Hlídač krav

Aneta Krejčíková si musela vstup na tento svět vybojovat

Aneta Krejčíková si musela vstup na tento svět vybojovat

Staré dobré časy  - RETRO je fakt in!

Staré dobré časy - RETRO je fakt in!

ŠTĚSTÍ PŘEJE PŘIPRAVENÝM