Magazín Elita

SALON HAIR ART DESIGN V PLZNI POSKYTUJE ŠPIČKOVÉ SLUŽBY V OBORU

SALON HAIR ART DESIGN V PLZNI POSKYTUJE ŠPIČKOVÉ SLUŽBY V OBORU

V salonu Hair Art Design v Plzni pracují jen profesionálové. Kadeřníci a vlasoví experti jsou častými hosty módních a účesových přehlídek a show. Salon Hair Art Design se odlišuje od řady dalších nejen precizností a uplatňováním trendů, ale i díky tomu, že poskytuje specifické služby, a ty poskytují jen salony, které jsou na špičkové úrovni.

„Zaměřili jsme se na poskytování speciálních masážních obřadů, které jsou spojené s hloubkovou výživou vlasů. Tento zážitek je nezapomenutelný“, prozradila nám Monika Kostecká, která salon úspěšně vede. Dále jsme se od ní dozvěděli, že mezi velmi žádané služby v salonu patří přirozené inovační barvicí techniky světlo a stín a flash meshes, které milují celebrity. Samozřejmostí prý také je, že každý si může vybrat kadeřníka dle svých nároků.

   

Umělecké trendy

Majitelka Monika Kostecká si pečlivě vybírá, komu svěří své zákazníky a zákaznice. Šanci procovat pro ni mají pouze ti nejlepší. Strategie výběru kadeřníků a kadeřnic je koncepční, logická a pro každého návštěvníka či návštěvnici salonu potěšující, musí totiž splnit i náročná přání na změnu stylu účesu a samotný střih ve vysoké kvalitě.  

Kadeřnictví není zaměřené jen na náročnou klientelu s požadavkem nejaktuálnějších trendů či prodlužování vlasů, ale provádí i jednoduché účesy se snadnou úpravou. 

Proměny

„Zárukou kvalitního servisu je soustavné vzdělávání, které probíhá teoretickou i praktickou formou v rámci stáží a seminářů“, potvrdila Monika Kostecká. Kadeřnictví je vyhlášené také tím, že dvakrát ročně přináší nové umělecké technické linie.

 
Více informací o salonu naleznete na této adrese: www.hairartdesign.com

https://www.facebook.com/pages/HairArtDesign/125458137146

Kadeřnictví v Plzni - Hair Art Design funguje od roku 2001.

Fotogalerie
2976 2977 2978

Další články z rubriky

NEJPOPULÁRNĚJŠÍM DÁRKEM SE ZASLOUŽENĚ JSOU KVALITNÍ ČAJE!

NEJPOPULÁRNĚJŠÍM DÁRKEM SE ZASLOUŽENĚ JSOU KVALITNÍ ČAJE!

DO NOVÉHO ROKU S LEPŠÍM ZRAKEM

DO NOVÉHO ROKU S LEPŠÍM ZRAKEM

CEMIO METRIC 901 MELODY: DOMÁCÍ MĚŘENÍ KREVNÍHO TLAKU  SNADNO A RYCHLE

CEMIO METRIC 901 MELODY: DOMÁCÍ MĚŘENÍ KREVNÍHO TLAKU SNADNO A RYCHLE

DARUJTE K VÁNOCŮM SLADKÝ SPÁNEK V PODOBĚ  KVALITNÍ MATRACE

DARUJTE K VÁNOCŮM SLADKÝ SPÁNEK V PODOBĚ KVALITNÍ MATRACE

CEMIO METRIC 308 SMART VHODNÝ I JAKO DÁREK

CEMIO METRIC 308 SMART VHODNÝ I JAKO DÁREK

Miss Princess

BETA GLUCAN