Magazín Elita

PŘÍRODNÍ KOSMETIKA ONLY PAPAYA JE DOBRÝ TIP NA VÁNOČNÍ DÁREK

PŘÍRODNÍ KOSMETIKA ONLY PAPAYA JE DOBRÝ TIP NA VÁNOČNÍ DÁREK

Only PapaYA je název přírodní australské kosmetiky s vysokým obsahem papáji, která má blahodárné omlazující a regenerační účinky.  Tato kosmetická řada se jako první začíná prodávat na Českém trhu a to díky společnosti Only Papaya s.r.o., jejímiž zakladateli je Petr Janda a Petr Vítek žijící v Sydney.

Petr Vítek měl možnost seznámit se s výrobky z papáji  a s jejími hojivými a omlazujícími účinky nejenom na sobě, ale i na svých známých, kteří měli jakékoliv problémy s pokožkou. Petr Janda je dlouholetý přítel Petra Vítka a při jedné ze svých návštěv v Australii sám vyzkoušel výrobky z papáji na svých dětech a díky vynikajícím výsledkům, vznikla myšlenka založit novou značku výrobků z papáji a to pouze na přírodní bázi. Také zpěvačka Marta Jandová, dcera Petra Jandy, si při své  návštěvě v Australii oblíbila tuto kosmetiku a stala se tváří značky OnlyPapaya.

Kosmetické výrobky Only PapaYA jsou přípravky  výhradně na přírodní bázi a neobsahují chemické látky, jako jsou např. parabeny, sulfáty nebo vazelína, které jsou získávány zpracováním ropy a mají nepříznivý vliv na náš organismus. Australským vědcům se podařilo po několika letech zkoumání připravit výrobky s vysokým obsahem papáji. U některých výrobků obsah papáji převyšuje dokonce až 8o%. Papája je v kosmetických přípravcích obsažena ve formě extraktu získaného speciální technologií  HOPE (Homogenised Optimised Papaya Extract), která chrání a stabilizuje enzymy obsažené v papáji.

Vysoký obsah papáji v kosmetické řadě Only PapaYA má díky přítomným účinným látkám, jako je např. papain, výborné omlazující účinky a  napomáhá při regeneraci pokožky při léčbě lupénky, akné, atopických ekzémů apod. Výborné výsledky jsou dosahovány při regeneraci pokožky po jejím poranění, říznutí nebo popálení. Přípravky  jsou také doporučovány pro napomáhání hojení jizev po operacích a pro zlepšení prokrvení pokožky, čímž se pokožka zároveň i rychleji  regeneruje.

Výrobky jsou registrovány  dle  NEPaR (ES) č.1223/2009 v Evropském registru notifikace kosmetických přípravků (CPNP).

Fotogalerie
3922

Další články z rubriky

NEJPOPULÁRNĚJŠÍM DÁRKEM SE ZASLOUŽENĚ JSOU KVALITNÍ ČAJE!

NEJPOPULÁRNĚJŠÍM DÁRKEM SE ZASLOUŽENĚ JSOU KVALITNÍ ČAJE!

DO NOVÉHO ROKU S LEPŠÍM ZRAKEM

DO NOVÉHO ROKU S LEPŠÍM ZRAKEM

CEMIO METRIC 901 MELODY: DOMÁCÍ MĚŘENÍ KREVNÍHO TLAKU  SNADNO A RYCHLE

CEMIO METRIC 901 MELODY: DOMÁCÍ MĚŘENÍ KREVNÍHO TLAKU SNADNO A RYCHLE

DARUJTE K VÁNOCŮM SLADKÝ SPÁNEK V PODOBĚ  KVALITNÍ MATRACE

DARUJTE K VÁNOCŮM SLADKÝ SPÁNEK V PODOBĚ KVALITNÍ MATRACE

CEMIO METRIC 308 SMART VHODNÝ I JAKO DÁREK

CEMIO METRIC 308 SMART VHODNÝ I JAKO DÁREK

Miss Princess

BETA GLUCAN