Magazín Elita

NEJLEPŠÍ PŘÍTELKYNĚ MISS GABRIELY KRATOCHVÍLOVÉ JE JEJÍ SESTRA JANA

NEJLEPŠÍ PŘÍTELKYNĚ MISS GABRIELY KRATOCHVÍLOVÉ JE JEJÍ SESTRA JANA

Jen nejlepší přítelkyně je ochotná po vašem boku podstoupit nepříjemný zákrok.  Ale je-li to navíc pro krásu, je známé, že pro ni se trpět musí. Nezaváhala ani nejlepší přítelkyně Jana a sestra miss Gábiny Kratochvílové v jedné osobě, že společně navštíví dentální hygienu a nechají si vybělit zuby.

Gábina se v současné době připravuje na celosvětovou soutěž Miss Universe, která se bude konat již na začátku listopadu. Trošku však společně se sestrou zalitovaly, že budou muset na chvíli zapomenout na posezení nad sklenkou vína nebo kafíčka, což se vyžaduje nějaký čas po každém bělení.

Jana je osoba, která přihlásila Gábinu do soutěže o korunku České Miss, a tak si Gábina řekla, že sestře ukáže vše, co musí jako miss podstupovat. Samotné bělení nebylo nijak náročné, bolestivé nebo nepříjemné. Opravdové utrpení přišlo až ve chvíli, kdy sesedaly z křesla a dentální hygienistka jim sdělila, že musí na čas zapomenout na víno a kávu, které obě tolik milují, a vzdát se na čas i dalších barevných potravin. „Miluji dobrou černou kávu a červená vína, takže moje zuby dokáží ocenit tu změnu po vybělení. Nemůžu si to vynachválit, cítím se lépe a to je pro každou ženu důležité,“ libovala si ve svém novém úsměvu Gábina.

„To, že jsme do toho šly společně, je skvělá výzva! Alespoň se budeme vzájemně podporovat a hlídat při dodržování diety, kterou je důležité po bělení nezanedbat. Vyřadit z jídelníčku všechny barevné dobroty, to chce opravdu výdrž a disciplínu,“ řekla Jana Kratochvílová, sestra a zároveň nejlepší přítelkyně Gabriely Kratochvílové.

Foto: Esthé Dent

Fotogalerie
3077

Další články z rubriky

NEJPOPULÁRNĚJŠÍM DÁRKEM SE ZASLOUŽENĚ JSOU KVALITNÍ ČAJE!

NEJPOPULÁRNĚJŠÍM DÁRKEM SE ZASLOUŽENĚ JSOU KVALITNÍ ČAJE!

DO NOVÉHO ROKU S LEPŠÍM ZRAKEM

DO NOVÉHO ROKU S LEPŠÍM ZRAKEM

CEMIO METRIC 901 MELODY: DOMÁCÍ MĚŘENÍ KREVNÍHO TLAKU  SNADNO A RYCHLE

CEMIO METRIC 901 MELODY: DOMÁCÍ MĚŘENÍ KREVNÍHO TLAKU SNADNO A RYCHLE

DARUJTE K VÁNOCŮM SLADKÝ SPÁNEK V PODOBĚ  KVALITNÍ MATRACE

DARUJTE K VÁNOCŮM SLADKÝ SPÁNEK V PODOBĚ KVALITNÍ MATRACE

CEMIO METRIC 308 SMART VHODNÝ I JAKO DÁREK

CEMIO METRIC 308 SMART VHODNÝ I JAKO DÁREK

Miss Princess

BETA GLUCAN