Magazín Elita

V ČEM SPOČÍVÁ TAJEMNÁ KRÁSA JITKY ČVANČAROVÉ A BÁRY POLÁKOVÉ?

V ČEM SPOČÍVÁ TAJEMNÁ KRÁSA JITKY ČVANČAROVÉ A BÁRY POLÁKOVÉ?

Léto už je nenávratně pryč, podzim klepe na dveře, za kterými už jsou nedočkavé nové trendy nadcházející sezóny. Přizpůsobit je potřeba šatník, ale také i líčení. A to dobře ví i krásné české herečky Jitka Čvančarová a Barbora Poláková. Obě dvě jsou velmi časově vytížené, ale příležitost se seznámit s tím, co přichází, uvítaly.

Využily tedy příležitosti představení nové kolekce spojené s profesionálním líčením značky Guerlain je vždy obrovská událost! Dekorativní kosmetika Guerlain patří mezi absolutní kosmetickou špičku a líčená rozhodně nemůže být kterákoliv celebrita. Světoznámá francouzská dekorativní kosmetika si vybírá jen určité typy, které odpovídají jejich jasným představám.

Jitka Čvančarová a Barbora Poláková, které si zástupce kosmetické značky vybral, se na VIP večírku představení podzimních trendů odevzdaly do rukou profesionální make-up artistky. Tuto sezónu se ambasadorka značky Natalia zjevuje jako tajemná kráska „Madame“ zahalená do jemné krajky, který je symbolem absolutní ženskosti a svůdnosti.

Do smyslné krajky je zahalen celá podzimní kolekce Guerlain, která podtrhla i dokonalou krásu herečky a moderátorky Jitky Čvančarové, která si teď užívá především roly maminky. Jitka je vyloženě rodinný typ a tak po porodu dcery prožívá nejkrásnější období svého života. „S výsledkem líčení jsem velice spokojená.  Podzimní kolekce Guerlain mě přímo nadchla, už proto, že Francii a  Paříž miluji. Ráda jsem se nechala opečovávat profesionály a inspirovat novinkami, které ráda využiji,“ komentovala práci make-up artistky Jitka a dodala: „Líčení je pro mou profesi důležité a každé ženě vlastně dodá potřebný šmrnc a krásu. Líbí se mi i výraznější líčení očí, oční linky ala Brigitte Bardot, ale na sobě mám raději přirozenější vhled. Jemný make-up, pudrové stíny, řasenka a lesk na rty meruňkové barvy. To je moje.“

Herečka, zpěvačka a textařka Barbora Poláková byla druhou známou tváří, která byla pro událost představení podzimní kolekce značky Guerlain vybrána. Bára účinkuje v muzikálu Lucie a připravuje svou první desku s Janem P. Muchowem. Bára po příjemné a odborné práci make-up artistky vypadala úchvatně. „Sama si červenou pusu nelíčím, dávám přednost jemnějším tónům, ale cítím se dobře.  Moc ráda bych se naučila zvýraznit si takhle krásně obočí. Vypadá přirozeně a zároveň výrazně." pochvaluje si Bára a dodává: "Navíc je to asi tři hodinky, co mám poprvé v životě tmavé vlasy. Je to pro mne velký nezvyk. Ale jsem ráda, že to vyšlo zrovna tak, že tu dnes můžu být. Popovídali jsme si i o tom, co mi bude jako brunetě slušet a na co mám naopak teď zapomenout."

Na závěr nám pár slov řekla i profesionální make-up atristka značky Guerlain Vlaďka Nováková. „Když si žena neví s líčením rady, rozhodně by se měla poradit s profesionálem. Jsou chyby, které se opakují už mnoho let, patří k těm nejhorším a ženy by se jím měly zásadně vyvarovat. Mnoho žen je ale neustále opakuje v domnění, že budou krásnější. Člověk by se vždy měl řídit citem a podtrhnout svoji přirozenou krásu. Už bychom měli zapomenout na modré oční stíny a vytrhané obočí do tenké linky!!!“ To je něco jako fialový přeliv našich babiček.“ smála se Vlaďka.

Zdroj a foto: Guerlain

Fotogalerie
4107 4108

Další články z rubriky

POSLEDNÍ DNY BRUSLENÍ V PRAŽSKÉM EUROPARKU

POSLEDNÍ DNY BRUSLENÍ V PRAŽSKÉM EUROPARKU

PAVEL ZEDNÍČEK V ZÁPLAVĚ BUBLINEK S ANDREOU VEREŠOVOU!

PAVEL ZEDNÍČEK V ZÁPLAVĚ BUBLINEK S ANDREOU VEREŠOVOU!

JOŽO RÁŽ PŘEŽIL POLIBEK SMRTI

JOŽO RÁŽ PŘEŽIL POLIBEK SMRTI

V PLESOVÉM ÚSTÍ NAD LABEM JAKO VE VEGAS!

V PLESOVÉM ÚSTÍ NAD LABEM JAKO VE VEGAS!

KDO SI ODNESL ZAJÍMAVOU VĚŠTBU ZE KŘTU KNIHY ZNÁMÉ KARTÁŘKY?

KDO SI ODNESL ZAJÍMAVOU VĚŠTBU ZE KŘTU KNIHY ZNÁMÉ KARTÁŘKY?