Magazín Elita

ZÁZRAČNÝ CITRON DO MRAZÁKU

ZÁZRAČNÝ CITRON DO MRAZÁKU

V žádném případě to neberte jako lékařskou pomoc, ale pokud to pomůže  jen jediné osobě, bude to stát za to. Konzumuje efektivněji citron, nevyjde tak nic na zmar a vy možná budete zdravější.

Jak můžete využít celý citron bez odpadu?
Jednoduše, dejte umytý citron do mrazáku. Jakmile je citron zmrzlý, celý citrón nastrouhejte (není potřeba loupat, jen důkladně umýt‼!) a posypte jím vaše potraviny. Posypte ho na whisky, vína, zeleninový salát, zmrzlinu, polévky, nudle, špagety, omáčku, rýži, suši, rybí pokrmy. Všechny potraviny budou mít nečekaně nádhernou chuť, něco, co jste možná nikdy předtím neochutnali. S největší pravděpodobností si jen myslíte, že citronové šťávy mají mnoho vitaminu C.

Co je hlavní výhodou použití  celého citronu kromě zabránění jeho plýtvání a přidávání nové chuti? Citronové slupky obsahují o 5 až 10 krát více vitamínů než citronová šťáva samotná.  Tento jednoduchý postup zamrznutí celého citronu pomůže  zkonzumovat všechny

tyto živiny a ještě mnohem zdravěji. Je také dobré, že citronové kůry jsou schopny z těla odstranit zdravotně závadné toxické prvky. Takže dejte citron do mrazáku a pak každý dne s ním posypejte svá jídla. Je to klíč k tomu, aby byly vaše potraviny chutnější, a vy budete žít zdravěji.

Citrus je zázračný produkt - zabíjí rakovinné buňky. Je 100 krát  silnější  než chemoterapie. Proč o tom nevíte? Protože laboratoře mají zájem  dělat  syntetickou verzi, která jim přináší obrovské zisky. Nyní si můžete pomoci  tím, že víte, jak je citronová šťáva  prospěšná v  prevenci onemocnění. Jeho chuť je příjemná a nepřináší strašlivé účinky jako chemoterapie. Tato rostlina je osvědčeným lékem proti rakovině všech typů.

 -red-


Další články z rubriky

NEJPOPULÁRNĚJŠÍM DÁRKEM SE ZASLOUŽENĚ JSOU KVALITNÍ ČAJE!

NEJPOPULÁRNĚJŠÍM DÁRKEM SE ZASLOUŽENĚ JSOU KVALITNÍ ČAJE!

DO NOVÉHO ROKU S LEPŠÍM ZRAKEM

DO NOVÉHO ROKU S LEPŠÍM ZRAKEM

CEMIO METRIC 901 MELODY: DOMÁCÍ MĚŘENÍ KREVNÍHO TLAKU  SNADNO A RYCHLE

CEMIO METRIC 901 MELODY: DOMÁCÍ MĚŘENÍ KREVNÍHO TLAKU SNADNO A RYCHLE

DARUJTE K VÁNOCŮM SLADKÝ SPÁNEK V PODOBĚ  KVALITNÍ MATRACE

DARUJTE K VÁNOCŮM SLADKÝ SPÁNEK V PODOBĚ KVALITNÍ MATRACE

CEMIO METRIC 308 SMART VHODNÝ I JAKO DÁREK

CEMIO METRIC 308 SMART VHODNÝ I JAKO DÁREK

Miss Princess

BETA GLUCAN