Magazín Elita

VTIPNÝ TOMÁŠ MATONOHA VYHLÁSIL NEJLEPŠÍ PRAŽSKÉ RESTAURACE, PIVNICE A BARY

VTIPNÝ TOMÁŠ MATONOHA VYHLÁSIL NEJLEPŠÍ PRAŽSKÉ RESTAURACE,  PIVNICE A BARY

Poslední červnový víkend byl vyhlášen další ročník nejlepších pražských restaurací S.Pellegrino & Acqua Panna Top restaurace 2013. Soutěžního vyhlášení v restauraci Zlatá Praha na střeše hotelu InterContinental se zúčastnili přední čeští restauratéři a kuchaři, ale také řada českých celebrit. Z amerického Miami, dorazila slovenská moderátorka, nastávající maminka druhého dítěte Zuzana Belohorcová.

 

Výborně se zde bavili Ondřej Hejma či herečka Markéta Hrubešová.

Dorazila také půvabná modelka a miss Petra Faltýnová, která se pochlubila svou vášní pro italské pokrmy v kombinaci s italskou minerální vodu S.Pellegrino. Vše vtipně moderoval a glosoval rozevlátý Tomáš Matonoha.

Ondřej Hejma se na akci cítil jako ryba ve vodě a spolu s herečkou Markétou Hrubešovou žertovně zapózoval přítomným fotografům se skleničkami v ruce. Italskou značku prémiové vody podpořil také herec a moderátor Pavel Trávníček se svoji mladou přítelkyní. Přítomným žíznivým hostům a celebritám přišla minerální voda po horkém letním dni vhod a číšníci nestačili otvírat láhve.

Na řadu se dostal i operní pěvec Aleš Voráček, který zazpíval skoro jako rozený Lucciano Pavarotti, jenž se právě v tomto období objevuje na speciálních etiketách lahví minerální vod S.Pellegrino a Acqua Panna. Moderátor slavnostního večera Tomáš Matonoha poté vyhlásil nejlepší pražské restaurace. Do klání se přidaly také vyhlášené bary a pivnice.

Restaurace hodnotili v průběhu roku profesionální recenzenti, kteří byli opakovanými hosty nejlepších pražských podniků. Absolutním vítězem celé soutěže se stala restaurace La Terroir v čele se šéfkuchařem Janem Punčochářem. La Terroir obsadila rovněž první místo v kategorii Fine Dining. V kategorii česká kuchyně zvítězila restaurace Hotelu Diana, prvenství v evropské kuchyni náleží restauraci La Finestra in Cucina. Stejná pozice na poli světové kuchyně patří restauraci Sansho.

První místo v kategorii barů získal pražský Heminway Bar. Nejlépe ošetřené a načepované pivo bylo v kategorii pivnic se stala Plzeňská restaurace U Bansethů v Praze.

Zdroj: ASPEN.PR

Foto: S.Pellegrino


Fotogalerie
4251 4252 4253 4254

Další články z rubriky

VE ŠVANDOVĚ DIVADLE UŽ BALÍ KUFRY. HRÁT BUDOU VE SPOJENÝCH STÁTECH

VE ŠVANDOVĚ DIVADLE UŽ BALÍ KUFRY. HRÁT BUDOU VE SPOJENÝCH STÁTECH

MARTIN PÍSAŘÍK SE VYDAL NA BLÍZKÝ VÝCHOD

MARTIN PÍSAŘÍK SE VYDAL NA BLÍZKÝ VÝCHOD

CO SVEDLO DOHROMADY MARTINA PÍSAŘÍKA A DAKARSKOU ZÁVODNICI OLGU ROUČKOVOU?

CO SVEDLO DOHROMADY MARTINA PÍSAŘÍKA A DAKARSKOU ZÁVODNICI OLGU ROUČKOVOU?

DRUHÉ NAROZENINY LODĚ CAPTAIN MORGAN BYLA JEDNA VELKÁ SHOW

DRUHÉ NAROZENINY LODĚ CAPTAIN MORGAN BYLA JEDNA VELKÁ SHOW

VÍTE PROČ MARIAN VOJTKO OMDLÉVÁ?

VÍTE PROČ MARIAN VOJTKO OMDLÉVÁ?

ALFONS MUCHA - SLOVANSKÁ EPOPEJ