Magazín Elita

VTIPNÝ TOMÁŠ MATONOHA VYHLÁSIL NEJLEPŠÍ PRAŽSKÉ RESTAURACE, PIVNICE A BARY

VTIPNÝ TOMÁŠ MATONOHA VYHLÁSIL NEJLEPŠÍ PRAŽSKÉ RESTAURACE,  PIVNICE A BARY

Poslední červnový víkend byl vyhlášen další ročník nejlepších pražských restaurací S.Pellegrino & Acqua Panna Top restaurace 2013. Soutěžního vyhlášení v restauraci Zlatá Praha na střeše hotelu InterContinental se zúčastnili přední čeští restauratéři a kuchaři, ale také řada českých celebrit. Z amerického Miami, dorazila slovenská moderátorka, nastávající maminka druhého dítěte Zuzana Belohorcová.

 

Výborně se zde bavili Ondřej Hejma či herečka Markéta Hrubešová.

Dorazila také půvabná modelka a miss Petra Faltýnová, která se pochlubila svou vášní pro italské pokrmy v kombinaci s italskou minerální vodu S.Pellegrino. Vše vtipně moderoval a glosoval rozevlátý Tomáš Matonoha.

Ondřej Hejma se na akci cítil jako ryba ve vodě a spolu s herečkou Markétou Hrubešovou žertovně zapózoval přítomným fotografům se skleničkami v ruce. Italskou značku prémiové vody podpořil také herec a moderátor Pavel Trávníček se svoji mladou přítelkyní. Přítomným žíznivým hostům a celebritám přišla minerální voda po horkém letním dni vhod a číšníci nestačili otvírat láhve.

Na řadu se dostal i operní pěvec Aleš Voráček, který zazpíval skoro jako rozený Lucciano Pavarotti, jenž se právě v tomto období objevuje na speciálních etiketách lahví minerální vod S.Pellegrino a Acqua Panna. Moderátor slavnostního večera Tomáš Matonoha poté vyhlásil nejlepší pražské restaurace. Do klání se přidaly také vyhlášené bary a pivnice.

Restaurace hodnotili v průběhu roku profesionální recenzenti, kteří byli opakovanými hosty nejlepších pražských podniků. Absolutním vítězem celé soutěže se stala restaurace La Terroir v čele se šéfkuchařem Janem Punčochářem. La Terroir obsadila rovněž první místo v kategorii Fine Dining. V kategorii česká kuchyně zvítězila restaurace Hotelu Diana, prvenství v evropské kuchyni náleží restauraci La Finestra in Cucina. Stejná pozice na poli světové kuchyně patří restauraci Sansho.

První místo v kategorii barů získal pražský Heminway Bar. Nejlépe ošetřené a načepované pivo bylo v kategorii pivnic se stala Plzeňská restaurace U Bansethů v Praze.

Zdroj: ASPEN.PR

Foto: S.Pellegrino


Fotogalerie
4251 4252 4253 4254

Další články z rubriky

PREMIÉRA SE BLÍŽÍ, ALE NEÚPROSNÝ REŽISÉR STÁLE NĚCO VYLEPŠUJE

PREMIÉRA SE BLÍŽÍ, ALE NEÚPROSNÝ REŽISÉR STÁLE NĚCO VYLEPŠUJE

MUŽ ROKU MATYÁŠ HLOŽEK PŘEVZAL TOYOTU, KOHO V NÍ BUDE VOZIT, KDYŽ JE BEZ PŘÍTELKYNĚ…

MUŽ ROKU MATYÁŠ HLOŽEK PŘEVZAL TOYOTU, KOHO V NÍ BUDE VOZIT, KDYŽ JE BEZ PŘÍTELKYNĚ…

NEJSKVĚLEJŠÍ DEN PRO MILOVNÍKY PSŮ BYL V LUŽINÁCH

NEJSKVĚLEJŠÍ DEN PRO MILOVNÍKY PSŮ BYL V LUŽINÁCH

OPRAVDU SE ODEHRÁL ÚNOS MÍŠI DOLINOVÉ ZA BÍLÉHO DNE?

OPRAVDU SE ODEHRÁL ÚNOS MÍŠI DOLINOVÉ ZA BÍLÉHO DNE?

MODEL JAN HAVLOVIC SE CHYSTÁ DO CHOMOUTU

MODEL JAN HAVLOVIC SE CHYSTÁ DO CHOMOUTU