Magazín Elita

VTIPNÝ TOMÁŠ MATONOHA VYHLÁSIL NEJLEPŠÍ PRAŽSKÉ RESTAURACE, PIVNICE A BARY

VTIPNÝ TOMÁŠ MATONOHA VYHLÁSIL NEJLEPŠÍ PRAŽSKÉ RESTAURACE,  PIVNICE A BARY

Poslední červnový víkend byl vyhlášen další ročník nejlepších pražských restaurací S.Pellegrino & Acqua Panna Top restaurace 2013. Soutěžního vyhlášení v restauraci Zlatá Praha na střeše hotelu InterContinental se zúčastnili přední čeští restauratéři a kuchaři, ale také řada českých celebrit. Z amerického Miami, dorazila slovenská moderátorka, nastávající maminka druhého dítěte Zuzana Belohorcová.

 

Výborně se zde bavili Ondřej Hejma či herečka Markéta Hrubešová.

Dorazila také půvabná modelka a miss Petra Faltýnová, která se pochlubila svou vášní pro italské pokrmy v kombinaci s italskou minerální vodu S.Pellegrino. Vše vtipně moderoval a glosoval rozevlátý Tomáš Matonoha.

Ondřej Hejma se na akci cítil jako ryba ve vodě a spolu s herečkou Markétou Hrubešovou žertovně zapózoval přítomným fotografům se skleničkami v ruce. Italskou značku prémiové vody podpořil také herec a moderátor Pavel Trávníček se svoji mladou přítelkyní. Přítomným žíznivým hostům a celebritám přišla minerální voda po horkém letním dni vhod a číšníci nestačili otvírat láhve.

Na řadu se dostal i operní pěvec Aleš Voráček, který zazpíval skoro jako rozený Lucciano Pavarotti, jenž se právě v tomto období objevuje na speciálních etiketách lahví minerální vod S.Pellegrino a Acqua Panna. Moderátor slavnostního večera Tomáš Matonoha poté vyhlásil nejlepší pražské restaurace. Do klání se přidaly také vyhlášené bary a pivnice.

Restaurace hodnotili v průběhu roku profesionální recenzenti, kteří byli opakovanými hosty nejlepších pražských podniků. Absolutním vítězem celé soutěže se stala restaurace La Terroir v čele se šéfkuchařem Janem Punčochářem. La Terroir obsadila rovněž první místo v kategorii Fine Dining. V kategorii česká kuchyně zvítězila restaurace Hotelu Diana, prvenství v evropské kuchyni náleží restauraci La Finestra in Cucina. Stejná pozice na poli světové kuchyně patří restauraci Sansho.

První místo v kategorii barů získal pražský Heminway Bar. Nejlépe ošetřené a načepované pivo bylo v kategorii pivnic se stala Plzeňská restaurace U Bansethů v Praze.

Zdroj: ASPEN.PR

Foto: S.Pellegrino


Fotogalerie
4251 4252 4253 4254

Další články z rubriky

PROSLUNĚNÝ KŘEST KNIHY JANY MAREŠOVÉ BYL SKVĚLÝM ZÁŽITKEM

PROSLUNĚNÝ KŘEST KNIHY JANY MAREŠOVÉ BYL SKVĚLÝM ZÁŽITKEM

ONDŘEJ SOKOL PROVÁDÍ PO BRNĚNSKÉM VÝSTAVIŠTI…

ONDŘEJ SOKOL PROVÁDÍ PO BRNĚNSKÉM VÝSTAVIŠTI…

PROČ NEMÍVAJÍ VÍTĚZKY ČESKÉ MISS HLAD?

PROČ NEMÍVAJÍ VÍTĚZKY ČESKÉ MISS HLAD?

MISS ŠIŠKOVÁ SE FOTILA S JEZDCE F1 ROMAINEM GROSJEANEM

MISS ŠIŠKOVÁ SE FOTILA S JEZDCE F1 ROMAINEM GROSJEANEM

JEZDCI F1 MUSÍ NEZBYTNĚ DODRŽOVAT PITNÝ, COŽ UŽ VÍ I VÍTĚZKY ČESKÉ MISS

JEZDCI F1 MUSÍ NEZBYTNĚ DODRŽOVAT PITNÝ, COŽ UŽ VÍ I VÍTĚZKY ČESKÉ MISS

ALFONS MUCHA - SLOVANSKÁ EPOPEJ