Magazín Elita

FESTIVAL VOTVÍRÁK 2013 ZAČNE JIŽ ZA 20 DNŮ

FESTIVAL VOTVÍRÁK 2013 ZAČNE JIŽ ZA 20 DNŮ

Festival Votvírák zaměřený převážně na rock, pop a hip hop v provedení zejména českých a slovenských interpretů a hudebních seskupení je největší český multižánrový hudební festival. Své brány otevře na letišti Boží Dar ve středočeských Milovicích 14. června.

Ve spolupráci s pořadatelem festivalu Votvírák, je již třetím rokem zajištěná pohodlná doprava autobusy z Prahy přímo na místo konání festivalu – letiště v Milovicích. Kyvadlová doprava na akci z Prahy – Černého Mostu (konečná metra B) až do areálu bývalého letiště Milovice a následně v nočních a ranních hodinách zpět do Prahy (Černý Most/ Lehovec – konečná tram a přestupní stanice na noční tram a bus). Autobusy budou jezdit podle jízdního řádu, který naleznete na http://netbus.cz/votvirak/. Jízdenky je dobré si rezervovat prostřednictvím uvedených stránek. Cena jízdného: 100 Kč/osobu za jednu cestu (tzn. 100 Kč směr Milovice a 100Kč zpět Praha).

Pro návštěvníky, kteří se rozhodnou pro cestu vlakem, jsou Českými drahami posíleny vlakové spoje po celou dobu konání festivalu.

Již dnes se můžete těšit na skvěle našlápnutý lineup s řadou zvučných jmen, např. Richard Muller, Tomáš Klus, No Name, Kryštof, Tata bojs, Sto zvířat, Jaroslav Uhlíř, Wohnout, Totální nasazení, Iné Kafe, Arakain, Katapult, Vypsaná fixa, Harlej, Škwor, Visací zámek, Sunshine, Blue Effect, ale třeba i UDG, Xindl X, Zakázané ovoce, Metalinda. V programu jsou připravena další překvapení a známá jména. 

Na samostatné stage ve specielní hip hopové zóně vystoupí Rytmuse Ektora & DJ Wich, Vladimira 518, Moju Reč, H16, PRAGO UNION,  STRAPO, Ty Nikdy Label, Vece nebo SMACKa.                                   

Kromě vlastního hudebního programu je připravený bohatý doprovodný program s celou řadou překvapení tak, aby zde našli zábavu všichni návštěvníci Festivalu. Jde především o Adrenalin Camp, Game Zone, turnaj paintbalové ligy nebo rozmanité pouťové atrakce. I letos se můžete těšit na noční prodlouženou pro vytrvalé, pro něž je připraven hudební program i po ukončení hlavního festivalového bloku, a to až do rozbřesku. 

Festival Votvírák  tak jako každý rok spolupracuje s organizacemi, které nezištně pomáhají lidem v tísni. V loňském roce jsme pak navázali spolupráci s organizací Lymfom Help, která pomáhá lidem postiženým rakovinou.

Vstupenky zakoupíte již dnes v předprodejní síti společností Ticketstream a Ticketpro.

Pro více informací nahlédněte na stránky festivalu: www.votvirak.cz


Další články z rubriky

NENECHTE SI UJÍT  LETNÍ HUDEBNÍ VEČERY NAPŘÍČ ŽÁNRY V CENTRU PRAHY

NENECHTE SI UJÍT LETNÍ HUDEBNÍ VEČERY NAPŘÍČ ŽÁNRY V CENTRU PRAHY

FESTIVAL VIBES OF HAVANA ROZTANČIL PRAHU!

FESTIVAL VIBES OF HAVANA ROZTANČIL PRAHU!

THE INTERNET MAJÍ NOVÝ KLIP. 10. ČERVENCE PŘEDSTAVÍ V PRAZE NOVÉ ALBUM

THE INTERNET MAJÍ NOVÝ KLIP. 10. ČERVENCE PŘEDSTAVÍ V PRAZE NOVÉ ALBUM

HIP HOP KEMP 2018: ZÁZRAK

HIP HOP KEMP 2018: ZÁZRAK

BUBENÍK TOKHI ROZJEL ÚSPĚŠNÝ PROJEKT ROYAL SQUAD A DOKONCE CHYSTÁ KONCERT V PRAŽSKÉ LUCERNĚ!

BUBENÍK TOKHI ROZJEL ÚSPĚŠNÝ PROJEKT ROYAL SQUAD A DOKONCE CHYSTÁ KONCERT V PRAŽSKÉ LUCERNĚ!

ALFONS MUCHA - SLOVANSKÁ EPOPEJ