Magazín Elita

SVĚTOVÁ PREMIÉRA MULTIMEDIÁLNÍ KNIHY O TĚHOTENSTVÍ

SVĚTOVÁ PREMIÉRA MULTIMEDIÁLNÍ KNIHY O TĚHOTENSTVÍ

Moje těhotenství krok za krokem - první multimediální kniha o těhotenství do vašeho iPadu. Nemusíte pro ni nikam chodit, během pěti minut si ji jednoduše stáhnete z pohodlí vašeho domova. Můžete si ji vzít všude s sebou, aniž by to pocítila vaše záda. Tak přehledná, intuitivní a zábavná encyklopedie o těhotenství zde ještě nebyla.

Odborníky garantované texty psané poutavou, čtivou a srozumitelnou formou jsou doplněné názornými videi a 3D animacemi a vznikly ve spolupráci s předním webem o mateřství a rodičovství Babyweb.cz. Přístupnost textů podporují také ilustrace a vizualizace vytvořené speciálně pro tuto knihu. Odborníci v ní odpovídají na více než stovku konkrétních dotazů těhotných žen a se svými zkušenostmi se v knize svěřují budoucí i novopečené maminky.

Zábava, poznání, sdílení

Terminus technicus "interaktivita" získává nový rozměr. Nejde už o prázdný výraz, ale o soubor hmatatelných a hlavně užitečných funkcí. Orientovat se v bezmála třech stovkách stránek textu můžete pomocí fulltextového vyhledavače, jako znáte z internetu. Až se unavíte přílivem informací, můžete si odpočinout u zábavných testů, které hravě prověří vaše vědomosti. Ale co je nejfantastičtější - text si můžete doplňovat vlastními postřehy a poznatky formou poznámek, které stejně jako zajímavé pasáže knihy můžete sdílet s partnerem a blízkými pomocí elektronické pošty. A určitě si oblíbíte i možnost barevného označení těch částí textu, které vám přijdou zajímavé. Knížku tím rozhodně nezničíte!

Vždy zaručeně čerstvé informace

Moje těhotenství krok za krokem nezestárne díky pravidelným a bezplatným aktualizacím. Až po ní sáhnete příště, informace v ní obsažené budou podpořeny nejnovějšími výzkumy a poznatky. Zaplatíte za ni jen jednou a dokonce méně než polovinu z běžné ceny knihy o těhotenství. Kniha se prodává za 5,99 €, tedy přibližně 150 korun. Za tuto cenu získáte obsah, který nenajdete v žádné papírové a zatím ani elektronické knize. Ukázku knihy si můžete stáhnout zdarma v iBookstore nebo obchodě iTunes, ve kterém se zatím prodávala spíše hudba.

Co si v knize můžete přečíst, zhlédnout, poslechnout a otestovat?

  • Video rozhovory s lékaři
  • Kalendář těhotenských prohlídek
  • 3D animace ovulace a početí
  • Foto návody jak cvičit v těhotenství
  • Jak se vyznat ve výsledcích ultrazvuku
  • Autorské animace vývoje plodu týden po týdnu
  • Crash testy autosedaček
  • Praktické tipy, jak vybírat výbavičku

Knihu si stáhněte jednorázově do svého iPadu a prohlížejte si ji kdykoli i bez přístupu k internetu. Pokud máte v rodině více iPadů, můžete si tuto knihu zdarma nahrát i na vaše další zařízení v rámci domácího sdílení.

Kniha Moje těhotenství krok za krokem je první z ucelené série multimediálních knih o mateřství. Během letošního roku plánuje vydavatelství Media Park postupně vydat další knihy Můj porod, Můj novorozenec a Moje miminko krok za krokem.

Více o této knize na http://www.ibooktehotenstvi.cz


Další články z rubriky

NEPODCEŇUJTE PODZIMNÍ SLUNÍČKO, JEHOŽ PAPRSKY JSOU STÁLE SILNÉ

NEPODCEŇUJTE PODZIMNÍ SLUNÍČKO, JEHOŽ PAPRSKY JSOU STÁLE SILNÉ

BRZKÉ POLOHOVÁNÍ MIMINEK NA BŘICHO ZPŮSOBUJE TRVALÉ PROBLÉMY S PÁTEŘÍ

BRZKÉ POLOHOVÁNÍ MIMINEK NA BŘICHO ZPŮSOBUJE TRVALÉ PROBLÉMY S PÁTEŘÍ

JAK VIDÍ SVĚT LIDÉ S OČNÍ VADOU?

JAK VIDÍ SVĚT LIDÉ S OČNÍ VADOU?

JEDINEČNÁ KOSMETIKA S VŮNÍ ANGLIE OD BAYLIS & HARDING

JEDINEČNÁ KOSMETIKA S VŮNÍ ANGLIE OD BAYLIS & HARDING

HERPETICKÉ VIRY JSOU VŠUDYPŘÍTOMNÉ

HERPETICKÉ VIRY JSOU VŠUDYPŘÍTOMNÉ

HALLOWEEN DĚTSKÉ AKCE 4+2 ZDARMA

LIFE!

ALFONS MUCHA - SLOVANSKÁ EPOPEJ