Magazín Elita

SVĚTOVÁ PREMIÉRA MULTIMEDIÁLNÍ KNIHY O TĚHOTENSTVÍ

SVĚTOVÁ PREMIÉRA MULTIMEDIÁLNÍ KNIHY O TĚHOTENSTVÍ

Moje těhotenství krok za krokem - první multimediální kniha o těhotenství do vašeho iPadu. Nemusíte pro ni nikam chodit, během pěti minut si ji jednoduše stáhnete z pohodlí vašeho domova. Můžete si ji vzít všude s sebou, aniž by to pocítila vaše záda. Tak přehledná, intuitivní a zábavná encyklopedie o těhotenství zde ještě nebyla.

Odborníky garantované texty psané poutavou, čtivou a srozumitelnou formou jsou doplněné názornými videi a 3D animacemi a vznikly ve spolupráci s předním webem o mateřství a rodičovství Babyweb.cz. Přístupnost textů podporují také ilustrace a vizualizace vytvořené speciálně pro tuto knihu. Odborníci v ní odpovídají na více než stovku konkrétních dotazů těhotných žen a se svými zkušenostmi se v knize svěřují budoucí i novopečené maminky.

Zábava, poznání, sdílení

Terminus technicus "interaktivita" získává nový rozměr. Nejde už o prázdný výraz, ale o soubor hmatatelných a hlavně užitečných funkcí. Orientovat se v bezmála třech stovkách stránek textu můžete pomocí fulltextového vyhledavače, jako znáte z internetu. Až se unavíte přílivem informací, můžete si odpočinout u zábavných testů, které hravě prověří vaše vědomosti. Ale co je nejfantastičtější - text si můžete doplňovat vlastními postřehy a poznatky formou poznámek, které stejně jako zajímavé pasáže knihy můžete sdílet s partnerem a blízkými pomocí elektronické pošty. A určitě si oblíbíte i možnost barevného označení těch částí textu, které vám přijdou zajímavé. Knížku tím rozhodně nezničíte!

Vždy zaručeně čerstvé informace

Moje těhotenství krok za krokem nezestárne díky pravidelným a bezplatným aktualizacím. Až po ní sáhnete příště, informace v ní obsažené budou podpořeny nejnovějšími výzkumy a poznatky. Zaplatíte za ni jen jednou a dokonce méně než polovinu z běžné ceny knihy o těhotenství. Kniha se prodává za 5,99 €, tedy přibližně 150 korun. Za tuto cenu získáte obsah, který nenajdete v žádné papírové a zatím ani elektronické knize. Ukázku knihy si můžete stáhnout zdarma v iBookstore nebo obchodě iTunes, ve kterém se zatím prodávala spíše hudba.

Co si v knize můžete přečíst, zhlédnout, poslechnout a otestovat?

  • Video rozhovory s lékaři
  • Kalendář těhotenských prohlídek
  • 3D animace ovulace a početí
  • Foto návody jak cvičit v těhotenství
  • Jak se vyznat ve výsledcích ultrazvuku
  • Autorské animace vývoje plodu týden po týdnu
  • Crash testy autosedaček
  • Praktické tipy, jak vybírat výbavičku

Knihu si stáhněte jednorázově do svého iPadu a prohlížejte si ji kdykoli i bez přístupu k internetu. Pokud máte v rodině více iPadů, můžete si tuto knihu zdarma nahrát i na vaše další zařízení v rámci domácího sdílení.

Kniha Moje těhotenství krok za krokem je první z ucelené série multimediálních knih o mateřství. Během letošního roku plánuje vydavatelství Media Park postupně vydat další knihy Můj porod, Můj novorozenec a Moje miminko krok za krokem.

Více o této knize na http://www.ibooktehotenstvi.cz


Další články z rubriky

VE STOPÁCH HOLLYWOODSKÝCH HVĚZD S BARVAMI OWAY HMELT

VE STOPÁCH HOLLYWOODSKÝCH HVĚZD S BARVAMI OWAY HMELT

CIVILIZAČNÍ OBTÍŽE SE NEVYHÝBAJÍ ANI DĚTEM, DOPŘEJTE JIM WELLNESS

CIVILIZAČNÍ OBTÍŽE SE NEVYHÝBAJÍ ANI DĚTEM, DOPŘEJTE JIM WELLNESS

VÍTE, ŽE JE DNES DEN JAZYKOLAMŮ? TAK SE HEZKY PROCVIČTE!

VÍTE, ŽE JE DNES DEN JAZYKOLAMŮ? TAK SE HEZKY PROCVIČTE!

BRNĚNŠTÍ MAGIC FREE GROUP JSOU VÍCEMISTŘI

BRNĚNŠTÍ MAGIC FREE GROUP JSOU VÍCEMISTŘI

SLEPOTĚ LZE ZABRÁNIT AŽ V 80 PROCENTECH PŘÍPADŮ

SLEPOTĚ LZE ZABRÁNIT AŽ V 80 PROCENTECH PŘÍPADŮ