Magazín Elita

ZPĚVÁK SIR IVAN PŘISPÍVÁ NA POMOC V PREVENCI PROTI SEBEVRAŽDÁM

ZPĚVÁK SIR IVAN PŘISPÍVÁ NA POMOC V PREVENCI PROTI SEBEVRAŽDÁM

NEW YORK 3. prosince (PROTEXT/PRNewswire) - Zpěvák Sir Ivan slíbil organizaci The Trevor Project příspěvek ve výši 100 000 dolarů na pomoc v prevenci proti sebevraždám mladých homosexuálů.

Zpěvák taneční popové hudby Sir Ivan dnes oznámil, že se rozhodl darovat 100 000 dolarů organizaci The Trevor Project, která zaujímá přední místo v oblasti řešení kritických situací a zabraňování sebevraždám tzv. mladých LGBTQ (lesby, gayové, bisexuálové, transgender osoby a nevyhranění). Tento dar bude předán Sirem Ivanem a neziskovou nadací The Peacement Foundation, kterou Sir Ivan založil v roce 2005, aby bojovala proti nenávisti, násilí a pomáhala lidem trpícím posttraumatickou stresovou poruchou.

“Jelikož můj otec byl jeden z těch, co přežili holokaust, uvědomil jsem si už v raném věku, že je potřeba, aby se někdo postavil za ty, kteří se o sebe neumějí postarat sami, jako např. oběti šikany či pronásledování. Skrze moji hudbu a jiné oblasti vlivu, které snad mám, se snažím prosadit důležitost pochopení a přijímání ostatních mezi sebe. Obzvlášť se zaměřuji na potřeby LGBTQ komunity a především mladých LGBTQ, u kterých je čtyřikrát větší pravděpodobnost sebevražd než u heterosexuálních teenagerů. Týrání a šikanování je naprosto neomluvitelné, a je to jedna z věcí, s kterou zásadně nesouhlasím,” řekl Sir Ivan.

“Naše organizace The Trevor Project je vděčná Siru Ivanovi a nadaci Peaceman Foundation za jejich štědrou podporu našich služeb záchrany a zlepšování života mladých lesbiček, gayů, bisexuálů, transgenderů a nevyhraněných,” prohlásil Abbe Land, výkonný ředitel organizace The Trevor Project. “Každý takový dar pomáhá naší organizaci, aby se postarala o to, že jsou tyto služby vždy k dispozici a mladí lidé v krizových situacích tak mohou už dnes plánovat lepší budoucnost.”

Sir Ivan byl v průběhu celé své kariéry zastáncem LGBTQ komunity. Jeho taneční hudba a videoklipy, především jejich poslání hlásající porozumění a respekt, jsou této oddanosti důkazem. Jeho nejnovější singl “La La Land”, (http://youtu.be/cSKoNdV3_HY, který vyšel v červnu 2012 a je ještě větší oslavou různorodosti, se umístil na 10. místě britské hudební hitparády Upfront Club Chart, byl mezi prvními 20 v žebříčku DJ Times National Crossover Pool Chart a mezi prvními 30 americké hitparády Billboard Dance Club Chart. Hudební videoklip této písně je na začátku černobílý, a pak se změní do přívalu vlajek duhových barev, které mají vyjadřovat podporu této komunitě.

The Trevor Project je přední organizací zabývající se řešením krizových situací a prevencí proti sebevraždám mladých lesbiček, gayů, bisexuálů, transgender osob a nevyhraněných do 24 let. Dennodenně zachraňuje organizace mladé životy díky její svobodné a důvěrné životní cestě a neustálému předávání myšlenek ve formě školních workshopů, vzdělávacích materiálů, online zdrojů a právního prosazování. The Trevor Project získala od bílého domu ocenění “Bojovník za změnu” a je přední organizací, která se snaží zlepšit prevenci proti sebevraždám. Více naleznete na TheTrevorProject.org.

Pro více informací o Siru Ivanovi navštivte www.SirIvan.com


Další články z rubriky

PEJSKAŘI, POZOR! AKCE LÉTA JE TU

PEJSKAŘI, POZOR! AKCE LÉTA JE TU

MOËT NA KVIFF 2018 PODPOŘÍ NADAČNÍ FOND AUTTALK KATEŘINY SOKOLOVÉ

MOËT NA KVIFF 2018 PODPOŘÍ NADAČNÍ FOND AUTTALK KATEŘINY SOKOLOVÉ

ZNÁMÝ ČESKÝ DESIGNÉR JAROSLAV BEJVL ZAČAL SPOLUPRACOVAT SE SKLÁRNOU AVE CLARA

ZNÁMÝ ČESKÝ DESIGNÉR JAROSLAV BEJVL ZAČAL SPOLUPRACOVAT SE SKLÁRNOU AVE CLARA

ZACHRAŇME ŠUMAVU ANEB ZPÁTKY KE KOŘENŮM

ZACHRAŇME ŠUMAVU ANEB ZPÁTKY KE KOŘENŮM

PET SUSTAINABILITY COALITION EXPANDUJE DO EVROPY

PET SUSTAINABILITY COALITION EXPANDUJE DO EVROPY

ALFONS MUCHA - SLOVANSKÁ EPOPEJ