Magazín Elita

FILM VNITŘNÍ ZÁŘ Z PRODUKCE DISNEY CHANNELU MUSÍTE VIDĚT

FILM VNITŘNÍ ZÁŘ Z PRODUKCE DISNEY CHANNELU MUSÍTE VIDĚT

Po úspěšných filmech z produkce Disney Channelu – Muzikál ze střední, Camp Rock a Lemonade Mouth, přichází nový inspirativní a energií nabitý příběh pro děti a rodiče Vnitřní zář. K televizním obrazovkám jste zváni ke shlédnutí premiéry v sobotu 8. září od 10:30 na stanici Disney Channel

Moderní příběh je plný skvělé hudby odehrávající se ve světě mocného hip-hopu, rapu a kostelní muziky. Sleduje životy tří teenagerů, kteří přicházejí na to, jak moc je důležité být sám sebou.

Ve filmu se představí Tyler James Williams v roli Cyruse DeBarge, Coco Jonesová (Radio Disney N.B.T.) v roli Roxanne Andrewsové, Trevor Jackson, který hraje Krise McDuffyho, Brandon Mychal Smith (Náhody!) v roli Lorda Da Blinge, Dawnn Lewisová (A Different World) hrající Cyrusovu matku Gail De Barge, Alex Desert (Becker) v roli Leviho, vlastníka teenagerovského klubu, ve kterém Cyrus pracuje, Nicole Sullivanová (MADtv) se představí jako Lyla, hudební manažerka Roxanne, a nakonec Courtney B. Vance (Vzpomínka na budoucnost) v roli Cyrusova otce, kazatele Jacoba DeBarge.

Film Vnitřní zář byl režírován dvojnásobným držitelem ceny DGA Paulem Hoenem (Camp Rock 2: Velký koncert, Jonas). Scénář napsal Eric Daniel a Don D. Scott (Holičství, Holičství 2) a choreografii zpracoval Danny Teeson (American Idol) ve spolupráci s Brandonem Shawem (Umíte tančit?). Film se natáčel v produkci společnosti G Wave Productions, LLC. v Altlantě a Mariettě ve státě Georgia.

Slavnostní předpremiéra filmu Vnitřní zář proběhla minulý týden za účasti pozvaných hostů. Tuto jedinečnou příležitost si nenechali ujít například zpěvák Martin France, sportovkyně Eva Šebrlová nebo Míša Nosková s manželem, která odcházela s nadšením. „Oceňuji hlavně vynikající pěvecké a taneční výkony. Především mě ale uchvátila muzika, CD s písničkami si teď pořád pouštím v autě“ svěřila se zpěvačka. Je proto ráda, že si našla čas v probíhajících zkouškách nového muzikálu Kapka medu pro Verunku a film tak mohla vidět. „Věřím, že se bude líbit hlavně mladým“, dodala.

 

-eso-

Zdroj: BEST Communications

Fotogalerie
1696 1697 1698

Další články z rubriky

MISS ŠIŠKOVÁ SE FOTILA S JEZDCE F1 ROMAINEM GROSJEANEM

MISS ŠIŠKOVÁ SE FOTILA S JEZDCE F1 ROMAINEM GROSJEANEM

JEZDCI F1 MUSÍ NEZBYTNĚ DODRŽOVAT PITNÝ, COŽ UŽ VÍ I VÍTĚZKY ČESKÉ MISS

JEZDCI F1 MUSÍ NEZBYTNĚ DODRŽOVAT PITNÝ, COŽ UŽ VÍ I VÍTĚZKY ČESKÉ MISS

VE VELKOFILMU JAN ŽIŽKA SE POTKAJÍ HERCI ZE TŘÍ KONTINENTŮ

VE VELKOFILMU JAN ŽIŽKA SE POTKAJÍ HERCI ZE TŘÍ KONTINENTŮ

BATIST NEJ SESTŘIČKA  JE IVANA LELKESOVÁ SI ZAHRAJE V SERIÁLU MODRÝ KÓD

BATIST NEJ SESTŘIČKA JE IVANA LELKESOVÁ SI ZAHRAJE V SERIÁLU MODRÝ KÓD

ZPĚVÁK JAKUB VAŇAS ŠEL ZA HUDBOU PO SVÉM

ZPĚVÁK JAKUB VAŇAS ŠEL ZA HUDBOU PO SVÉM

ALFONS MUCHA - SLOVANSKÁ EPOPEJ