Magazín Elita

NEODOLATELNÁ KVĚTINOVÁ ŘADA WISTERIA V CRABTREE & EVELYN

NEODOLATELNÁ KVĚTINOVÁ ŘADA WISTERIA V CRABTREE & EVELYN

Ze světa Crabtree & Evelyn přichází další novinka – kosmetická řada Wisteria s okouzlující a sofistikovanou vůní květiny vistárie. Tato nová vůně přinese do života nadčasovou eleganci, krásu a romantiku a přenese vás do zahrady v plném květu. Modrá vistárie se řadí společně s lilií, levandulí, růží a irisem mezi proslulé květinové vůně od Crabtree & Evelyn.

Nová řada kosmetiky Wisteria je vytvořena přirozeně bez parabenů, ftalátů, propylenglykolu a minerálních olejů. Dopřejte si luxusní péči o pokožku s přípravky vytvořenými podle originální receptury z anglických květinových extraktů, které pokožku zanechají měkkou, hladkou a krásně provoněnou. Součástí kolekce je toaletní voda, tělový krém, tělové mléko, luxusní mýdlo, sprchový a koupelový gel a krém na ruce. Vše v elegantním balení s akvarelovou ilustrací.

Body Cream - balení: 200 g

S výtažky z vistárie, pivoňky, bezového květu, magnólie zanechá tento krém pokožku hedvábně jemnou. A také krásně voní. Bohatá směs bambuckého másla a olivového oleje kůži skvěle hydratuje.

Eau de Toilette - balení: 30 ml/100 ml

Voňavé květy modré vistárie jsou zde namíchány s jemnými tóny gardénie, ylang ylang, mandarinky, hrušky nashi a špetkou pižma. To vše v dokonalé harmonii.

Bath & Shower Gel- balení: 250 ml

Luxusní koupelový a sprchový gel, ideální pro ranní sprchu nebo do teplé večerní koupele. Výtažek z vistárie, pivoňky, bezového květu, magnólie v kombinaci s glycerinem zanechá pokožku čistou, měkkou a voňavou. Nalijte ho do teplé tekoucí vody jako pěnu do koupele, nebo vytvořte bohatou pěnu přímo na pokožce.

Body Lotion - balení: 245 ml

Toto bohaté, sametově hladké tělové mléko s výtažky z vistárie, pivoňky, bezového květu a magnólie, se snadno absorbuje a zanechává kůži hedvábně jemnou a s nádhernou vůní. Šípkový a pupalkový olej jsou namíchány s bambuckým máslem a kokosovým olejem, které působí blahodárně na suchou pokožku celého těla.

Produkty Crabtree & Evelyn zakoupíte ve Slovanském domě, Na Příkopě 22, Praha 1 nebo také v e-shopu na adrese www.crabtree-evelyn.cz.

Zdroj + foto:  2media.cz, s.r.o.

-eso-


Další články z rubriky

MISS ŠIŠKOVÁ SE FOTILA S JEZDCE F1 ROMAINEM GROSJEANEM

MISS ŠIŠKOVÁ SE FOTILA S JEZDCE F1 ROMAINEM GROSJEANEM

JEZDCI F1 MUSÍ NEZBYTNĚ DODRŽOVAT PITNÝ, COŽ UŽ VÍ I VÍTĚZKY ČESKÉ MISS

JEZDCI F1 MUSÍ NEZBYTNĚ DODRŽOVAT PITNÝ, COŽ UŽ VÍ I VÍTĚZKY ČESKÉ MISS

VE VELKOFILMU JAN ŽIŽKA SE POTKAJÍ HERCI ZE TŘÍ KONTINENTŮ

VE VELKOFILMU JAN ŽIŽKA SE POTKAJÍ HERCI ZE TŘÍ KONTINENTŮ

BATIST NEJ SESTŘIČKA  JE IVANA LELKESOVÁ SI ZAHRAJE V SERIÁLU MODRÝ KÓD

BATIST NEJ SESTŘIČKA JE IVANA LELKESOVÁ SI ZAHRAJE V SERIÁLU MODRÝ KÓD

ZPĚVÁK JAKUB VAŇAS ŠEL ZA HUDBOU PO SVÉM

ZPĚVÁK JAKUB VAŇAS ŠEL ZA HUDBOU PO SVÉM

ALFONS MUCHA - SLOVANSKÁ EPOPEJ