Magazín Elita

SPOLEČENSKÁ UDÁLOST PLNÁ ELEGANCE V PANDOŘE

SPOLEČENSKÁ UDÁLOST PLNÁ ELEGANCE V PANDOŘE

Na konci června značka PANDORA otevřela v Praze již svou třetí prodejnu originálních šperků v ulici Na Příkopě 13. Této slavnostní akce se zúčastnily známé osobnosti české mediální scény, moderátorka Gabriela Partyšová, která i touto událostí provázela, Nikol Moravcová, Tereza Mátlová s dcerkou, Josef Klír, Felix Slováček nebo Kristian Kodet.

Slováček nebo Kristian Kodet. S otevřením nového obchodu se otevřel i nový ráj krásy a kreativity. Na jedné z nejprestižnějších ulic tak na každého, kdo se umí radovat z nápaditého a okouzlujícího umění, čeká malý vesmír půvabných šperků.

Tak jako se každá majitelka šperků PANDORA podílí na utváření jejich výjimečnosti, PANDORA si přeje, aby s ní byla i v momentech dalšího životního kroku značky – otevření nové exkluzivní prodejny. Otevřete i vy symbolicky obchod PANDORA, otevřete i vy těmto šperkům bránu do svého srdce. Klíčem vám bude Jen na každé kreativní duši záleží, jaký přívěsek zavěsí na svůj náramek PANDORA. Myšlenka PANDORA náramku je totiž myšlenkou o střádání těch nejkrásnějších životních momentů v přívěscích. Při každém pohledu na ně, vám je PANDORA znovu připomene.

Nová prodejna značky PANDORA, která je opět řešena s elegantním šarmem a kapkou dánského designu, nabídne široké portfolio výrobků PANDORA. Každý si může vybrat z nepřeberného množství náušnic, výjimečně elegantních náhrdelníků, šarmantních hodinek, půvabných prstenů. Ty čekají, až je jejich majitelka zkombinuje z více jak 600 různých druhů s jinými a vytvoří si tak svůj osobní styl krásy. Přívěsky, které zavěsí na svůj náramek PANDORA. Přívěsky zlaté, stříbrné, nebo v kombinaci obou těchto ušlechtilých kovů, ale také s perlami nebo jinými drahými kameny. Doporučujeme romantický a slavnostní přívěsek srdíčka s klíčem zhotovený ze sterlingového stříbra, které mu dodává odlesk elegance jiskřivého ledu navržený dánskými designéry i v oslnivém 14k zlatě. Jen na vás záleží, který skvost rozmanitých tvarů, v jemných, romantických nebo ostře řezaných a plných působivých geometrických linií si nakonec z tohoto království šperků odnesete.

Šperky PANDORA jsou synonymem precizní práce mistrů, jejichž výsledkem jsou půvabné a originalitou oplývající šperky. Své pravé kouzlo ovšem nabývají až

s osobou, která je věnuje nebo nosí. Šperky PANDORA byly stvořeny k ukládání těch nejkrásnějších životních momentů. Věnujte s nimi kus sebe, ukryjte do nich vaše sdělení, city a lásku. Zapište se okouzlujícím šperkem i do příběhu někoho jiného. Inspiraci najdete na webových stránkách www.pandora.net .

Zdroj + foto: Ogilvy Public Relations                                                  

-eso-

Fotogalerie
1598

Další články z rubriky

CO MYSLÍTE, JE ZPĚVAČKA NELLY ŘEHOŘOVÁ PUNTIČKÁŘKA NEBO DISCIPLINOVANÁ LAJDAČKA?

CO MYSLÍTE, JE ZPĚVAČKA NELLY ŘEHOŘOVÁ PUNTIČKÁŘKA NEBO DISCIPLINOVANÁ LAJDAČKA?

TOKHI DOKÁŽE UCHVÁTIT KAŽDÉHO, KDO MU NASLOUCHÁ

TOKHI DOKÁŽE UCHVÁTIT KAŽDÉHO, KDO MU NASLOUCHÁ

TANEČNÍK MAREK DĚDÍK SE CHYSTÁ DO CHOMOUTU

TANEČNÍK MAREK DĚDÍK SE CHYSTÁ DO CHOMOUTU

DVĚ SESTRY, POTENCIONÁLNÍ NEVĚSTY, MAJÍ K DISPOZICI JEN JEDNOHO MUŽE…

DVĚ SESTRY, POTENCIONÁLNÍ NEVĚSTY, MAJÍ K DISPOZICI JEN JEDNOHO MUŽE…

VOJTA KOTEK SI ZAHRÁL ČLENA AMUNDSENOVY POSÁDKY

VOJTA KOTEK SI ZAHRÁL ČLENA AMUNDSENOVY POSÁDKY

HALADA