Magazín Elita

ŽHAVÉ TÉMA ROKU 2012: KDY NASTANE LETOŠNÍ LETNÍ SLUNOVRAT?

ŽHAVÉ TÉMA ROKU 2012: KDY NASTANE LETOŠNÍ LETNÍ SLUNOVRAT?

Londýn 21. června (PROTEXT/PRNewswire) - Jedna věc je jistá: neexistuje lepší způsob, jak oslavit příchod Slunce než spolu s lahodným jantarově zlatavým nápojem zvaným: METAXA. Letní slunovrat tradičně připadá na 21. června. V řeči astronomů nastane letní slunovrat letos 20. června.

Zatímco si však věda láme hlavu nad přesným datem, není pochyb o tom, že půjde o velkolepou zábavu: tisíce lidí napříč celým světem se chystá oslavit Slunce v den, který bude nejdelším v roce.

METAXA zachytává sluneční odlesky a s každou kapkou je propouští nazpět. Neexistuje lepší způsob, jak oslavit příchod Slunce než spolu s lahodným jantarově zlatavým nápojem zvaným: METAXA.

Připojte se k METAXE na sluncem rozpálených místech napříč Severní Amerikou a Evropou a ponořte se do záplavy Slunce. Během večerů, jež vyvrcholí letošním letním slunovratem, si můžete plnými doušky vychutnat svou METAXU:

•V USA, v legendárních surfařských letoviscích jako Memory Hotel v Montauku nebo ve více městském prostředí podniku Dutch Kills Bar v Queensu, který najdete přímo nad 59. Bridge Street (bar známý svými ledovými i klasickými koktaily) nebo ve vybraných barech pod širým nebem, které jsou rozesety po celém městě.

•Ve Spojeném království, kde nejméně 15 měst v celé zemi od Londýna, Glasgow, Bristolu, Brightonu po Leeds připravuje oslavy slunečního slunovratu spolu s oslavami nejkratší noci v roce.

•V Německu v berlínském baru METAXA Bay! METAXA Bay letos opět patří k nejvyhlášenějším podnikům v této metropoli a nabízí životem pulzující městskou pláž a sluncem zalité koktaily METAXA. Kompletní program naleznete na http://www.metaxabay.de.

V Německu rovněž stojí za návštěvu bary METAXA Island, které můžete navštívit v Hamburku (Veritas Beach), Mnichově (VR Stadstrand), Kolíně (Sky Bar) či Norimberku (Sommer in der City)

•V České republice se poohlédněte po překvapivých chuťových zážitcích pod vedením METAXA týmu v barech a posezeních pod širým nebem, na městských plážích, poblíž jezírek a v dalších vynikajících zařízeních napříč celou zemí

•V Belgii navštivte Sunball koncerty konané pod širým nebem v rámci vzrušujícího „Gentse Feesten“

•V Rusku se METAXA objeví v letních barech pod širou oblohou v Moskvě, Petrohradě a Jekatěrinburku.

•Na Ukrajině v Kyjevě či v Oděse, kde si každý rád odpočine od fotbalové horečky a oslaví spolu s METAXOU letní slunovrat

•V Řecku (neboli Země METAXY) prožijte letní slunovrat na pahorku Lycabettus - a vychutnejte si tak zároveň jeden z nejúchvatnějších vyhlídek na světě. Jestliže se budete právě nacházet na dovolené na ostrovech Rhodos, Kréta či Kos, navštivte bary v 5 hvězdičkových hotelích nabízejících METAXA drinky jako například Grecotel a Aldemar.

Hledáte další bary, kam zaskočit? Vyzkoušejte netradiční obměny klasických METAXA drinků podávaných v podnicích Lebensstern v Berlíně, The Artesian v Londýně či The Cohibar v Sydney.

Oslavte letní slunovrat spolu s osvěžující METAXOU Suntonic nebo pronikavě ostrou METAXOU Sunshine long drink.

Svůj vlastní METAXA Suntonic drink si nejlépe užijete, když tři ledové kostky ve sklenici na long drink zalijete vychlazeným tonikem a ozdobíte plátkem čerstvého pomeranče. A pak již přichází čas Slunce! Nalejte 4cl (1,5 unce) METAXY 5 Stars do servírovacího doplňku Sunball a můžete pozorovat sluneční světlo, které bude z Vašeho nápoje zářit.

Váš dokonalý METAXA Sunshine drink si také můžete zcela snadno připravit: jednoduše vyměňte tonik za džus z granátového jablka - intenzivní potěšení.

Letní slunovrat s METAXOU!

U příležitosti oslav letního slunovratu METAXA představuje ve vybraných zemích Evropy svou limitovanou edici METAXA 5 Stars „Vycházející Slunce“. Tuto sběratelskou kolekci v 1litrových lahvích můžete zakoupit v prodejnách Aelia na hlavních mezinárodních letištích ve Spojeném království, Francii, Polsku a v České republice.

Na domácím trhu je k dostání 70cl verze této sběratelské edice v maloobchodních řetězcích Edeka (Německo) nebo Rewe či Spar (Rakousko).

Malý náhled najdete na http://www.youtube/metaxa


Další články z rubriky

HEIDI JANKŮ S ROČNÍM ZPOŽDĚNÍM POKŘTILA SVŮJ MEČÍK!

HEIDI JANKŮ S ROČNÍM ZPOŽDĚNÍM POKŘTILA SVŮJ MEČÍK!

KOLIK STOJÍ ŠATY PRO MODERÁTORKU FINÁLE SOUTĚŽE MUŽ ROKU 2018?

KOLIK STOJÍ ŠATY PRO MODERÁTORKU FINÁLE SOUTĚŽE MUŽ ROKU 2018?

DRAMA NA PÓDIU: BUBENÍKA MUSELA ODVÉZT ZÁCHRANKA PŘÍMO Z PÓDIA!

DRAMA NA PÓDIU: BUBENÍKA MUSELA ODVÉZT ZÁCHRANKA PŘÍMO Z PÓDIA!

MIKOLAS JOSEF VYVRÁTIL NĚKTERÉ NEPRAVDY O JEHO ORIENTACI!

MIKOLAS JOSEF VYVRÁTIL NĚKTERÉ NEPRAVDY O JEHO ORIENTACI!

TŘETÍ NEJKRÁSNĚJŠÍ ČEŠKA V ŘECKU PŘEDVEDLA SVÉ PŘÍRODNÍ ČTYŘKY

TŘETÍ NEJKRÁSNĚJŠÍ ČEŠKA V ŘECKU PŘEDVEDLA SVÉ PŘÍRODNÍ ČTYŘKY

ALFONS MUCHA - SLOVANSKÁ EPOPEJ