Magazín Elita

ŽHAVÉ TÉMA ROKU 2012: KDY NASTANE LETOŠNÍ LETNÍ SLUNOVRAT?

ŽHAVÉ TÉMA ROKU 2012: KDY NASTANE LETOŠNÍ LETNÍ SLUNOVRAT?

Londýn 21. června (PROTEXT/PRNewswire) - Jedna věc je jistá: neexistuje lepší způsob, jak oslavit příchod Slunce než spolu s lahodným jantarově zlatavým nápojem zvaným: METAXA. Letní slunovrat tradičně připadá na 21. června. V řeči astronomů nastane letní slunovrat letos 20. června.

Zatímco si však věda láme hlavu nad přesným datem, není pochyb o tom, že půjde o velkolepou zábavu: tisíce lidí napříč celým světem se chystá oslavit Slunce v den, který bude nejdelším v roce.

METAXA zachytává sluneční odlesky a s každou kapkou je propouští nazpět. Neexistuje lepší způsob, jak oslavit příchod Slunce než spolu s lahodným jantarově zlatavým nápojem zvaným: METAXA.

Připojte se k METAXE na sluncem rozpálených místech napříč Severní Amerikou a Evropou a ponořte se do záplavy Slunce. Během večerů, jež vyvrcholí letošním letním slunovratem, si můžete plnými doušky vychutnat svou METAXU:

•V USA, v legendárních surfařských letoviscích jako Memory Hotel v Montauku nebo ve více městském prostředí podniku Dutch Kills Bar v Queensu, který najdete přímo nad 59. Bridge Street (bar známý svými ledovými i klasickými koktaily) nebo ve vybraných barech pod širým nebem, které jsou rozesety po celém městě.

•Ve Spojeném království, kde nejméně 15 měst v celé zemi od Londýna, Glasgow, Bristolu, Brightonu po Leeds připravuje oslavy slunečního slunovratu spolu s oslavami nejkratší noci v roce.

•V Německu v berlínském baru METAXA Bay! METAXA Bay letos opět patří k nejvyhlášenějším podnikům v této metropoli a nabízí životem pulzující městskou pláž a sluncem zalité koktaily METAXA. Kompletní program naleznete na http://www.metaxabay.de.

V Německu rovněž stojí za návštěvu bary METAXA Island, které můžete navštívit v Hamburku (Veritas Beach), Mnichově (VR Stadstrand), Kolíně (Sky Bar) či Norimberku (Sommer in der City)

•V České republice se poohlédněte po překvapivých chuťových zážitcích pod vedením METAXA týmu v barech a posezeních pod širým nebem, na městských plážích, poblíž jezírek a v dalších vynikajících zařízeních napříč celou zemí

•V Belgii navštivte Sunball koncerty konané pod širým nebem v rámci vzrušujícího „Gentse Feesten“

•V Rusku se METAXA objeví v letních barech pod širou oblohou v Moskvě, Petrohradě a Jekatěrinburku.

•Na Ukrajině v Kyjevě či v Oděse, kde si každý rád odpočine od fotbalové horečky a oslaví spolu s METAXOU letní slunovrat

•V Řecku (neboli Země METAXY) prožijte letní slunovrat na pahorku Lycabettus - a vychutnejte si tak zároveň jeden z nejúchvatnějších vyhlídek na světě. Jestliže se budete právě nacházet na dovolené na ostrovech Rhodos, Kréta či Kos, navštivte bary v 5 hvězdičkových hotelích nabízejících METAXA drinky jako například Grecotel a Aldemar.

Hledáte další bary, kam zaskočit? Vyzkoušejte netradiční obměny klasických METAXA drinků podávaných v podnicích Lebensstern v Berlíně, The Artesian v Londýně či The Cohibar v Sydney.

Oslavte letní slunovrat spolu s osvěžující METAXOU Suntonic nebo pronikavě ostrou METAXOU Sunshine long drink.

Svůj vlastní METAXA Suntonic drink si nejlépe užijete, když tři ledové kostky ve sklenici na long drink zalijete vychlazeným tonikem a ozdobíte plátkem čerstvého pomeranče. A pak již přichází čas Slunce! Nalejte 4cl (1,5 unce) METAXY 5 Stars do servírovacího doplňku Sunball a můžete pozorovat sluneční světlo, které bude z Vašeho nápoje zářit.

Váš dokonalý METAXA Sunshine drink si také můžete zcela snadno připravit: jednoduše vyměňte tonik za džus z granátového jablka - intenzivní potěšení.

Letní slunovrat s METAXOU!

U příležitosti oslav letního slunovratu METAXA představuje ve vybraných zemích Evropy svou limitovanou edici METAXA 5 Stars „Vycházející Slunce“. Tuto sběratelskou kolekci v 1litrových lahvích můžete zakoupit v prodejnách Aelia na hlavních mezinárodních letištích ve Spojeném království, Francii, Polsku a v České republice.

Na domácím trhu je k dostání 70cl verze této sběratelské edice v maloobchodních řetězcích Edeka (Německo) nebo Rewe či Spar (Rakousko).

Malý náhled najdete na http://www.youtube/metaxa


Další články z rubriky

A JE TO VENKU! TŘETÍ NEJKRÁSNĚJŠÍ ČEŠKA TEREZA KŘIVÁNKOVÁ SE ZASNOUBILA.

A JE TO VENKU! TŘETÍ NEJKRÁSNĚJŠÍ ČEŠKA TEREZA KŘIVÁNKOVÁ SE ZASNOUBILA.

KDO SE Z MUZIKÁLU GALILEO NEVEŠEL DO KOSTÝMU?

KDO SE Z MUZIKÁLU GALILEO NEVEŠEL DO KOSTÝMU?

ŠTĚFLÍČKOVÁ PŘED MISS UNIVERSE NEPODCENILA ANI KONTROLU CHRUPU

ŠTĚFLÍČKOVÁ PŘED MISS UNIVERSE NEPODCENILA ANI KONTROLU CHRUPU

ZIKMUNDA, LIŠKU RYŠAVOU, VE VELKOFILMU JAN ŽIŽKA HRAJE MATTHEW GOODE

ZIKMUNDA, LIŠKU RYŠAVOU, VE VELKOFILMU JAN ŽIŽKA HRAJE MATTHEW GOODE

KDE NAUČIL LUDĚK SOBOTA ŽENU LYŽOVAT? NA ŠUMAVĚ!

KDE NAUČIL LUDĚK SOBOTA ŽENU LYŽOVAT? NA ŠUMAVĚ!

Miss Princess

BETA GLUCAN