Magazín Elita

NOVINKY VLASOVÉ KOSMETICKÉ ZNAČKY DAVINES

NOVINKY VLASOVÉ KOSMETICKÉ ZNAČKY DAVINES

Profesionální vlasová kosmetika Davines, která je světově známá svým respektem vůči životnímu prostředí, představila nové produkty. Kadeřníci a školitelé značky, přední český kadeřník Jan Špilar spolu s Adélou Makovcovou a Radkem Zahradníkem, předvedli kouzlo nových produktů Davines na Jitce Válkové, zpěvačce a České Miss 2010, televizní moderátorce Terezii Kašparovské a herci Mirku Šimůnkovi.

„Davines mě naprosto uchvátil tím, že splňuje veškeré požadavky kadeřníka a zároveň nároky klientů. Zaujala mě velmi specifická vůně všech produktů. Všechny jsou navíc bez škodlivých látek jako parabeny a další příměsi, na což především klienti v dnešní době reagují velmi pozitivně. Davines je vysoce kvalitní v minimálních dávkách,“ dodává kadeřník Jan Špilar.

Využívání obnovitelných zdrojů se dotýká každého výrobku Davines a to nejen v jeho složení, ale i samotného obalu produktu, který společnost Davines navrhne a vyrobí v rodinné továrně v Parmě. „Nadchne Vás přírodní složení i jedinečný design každého z produktů této značky. Davines používá pouze obnovitelné zdroje a je certifikován ISO 9001,“ podotkla Markéta Davidovich, brand managerka značky Davines.

Adéla Makovcová, kadeřnice a školitelka Davines prezentovala zázračný stylingový produkt na vlasech Mirka Šimůnka, středně fixační sprej s mořskou solí s názvem For Wizzards n.14. „Sprej dodává vlasům texturu, objem a matný vzhled. Mořská sůl má reminelizační účinky,“ doplňuje Adéla.

„Mým neoblíbenějším produktem je absolutně zkrášlující elixír Oi Oil. Vlasům dodává extra výjimečnou jemnost a lesk bez zatížení vlasů. Chrání vlasovou strukturu a zkracuje dobu vysoušení.  Nanesete ho do suchých špiček pro lesk, výživu a ozdravení,“ dodává Radek Zahradník. Terezie Kašparovská si pochvalovala nezaměnitelnou vůni produktu OI OIl.

Na léto kadeřníci doporučují skvělou sluneční řadu Davines, šampon a kondicionér s mandlovými proteiny a extrakty vlašského ořechu, které obnovují sluncem poškozené vlasy a navrací je do optimální kondice.

Exkluzivním distributorem značky Davines pro Českou Republiku je největší velkoobchodní řetezec Hairservis s.r.o. Produkty značky Davines je možno zakoupit po celé ČR v síti Hairservis nebo na e-shopu www.mameradivlasy.cz

Více informací na http://www.davines.com

Zdroj: Davines

Fotogalerie
1546 1547 1548

Další články z rubriky

PAVEL ZEDNÍČEK V ZÁPLAVĚ BUBLINEK S ANDREOU VEREŠOVOU!

PAVEL ZEDNÍČEK V ZÁPLAVĚ BUBLINEK S ANDREOU VEREŠOVOU!

JOŽO RÁŽ PŘEŽIL POLIBEK SMRTI

JOŽO RÁŽ PŘEŽIL POLIBEK SMRTI

V PLESOVÉM ÚSTÍ NAD LABEM JAKO VE VEGAS!

V PLESOVÉM ÚSTÍ NAD LABEM JAKO VE VEGAS!

KDO SI ODNESL ZAJÍMAVOU VĚŠTBU ZE KŘTU KNIHY ZNÁMÉ KARTÁŘKY?

KDO SI ODNESL ZAJÍMAVOU VĚŠTBU ZE KŘTU KNIHY ZNÁMÉ KARTÁŘKY?

3 V 1 NARAZILY NA CITLIVÉ TÉMA

3 V 1 NARAZILY NA CITLIVÉ TÉMA