Magazín Elita

NOVINKY VLASOVÉ KOSMETICKÉ ZNAČKY DAVINES

NOVINKY VLASOVÉ KOSMETICKÉ ZNAČKY DAVINES

Profesionální vlasová kosmetika Davines, která je světově známá svým respektem vůči životnímu prostředí, představila nové produkty. Kadeřníci a školitelé značky, přední český kadeřník Jan Špilar spolu s Adélou Makovcovou a Radkem Zahradníkem, předvedli kouzlo nových produktů Davines na Jitce Válkové, zpěvačce a České Miss 2010, televizní moderátorce Terezii Kašparovské a herci Mirku Šimůnkovi.

„Davines mě naprosto uchvátil tím, že splňuje veškeré požadavky kadeřníka a zároveň nároky klientů. Zaujala mě velmi specifická vůně všech produktů. Všechny jsou navíc bez škodlivých látek jako parabeny a další příměsi, na což především klienti v dnešní době reagují velmi pozitivně. Davines je vysoce kvalitní v minimálních dávkách,“ dodává kadeřník Jan Špilar.

Využívání obnovitelných zdrojů se dotýká každého výrobku Davines a to nejen v jeho složení, ale i samotného obalu produktu, který společnost Davines navrhne a vyrobí v rodinné továrně v Parmě. „Nadchne Vás přírodní složení i jedinečný design každého z produktů této značky. Davines používá pouze obnovitelné zdroje a je certifikován ISO 9001,“ podotkla Markéta Davidovich, brand managerka značky Davines.

Adéla Makovcová, kadeřnice a školitelka Davines prezentovala zázračný stylingový produkt na vlasech Mirka Šimůnka, středně fixační sprej s mořskou solí s názvem For Wizzards n.14. „Sprej dodává vlasům texturu, objem a matný vzhled. Mořská sůl má reminelizační účinky,“ doplňuje Adéla.

„Mým neoblíbenějším produktem je absolutně zkrášlující elixír Oi Oil. Vlasům dodává extra výjimečnou jemnost a lesk bez zatížení vlasů. Chrání vlasovou strukturu a zkracuje dobu vysoušení.  Nanesete ho do suchých špiček pro lesk, výživu a ozdravení,“ dodává Radek Zahradník. Terezie Kašparovská si pochvalovala nezaměnitelnou vůni produktu OI OIl.

Na léto kadeřníci doporučují skvělou sluneční řadu Davines, šampon a kondicionér s mandlovými proteiny a extrakty vlašského ořechu, které obnovují sluncem poškozené vlasy a navrací je do optimální kondice.

Exkluzivním distributorem značky Davines pro Českou Republiku je největší velkoobchodní řetezec Hairservis s.r.o. Produkty značky Davines je možno zakoupit po celé ČR v síti Hairservis nebo na e-shopu www.mameradivlasy.cz

Více informací na http://www.davines.com

Zdroj: Davines

Fotogalerie
1546 1547 1548

Další články z rubriky

MISS ŠIŠKOVÁ SE FOTILA S JEZDCE F1 ROMAINEM GROSJEANEM

MISS ŠIŠKOVÁ SE FOTILA S JEZDCE F1 ROMAINEM GROSJEANEM

JEZDCI F1 MUSÍ NEZBYTNĚ DODRŽOVAT PITNÝ, COŽ UŽ VÍ I VÍTĚZKY ČESKÉ MISS

JEZDCI F1 MUSÍ NEZBYTNĚ DODRŽOVAT PITNÝ, COŽ UŽ VÍ I VÍTĚZKY ČESKÉ MISS

VE VELKOFILMU JAN ŽIŽKA SE POTKAJÍ HERCI ZE TŘÍ KONTINENTŮ

VE VELKOFILMU JAN ŽIŽKA SE POTKAJÍ HERCI ZE TŘÍ KONTINENTŮ

BATIST NEJ SESTŘIČKA  JE IVANA LELKESOVÁ SI ZAHRAJE V SERIÁLU MODRÝ KÓD

BATIST NEJ SESTŘIČKA JE IVANA LELKESOVÁ SI ZAHRAJE V SERIÁLU MODRÝ KÓD

ZPĚVÁK JAKUB VAŇAS ŠEL ZA HUDBOU PO SVÉM

ZPĚVÁK JAKUB VAŇAS ŠEL ZA HUDBOU PO SVÉM

ALFONS MUCHA - SLOVANSKÁ EPOPEJ