Magazín Elita

ABSOLUTNĚ BLÁZNIVÁ SHOW

ABSOLUTNĚ BLÁZNIVÁ SHOW

Pod taktovkou bláznivé FUNmánie a nového piva RAFUN se sešla v MeetFactory desítka vybraných netalentů, která v předchozích týdnech sbírala „lajky“ na stream.cz/funmanie.cz. Do porotcovských křesel k hodnocení FUNborců a jejich show zasedla Partička – Ondra Sokol, Richard Genzer, Michal Suchánek a Igor Chmela alias „Mr. Brambor“. 

Atmosféra byla hustá a porota nekompromisní. FUNmánie aneb nejbláznivější show všech dob přilákala každého, kdo se chtěl bavit, smát, provádět bláznivé kousky a smíchy plakat!  A také ochutnat absolutně hustou pivní novinku – ŠNAPS BÍR® RAFUN. 

Po úvodní show v brazilských rytmech plné krásných sexy žen a jejich BIKINI SHOW s flaškou, se moderování crazy večera ujala frontmanka kapely Toxique Klára Vytisková.
Na parket skočil jako první účinkující, zakuklený „Mr. Brambor“, ze kterého se postupně k údivu všech přítomných „vykuklal“ Igor Chmela. Dělal si kozy a po crazy tanečním vystoupení ze sebe přede všemi strhal téměř všechno oblečení!  A vzduchem také létaly židle, to když se porotce Michal Suchánek rozhodl, že provokativní tenorista Robertino Pyskaróty zašel ve své show příliš daleko! Ondřej Sokol s údivem sledoval desítku soutěžících a plakal smíchy. A Richard Genzer stíhal při obdivování koz rozdávat úsměvy a sršet vtipem.

Pivo, které inspiruje, spojuje a baví.

Bláznivou show FUNmánie vyhlásilo nové pivo RAFUN. Jedinečný mok posílený panákem, tzv. ŠNAPS BÍR® je ochucené světlé pivo, vyrobené z prvotřídních vybraných surovin. Překvapí nezvykle vysokým obsahem alkoholu (7 %) a cukernou složkou izomaltulóza. Ta je zdrojem dlouhodobé energie a vystřelí vás do víru nekonečné zábavy.

 

Finále soutěže, která nemá obdoby.

O absolutním vítězi soutěže, který se stane tváří nového piva, se ale rozhodne             28. července 2012 v rámci happeningu PARTIČKA NA VZDUCHU, který v otevřeném amfiteátru Konopiště přivítá tisíce těch, kteří si Partičkovský humor zamilovali. Soutěžící, kterého nejlépe ocení Partička, odjede s titulem FUNmaniak prohrát svůj balík peněz do Las Vegas. Všichni finalisté získají iPad.

A co vzkazuje Partička všem, kteří by se ještě rádi do FUNmánie zapojili?

Buďte originální, buďte sví, nebojte se ukázat, co ve vás je (i není), improvizujte, bavte se a inspirujte ostatní!!! Aneb jak hlásá nové pivo RAFUN: „Dělej si kozy! Dyť život je hRA FUNtastická!“

Zdroj: ConPro, s.r.o.

Fotogalerie
1540 1542

Další články z rubriky

JANEK LEDECKÝ DOKÁŽE Z LIDÍ VYMÁČKNOUT, CO POTŘEBUJE!!!

JANEK LEDECKÝ DOKÁŽE Z LIDÍ VYMÁČKNOUT, CO POTŘEBUJE!!!

V BRNĚ BYL NA FESTIVALU LIFE! POKOŘEN LOŇSKÝ TANEČNÍ REKORD

V BRNĚ BYL NA FESTIVALU LIFE! POKOŘEN LOŇSKÝ TANEČNÍ REKORD

MUŽ ROKU A BATIST NEJ SESTŘIČKA POKŘTILI SVÉ KALENDÁŘE

MUŽ ROKU A BATIST NEJ SESTŘIČKA POKŘTILI SVÉ KALENDÁŘE

MUZIKÁLOVÁ HEREČKA ANETA VRZALOVÁ PORODILA, ZHUBLA A UŽ JE OPĚT NA PÓDIU

MUZIKÁLOVÁ HEREČKA ANETA VRZALOVÁ PORODILA, ZHUBLA A UŽ JE OPĚT NA PÓDIU

TOMU SE NEDÁ UVĚŘIT! NEJKRÁSNĚJŠÍ  ČEŠKA ROKU 2013 PŘIVEDE ZA 4 MĚSÍCE NA SVĚT MIMINKO

TOMU SE NEDÁ UVĚŘIT! NEJKRÁSNĚJŠÍ ČEŠKA ROKU 2013 PŘIVEDE ZA 4 MĚSÍCE NA SVĚT MIMINKO