Magazín Elita

ČESKÝ PIVNÍ FESTIVAL ZAHÁJEN!

ČESKÝ PIVNÍ FESTIVAL ZAHÁJEN!

Dne 17. května 2012 byl na holešovickém Výstavišti v Praze zahájen již pátý ročník ČESKÉHO PIVNÍHO FESTIVALU PRAHA 2012, kde po 17 dní poteče z celkem 54 píp více jak 100 druhů piv. Slavnostního zahájení se zúčastnila moderátorka a herečka Ester Janečková s nejmladším dítkem a manželem. Své první pivo si nejen sama natočila, ale i s chutí vypila.

Pro návštěvníky jsme připravili pivní zajímavosti v podobě ochucených piv, pšeničných piv, svrchně kvašených piv a piv z mikropivovarů,“ říká ředitel Českého pivního festivalu Ing. Jan Hübner a dodává, že „pro letošní rok je navíc připravena i řada doprovodných akcí, mezi které se řadí především Pink Monday, Celosvětový sjezd krajanů, Dragon day či Afterparty.“ Na své si přijdou i nejmenší návštěvníci, pro které je připraven zábavní park s několika desítkami atrakcí.

„Velmi zajímavá bude určitě akce Pink Monday, která proběhne v pondělí 21. 5. Bude to den, kdy se na festivalu budou pohybovat především gayové,“ říká Ing. Hübner a dodává, že se zdaleka nebude jednat o jedinou zajímavou akci. V rámci tohoto dne bude čepováno speciální růžové pivo a bude připraven doprovodný program ve spolupráci s ON Club, který se řadí mezi největší pražské kluby pro gaye. Na Celosvětový sjezd krajanů, který se bude konat 25. 5. - 27. 5. dorazí mimo jiné soubory z Chorvatska, Srbska, Slovenska a Litvy. V rámci akce Dragon day, 28. 5., budou v nabídce vietnamské kulinářské speciality a od 12:00 do 18:00 vystoupí několik vietnamských souborů. Afterparty se bude konat každý čtvrtek, pátek a sobotu od 24:00 do 05:00 hodin v Křižíkově pavilonu C.

Stan Českého pivního festivalu se nachází ve spodní části výstaviště u Křižíkových pavilonů a Křižíkovy fontány. „Výstaviště v Praze - Holešovicích je pro Pražany v mnohem příjemnějším a atraktivnějším prostředím než tomu bylo doposud. Změnou místa jsme tudíž splnili přání návštěvníků, aby se Český pivní festival nacházel blíže centru,“ dodává Ing. Hübner.

Foto: HERMÍNA a Lenka Žáčková

Fotogalerie
1485 1486 1487 1488 1489

Další články z rubriky

MISS ŠIŠKOVÁ SE FOTILA S JEZDCE F1 ROMAINEM GROSJEANEM

MISS ŠIŠKOVÁ SE FOTILA S JEZDCE F1 ROMAINEM GROSJEANEM

JEZDCI F1 MUSÍ NEZBYTNĚ DODRŽOVAT PITNÝ, COŽ UŽ VÍ I VÍTĚZKY ČESKÉ MISS

JEZDCI F1 MUSÍ NEZBYTNĚ DODRŽOVAT PITNÝ, COŽ UŽ VÍ I VÍTĚZKY ČESKÉ MISS

VE VELKOFILMU JAN ŽIŽKA SE POTKAJÍ HERCI ZE TŘÍ KONTINENTŮ

VE VELKOFILMU JAN ŽIŽKA SE POTKAJÍ HERCI ZE TŘÍ KONTINENTŮ

BATIST NEJ SESTŘIČKA  JE IVANA LELKESOVÁ SI ZAHRAJE V SERIÁLU MODRÝ KÓD

BATIST NEJ SESTŘIČKA JE IVANA LELKESOVÁ SI ZAHRAJE V SERIÁLU MODRÝ KÓD

ZPĚVÁK JAKUB VAŇAS ŠEL ZA HUDBOU PO SVÉM

ZPĚVÁK JAKUB VAŇAS ŠEL ZA HUDBOU PO SVÉM

ALFONS MUCHA - SLOVANSKÁ EPOPEJ