Magazín Elita

ČESKÝ PIVNÍ FESTIVAL ZAHÁJEN!

ČESKÝ PIVNÍ FESTIVAL ZAHÁJEN!

Dne 17. května 2012 byl na holešovickém Výstavišti v Praze zahájen již pátý ročník ČESKÉHO PIVNÍHO FESTIVALU PRAHA 2012, kde po 17 dní poteče z celkem 54 píp více jak 100 druhů piv. Slavnostního zahájení se zúčastnila moderátorka a herečka Ester Janečková s nejmladším dítkem a manželem. Své první pivo si nejen sama natočila, ale i s chutí vypila.

Pro návštěvníky jsme připravili pivní zajímavosti v podobě ochucených piv, pšeničných piv, svrchně kvašených piv a piv z mikropivovarů,“ říká ředitel Českého pivního festivalu Ing. Jan Hübner a dodává, že „pro letošní rok je navíc připravena i řada doprovodných akcí, mezi které se řadí především Pink Monday, Celosvětový sjezd krajanů, Dragon day či Afterparty.“ Na své si přijdou i nejmenší návštěvníci, pro které je připraven zábavní park s několika desítkami atrakcí.

„Velmi zajímavá bude určitě akce Pink Monday, která proběhne v pondělí 21. 5. Bude to den, kdy se na festivalu budou pohybovat především gayové,“ říká Ing. Hübner a dodává, že se zdaleka nebude jednat o jedinou zajímavou akci. V rámci tohoto dne bude čepováno speciální růžové pivo a bude připraven doprovodný program ve spolupráci s ON Club, který se řadí mezi největší pražské kluby pro gaye. Na Celosvětový sjezd krajanů, který se bude konat 25. 5. - 27. 5. dorazí mimo jiné soubory z Chorvatska, Srbska, Slovenska a Litvy. V rámci akce Dragon day, 28. 5., budou v nabídce vietnamské kulinářské speciality a od 12:00 do 18:00 vystoupí několik vietnamských souborů. Afterparty se bude konat každý čtvrtek, pátek a sobotu od 24:00 do 05:00 hodin v Křižíkově pavilonu C.

Stan Českého pivního festivalu se nachází ve spodní části výstaviště u Křižíkových pavilonů a Křižíkovy fontány. „Výstaviště v Praze - Holešovicích je pro Pražany v mnohem příjemnějším a atraktivnějším prostředím než tomu bylo doposud. Změnou místa jsme tudíž splnili přání návštěvníků, aby se Český pivní festival nacházel blíže centru,“ dodává Ing. Hübner.

Foto: HERMÍNA a Lenka Žáčková

Fotogalerie
1485 1486 1487 1488 1489

Další články z rubriky

POSLEDNÍ DNY BRUSLENÍ V PRAŽSKÉM EUROPARKU

POSLEDNÍ DNY BRUSLENÍ V PRAŽSKÉM EUROPARKU

PAVEL ZEDNÍČEK V ZÁPLAVĚ BUBLINEK S ANDREOU VEREŠOVOU!

PAVEL ZEDNÍČEK V ZÁPLAVĚ BUBLINEK S ANDREOU VEREŠOVOU!

JOŽO RÁŽ PŘEŽIL POLIBEK SMRTI

JOŽO RÁŽ PŘEŽIL POLIBEK SMRTI

V PLESOVÉM ÚSTÍ NAD LABEM JAKO VE VEGAS!

V PLESOVÉM ÚSTÍ NAD LABEM JAKO VE VEGAS!

KDO SI ODNESL ZAJÍMAVOU VĚŠTBU ZE KŘTU KNIHY ZNÁMÉ KARTÁŘKY?

KDO SI ODNESL ZAJÍMAVOU VĚŠTBU ZE KŘTU KNIHY ZNÁMÉ KARTÁŘKY?