Magazín Elita

NOVINKY 2012 V BOMTONU

NOVINKY 2012 V BOMTONU

Kolekce „Hibernace“

výraz, který znamená, jak se dokáže jedinec adaptovat na dané období. Hibernaci můžeme chápat také jako ustálení, a to natolik dobré, že není rozpoznatelné, co přesně touto hibernací prošlo.

V Bomtonu dali do časové kapsle 50. léta a upravili je na současnou dobu. Víte, že tam jsou, ale přitom cítíte, jak moc současná kolekce je, protože kadeřníci Bomton ArtTeamu jsou přesvědčeni, že originálním pojetím a integrací trendů minulých se mohou zrodit trendy současné.

Nahlédněte do světa Bomtonu na www.bomton.cz.

Nové webové stránky, které jsou pro uživatele k dispozici od dubna 2012, jsou přehlednější, jednoduššína ovládání, ale zůstávají zábavné, respektují současný design a představují Bomton jako odborníky ve svém oboru udávající rytmus novým trendům.

Stránky nabídnou také nejnovější aktuality a zajímavosti, jako je nové číslo Bomton

Magazínu. Speciální a úplně novou sekcí je Bomton Academy. Ta je určena především profesionálním kadeřníkům, kteří se chtějí inspirovat a nadále na sobě pracovat. V rámci Bomton Academy mohou navštívit mnoho školení a mohou čerpat zkušenosti od těch nejlepších. V této sekci si můžete prohlídnout stáže, s možností přihlásit se vyplněním jednoduché přihlášky.

Nina Krajčo – tváří ghd

Na podzim roku 2011 vstoupila do České republiky britská firma ghd, která udává módní a praktické tóny ve světě žehliček na vlasy již 10 let. Nina Krajčo z Bomton studií, která je nejen jednou z nejlepších kadeřnic České a Slovenské republiky, ale také uznávanou vlasovou stylistkou, se nyní spojila s ghd a stává se tváří této značky právě pro Českou a Slovenskou republiku. Nina tyto revoluční žehličky uznává právě pro jejich odbornost. Nabízí možnost být kreativní, inovativní a dokáží díky své nabídce doslova během chvíle transformaci každého účesu a rychlou změnu stylu. Navíc mají tyto kultovní žehličky hravý design a snadně a rychle se s nimi pracuje. „Baví mě, že ghd žehlička není jen žehlička, ale i styler v jednom, se kterým vytvoříte krásné vlny jednoduše a bez problémů“, přiznala Nina Krajčo.

Zdroj: Bomton studia

Fotogalerie
1457

Další články z rubriky

MISS ŠIŠKOVÁ SE FOTILA S JEZDCE F1 ROMAINEM GROSJEANEM

MISS ŠIŠKOVÁ SE FOTILA S JEZDCE F1 ROMAINEM GROSJEANEM

JEZDCI F1 MUSÍ NEZBYTNĚ DODRŽOVAT PITNÝ, COŽ UŽ VÍ I VÍTĚZKY ČESKÉ MISS

JEZDCI F1 MUSÍ NEZBYTNĚ DODRŽOVAT PITNÝ, COŽ UŽ VÍ I VÍTĚZKY ČESKÉ MISS

VE VELKOFILMU JAN ŽIŽKA SE POTKAJÍ HERCI ZE TŘÍ KONTINENTŮ

VE VELKOFILMU JAN ŽIŽKA SE POTKAJÍ HERCI ZE TŘÍ KONTINENTŮ

BATIST NEJ SESTŘIČKA  JE IVANA LELKESOVÁ SI ZAHRAJE V SERIÁLU MODRÝ KÓD

BATIST NEJ SESTŘIČKA JE IVANA LELKESOVÁ SI ZAHRAJE V SERIÁLU MODRÝ KÓD

ZPĚVÁK JAKUB VAŇAS ŠEL ZA HUDBOU PO SVÉM

ZPĚVÁK JAKUB VAŇAS ŠEL ZA HUDBOU PO SVÉM

ALFONS MUCHA - SLOVANSKÁ EPOPEJ