Magazín Elita

NOVINKY 2012 V BOMTONU

NOVINKY 2012 V BOMTONU

Kolekce „Hibernace“

výraz, který znamená, jak se dokáže jedinec adaptovat na dané období. Hibernaci můžeme chápat také jako ustálení, a to natolik dobré, že není rozpoznatelné, co přesně touto hibernací prošlo.

V Bomtonu dali do časové kapsle 50. léta a upravili je na současnou dobu. Víte, že tam jsou, ale přitom cítíte, jak moc současná kolekce je, protože kadeřníci Bomton ArtTeamu jsou přesvědčeni, že originálním pojetím a integrací trendů minulých se mohou zrodit trendy současné.

Nahlédněte do světa Bomtonu na www.bomton.cz.

Nové webové stránky, které jsou pro uživatele k dispozici od dubna 2012, jsou přehlednější, jednoduššína ovládání, ale zůstávají zábavné, respektují současný design a představují Bomton jako odborníky ve svém oboru udávající rytmus novým trendům.

Stránky nabídnou také nejnovější aktuality a zajímavosti, jako je nové číslo Bomton

Magazínu. Speciální a úplně novou sekcí je Bomton Academy. Ta je určena především profesionálním kadeřníkům, kteří se chtějí inspirovat a nadále na sobě pracovat. V rámci Bomton Academy mohou navštívit mnoho školení a mohou čerpat zkušenosti od těch nejlepších. V této sekci si můžete prohlídnout stáže, s možností přihlásit se vyplněním jednoduché přihlášky.

Nina Krajčo – tváří ghd

Na podzim roku 2011 vstoupila do České republiky britská firma ghd, která udává módní a praktické tóny ve světě žehliček na vlasy již 10 let. Nina Krajčo z Bomton studií, která je nejen jednou z nejlepších kadeřnic České a Slovenské republiky, ale také uznávanou vlasovou stylistkou, se nyní spojila s ghd a stává se tváří této značky právě pro Českou a Slovenskou republiku. Nina tyto revoluční žehličky uznává právě pro jejich odbornost. Nabízí možnost být kreativní, inovativní a dokáží díky své nabídce doslova během chvíle transformaci každého účesu a rychlou změnu stylu. Navíc mají tyto kultovní žehličky hravý design a snadně a rychle se s nimi pracuje. „Baví mě, že ghd žehlička není jen žehlička, ale i styler v jednom, se kterým vytvoříte krásné vlny jednoduše a bez problémů“, přiznala Nina Krajčo.

Zdroj: Bomton studia

Fotogalerie
1457

Další články z rubriky

POSLEDNÍ DNY BRUSLENÍ V PRAŽSKÉM EUROPARKU

POSLEDNÍ DNY BRUSLENÍ V PRAŽSKÉM EUROPARKU

PAVEL ZEDNÍČEK V ZÁPLAVĚ BUBLINEK S ANDREOU VEREŠOVOU!

PAVEL ZEDNÍČEK V ZÁPLAVĚ BUBLINEK S ANDREOU VEREŠOVOU!

JOŽO RÁŽ PŘEŽIL POLIBEK SMRTI

JOŽO RÁŽ PŘEŽIL POLIBEK SMRTI

V PLESOVÉM ÚSTÍ NAD LABEM JAKO VE VEGAS!

V PLESOVÉM ÚSTÍ NAD LABEM JAKO VE VEGAS!

KDO SI ODNESL ZAJÍMAVOU VĚŠTBU ZE KŘTU KNIHY ZNÁMÉ KARTÁŘKY?

KDO SI ODNESL ZAJÍMAVOU VĚŠTBU ZE KŘTU KNIHY ZNÁMÉ KARTÁŘKY?