Magazín Elita

ZA PEŘÍČKO DRINK ZDARMA

ZA PEŘÍČKO DRINK ZDARMA

V restauraci Lichfield Café Restaurant & Bar, kde byla oficiálně zahájena letní sezóna otevřením terasy s nádherným výhledem na Pražský hrad, máte možnost ochutnat originální a jedinečné míchané drinky z jeho nabídky.

Slavnostního otevření zahrady jednoho z nejluxusnějších  pražských hotelů,  Augustine Hotel Prague, který je součástí světové skupiny Rocco Forte Hotels ze zhostily dámy, které se takřka z nebe snesly mezi pozvané hosty, aby nejen pokřtily andělské koktejly, ale samy se pustily do přípravy exkluzivních nápojů. Celé odpoledne za nádherného počasí se neslo v duchu nebeské krásy, kterou umocňovala sympatická Aneta Savarová, moderátorka Událostí na ČT, Česká Miss  2012 Tereza Chlebovská a Markéta Poulíčková, zpěvačka a úspěšná finalistka Hlasu Česko Slovenska. Aneta Savarová překvapila přítomné svou ultraštíhlostí (velikost 32), které docílila díky nedávným bulvárním honům na její osobu.

Lákavá nabídka, kterou nelze jinak, než přijmout.

Pokud si, vy všichni milí hosté, zajdete na adělský koktejl do Lichfield Café Restaurant & Baru a přinesete s sebou v následujících letních měsících peříčko, malý znak andělů , získáte další drink úplně zdarma!   

Mezi hlavní skvosty restaurace patří jídla připravená z čerstvých, sezónních surovin

Během andělského koktejlu nechyběla právě ochutnávka nového chřestového menu, který osobně představil šéfkuchař restaurantu Miroslav Grusz.

Menu je kombinací úžasných pokrmů, jak z bílého, tak ze zeleného chřestu, který je, zvláště teď na jaře, hotovou vitamínovou injekcí pro náš zimou unavený organismus!

Kromě toho, že báječně pročistí naše ledviny, snižuje cholesterol, má antirakovinové efekty, pomáhá naší pleti, nehtům a vlasům, ale zároveň je také velmi účinným afrodiziakem!”, objasnil volbu pan Grusz.  Velkých ohlasů se dočkal originální desert, bílý chřest s pěnou z bílé čokolády, pistáciemi Bronto a Arneis vinaigratte omáčkou.

Hosté mohou navíc ochutnat vlastní pivo hotelu – Svatotomášský ležák. Právě tento nápoj si můžete vychutnat nejlépe v místní Pivnici, která se otvírá 1. května.

-eso, foto: bohemiafoto

Fotogalerie
1442 1443 1444

Další články z rubriky

MISS ŠIŠKOVÁ SE FOTILA S JEZDCE F1 ROMAINEM GROSJEANEM

MISS ŠIŠKOVÁ SE FOTILA S JEZDCE F1 ROMAINEM GROSJEANEM

JEZDCI F1 MUSÍ NEZBYTNĚ DODRŽOVAT PITNÝ, COŽ UŽ VÍ I VÍTĚZKY ČESKÉ MISS

JEZDCI F1 MUSÍ NEZBYTNĚ DODRŽOVAT PITNÝ, COŽ UŽ VÍ I VÍTĚZKY ČESKÉ MISS

VE VELKOFILMU JAN ŽIŽKA SE POTKAJÍ HERCI ZE TŘÍ KONTINENTŮ

VE VELKOFILMU JAN ŽIŽKA SE POTKAJÍ HERCI ZE TŘÍ KONTINENTŮ

BATIST NEJ SESTŘIČKA  JE IVANA LELKESOVÁ SI ZAHRAJE V SERIÁLU MODRÝ KÓD

BATIST NEJ SESTŘIČKA JE IVANA LELKESOVÁ SI ZAHRAJE V SERIÁLU MODRÝ KÓD

ZPĚVÁK JAKUB VAŇAS ŠEL ZA HUDBOU PO SVÉM

ZPĚVÁK JAKUB VAŇAS ŠEL ZA HUDBOU PO SVÉM

ALFONS MUCHA - SLOVANSKÁ EPOPEJ