Magazín Elita

PROBUDÍM SE VČERA NA OBČANSKÉ PLOVÁRNĚ

PROBUDÍM SE VČERA NA OBČANSKÉ PLOVÁRNĚ

Na 55. Film Party na Občanské plovárně se představili herci a tvůrci komedie režiséra Miloslava Šmídmajera, Probudím se včera, která má podtitulek“ Co neuděláš hned, musíš dokončit včera!“. Baletnímu mistrovi, ale i herci a zpěvákovi v jedné osobě Vlastimilu Harapesovi k čerstvé Ceně Thalie za všechny přítomné hosty poblahopřál moderátor akce Martin Kavan.

Mistr se svěřil se, že kytky nejí a vodu nepije. Naštěstí však dostal dárkovou sadu vín, voucher na konzumaci do Thajské restaurace Občanské plovárny a Královskou thajskou masáž. „Konečně se budu cítit královsky, což mě až dosud scházelo“, prohlásil stále velmi charismatický umělec, který měl evidentně z přání radost.

Producent a režisér Miloslav Šmídmajer představil následně tvůrce filmu, kameramana Martina Dubu a autora hudby Zdenka Mertu. Z celé řady filmových herců přišli na podium Miroslav Táborský, Eva Josefíková, Jan Vondráček, Jana Doleželová, Filip Cíl, Michael Foret a další představitelé studentů filmové třídy, takže jim byl prostor dost těsný. Herec Miroslav Táborský měl evidentně dobrou náladu a neustále se usmíval a někoho pošťuchoval. Jirka Mádl byl řádně omluven, neboť opět odletěl do USA. Přišel tak o informaci, že společnost OneToOne garantuje vrácení peněz, že každého naučí plynule hovořit anglicky do 12 měsíců. Mohl si ušetřit dlouhou cestu!

Během programu pokřtila herečka Berenika Saudková videoklip německé skupiny RAGE. O peníze, které aktéři křtu rozhazovali se mezi diváky málem strhla rvačka. To ještě netušili, že jsou falešné. Michael Foret dokázal, že je nejen herec a zpěvák, ale i showman a dvěma písničkami rozhýbal přihlížející. Ti se pak museli posilnit energetickým nápojem a pochoutkami z bohatého rautu. Hosté, mezi nimiž byli herci Nikol Štíbrová, Filip Tomsa, moderátorka Lenka Hornová, herec a moderátor Pavel Novotný, měli možnost vidět netradiční taneční duo David a Milan, semifinalisty Československo má talent, kteří představili tzv. same-sex dancing - tanec stejného pohlaví. Na parketu na následné disco party je nikdo nenapodobil.

Zdroj: J.B.J. Film, s.r.o.  

Fotogalerie
1410 1411 1412

Další články z rubriky

POSLEDNÍ DNY BRUSLENÍ V PRAŽSKÉM EUROPARKU

POSLEDNÍ DNY BRUSLENÍ V PRAŽSKÉM EUROPARKU

PAVEL ZEDNÍČEK V ZÁPLAVĚ BUBLINEK S ANDREOU VEREŠOVOU!

PAVEL ZEDNÍČEK V ZÁPLAVĚ BUBLINEK S ANDREOU VEREŠOVOU!

JOŽO RÁŽ PŘEŽIL POLIBEK SMRTI

JOŽO RÁŽ PŘEŽIL POLIBEK SMRTI

V PLESOVÉM ÚSTÍ NAD LABEM JAKO VE VEGAS!

V PLESOVÉM ÚSTÍ NAD LABEM JAKO VE VEGAS!

KDO SI ODNESL ZAJÍMAVOU VĚŠTBU ZE KŘTU KNIHY ZNÁMÉ KARTÁŘKY?

KDO SI ODNESL ZAJÍMAVOU VĚŠTBU ZE KŘTU KNIHY ZNÁMÉ KARTÁŘKY?