Magazín Elita

KOLEKCE SLUNEČNÍCH BRÝLÍ ALAIN MIKLI A OČNÍ VYŠETŘENÍ ZDARMA

KOLEKCE SLUNEČNÍCH BRÝLÍ ALAIN MIKLI A OČNÍ VYŠETŘENÍ ZDARMA

Jediný „shop in shop“ fenomenálního designéra Alaina Mikliho ve střední a východní Evropě v pražském Žilka Optik Studiu představuje novou kolekci dioptrických i slunečních brýlí Mileage. Limitovaný počet vyrobených kusů řadí tuto kolekci do kategorie sběratelských unikátů.

Nová kolekce Alaina Mikliho a Phillipa Starcka Mileage je inspirována designem aut. Oživuje legendu, jejíž příběh se začal psát v roce 1927. Tehdy americký pilot John McCready požádal výrobce brýlí, aby mu zkonstruoval praktické brýle, které mu umožní simultánně vidět horizont a přístrojovou desku kokpitu. Vznikl nadčasový kapkovitý tvar očnic brýlí, kterým se začalo říkat „pilotky“. Charakteristický design se prosadil i v automobilizmu a ve světě módy se stal doslova nesmrtelným. Alain Mikli jej nyní s neobyčejným akcentem na výjimečnost vrací na scénu.

Spolu s aktuální kolekcí Mileage uvádí Žilka Optik Studio na český trh také revoluční brýlové čočky Zeiss i.Scription™ vhodné do slunečních i dioptrických brýlí. Spojení mistrovského designu brýlových obrub Alain Mikli s precizními čočkami Carl Zeiss ve výsledku přináší nejvyšší dosažitelnou kvalitu a užitnou hodnotu. Unikátní brýlová čočka i.Scription Carl Zeiss s přesností 0,01 dioptrie je řešením pro všechny, kteří chtějí jasně a ostře vidět kdykoliv – za šera, večer i při ostrém slunci. Čočka Zeiss i.Scription™ je díky svým vlastnostem nejlepší možnou korekcí pro všechny světelné podmínky. Zlepšení ostrosti a celkové kvality vidění, mimo dalších pozitivních efektů, výrazně zpřesní a zrychlí i reakce za volantem. „Je zajímavé, kolik peněz jsou lidé ochotni investovat do stále účinnější a dražší pasivní bezpečnosti svých vozů – stoupající počet airbagů, systémy ABS, ESP atd., které mají řešit situaci až v momentě, kdy se vůz dostane do potíží. Oproti tomu je mnohem menší pozornost věnována výsledkům fantastického pokroku v optických technologiích, které mohou mnohým krizovým situacím díky nesrovnatelně lepšímu vidění přímo předcházet. Taková je i účinnost brýlových čoček i.Scription,“ podotýká majitel Žilka Optik Studia Filip Žilka.

Konstrukce brýlové čočky Zeiss i.Scription™ je individuálně přizpůsobená „na míru“ oční vadě konkrétního zákazníka. Výběru brýlí proto předchází důkladné vyšetření zraku na diagnostickém přístroji i.Profiler™, který má Žilka Optik Studio jako první optik v České republice. V rámci prezentace nových čoček Zeiss i.Scription™ je komplexní vyšetření na tomto moderním přístroji až do 30. dubna v Žilka Optik Studiu prováděno zdarma!   

ŽILKA OPTIK STUDIO s.r.o., Budečská 793/1, 120 00 Praha 2, info@zilkastudio.cz

Zdroj: 2media.cz, s.r.o.


Další články z rubriky

MISS ŠIŠKOVÁ SE FOTILA S JEZDCE F1 ROMAINEM GROSJEANEM

MISS ŠIŠKOVÁ SE FOTILA S JEZDCE F1 ROMAINEM GROSJEANEM

JEZDCI F1 MUSÍ NEZBYTNĚ DODRŽOVAT PITNÝ, COŽ UŽ VÍ I VÍTĚZKY ČESKÉ MISS

JEZDCI F1 MUSÍ NEZBYTNĚ DODRŽOVAT PITNÝ, COŽ UŽ VÍ I VÍTĚZKY ČESKÉ MISS

VE VELKOFILMU JAN ŽIŽKA SE POTKAJÍ HERCI ZE TŘÍ KONTINENTŮ

VE VELKOFILMU JAN ŽIŽKA SE POTKAJÍ HERCI ZE TŘÍ KONTINENTŮ

BATIST NEJ SESTŘIČKA  JE IVANA LELKESOVÁ SI ZAHRAJE V SERIÁLU MODRÝ KÓD

BATIST NEJ SESTŘIČKA JE IVANA LELKESOVÁ SI ZAHRAJE V SERIÁLU MODRÝ KÓD

ZPĚVÁK JAKUB VAŇAS ŠEL ZA HUDBOU PO SVÉM

ZPĚVÁK JAKUB VAŇAS ŠEL ZA HUDBOU PO SVÉM

ALFONS MUCHA - SLOVANSKÁ EPOPEJ