Magazín Elita

KOLEKCE SLUNEČNÍCH BRÝLÍ ALAIN MIKLI A OČNÍ VYŠETŘENÍ ZDARMA

KOLEKCE SLUNEČNÍCH BRÝLÍ ALAIN MIKLI A OČNÍ VYŠETŘENÍ ZDARMA

Jediný „shop in shop“ fenomenálního designéra Alaina Mikliho ve střední a východní Evropě v pražském Žilka Optik Studiu představuje novou kolekci dioptrických i slunečních brýlí Mileage. Limitovaný počet vyrobených kusů řadí tuto kolekci do kategorie sběratelských unikátů.

Nová kolekce Alaina Mikliho a Phillipa Starcka Mileage je inspirována designem aut. Oživuje legendu, jejíž příběh se začal psát v roce 1927. Tehdy americký pilot John McCready požádal výrobce brýlí, aby mu zkonstruoval praktické brýle, které mu umožní simultánně vidět horizont a přístrojovou desku kokpitu. Vznikl nadčasový kapkovitý tvar očnic brýlí, kterým se začalo říkat „pilotky“. Charakteristický design se prosadil i v automobilizmu a ve světě módy se stal doslova nesmrtelným. Alain Mikli jej nyní s neobyčejným akcentem na výjimečnost vrací na scénu.

Spolu s aktuální kolekcí Mileage uvádí Žilka Optik Studio na český trh také revoluční brýlové čočky Zeiss i.Scription™ vhodné do slunečních i dioptrických brýlí. Spojení mistrovského designu brýlových obrub Alain Mikli s precizními čočkami Carl Zeiss ve výsledku přináší nejvyšší dosažitelnou kvalitu a užitnou hodnotu. Unikátní brýlová čočka i.Scription Carl Zeiss s přesností 0,01 dioptrie je řešením pro všechny, kteří chtějí jasně a ostře vidět kdykoliv – za šera, večer i při ostrém slunci. Čočka Zeiss i.Scription™ je díky svým vlastnostem nejlepší možnou korekcí pro všechny světelné podmínky. Zlepšení ostrosti a celkové kvality vidění, mimo dalších pozitivních efektů, výrazně zpřesní a zrychlí i reakce za volantem. „Je zajímavé, kolik peněz jsou lidé ochotni investovat do stále účinnější a dražší pasivní bezpečnosti svých vozů – stoupající počet airbagů, systémy ABS, ESP atd., které mají řešit situaci až v momentě, kdy se vůz dostane do potíží. Oproti tomu je mnohem menší pozornost věnována výsledkům fantastického pokroku v optických technologiích, které mohou mnohým krizovým situacím díky nesrovnatelně lepšímu vidění přímo předcházet. Taková je i účinnost brýlových čoček i.Scription,“ podotýká majitel Žilka Optik Studia Filip Žilka.

Konstrukce brýlové čočky Zeiss i.Scription™ je individuálně přizpůsobená „na míru“ oční vadě konkrétního zákazníka. Výběru brýlí proto předchází důkladné vyšetření zraku na diagnostickém přístroji i.Profiler™, který má Žilka Optik Studio jako první optik v České republice. V rámci prezentace nových čoček Zeiss i.Scription™ je komplexní vyšetření na tomto moderním přístroji až do 30. dubna v Žilka Optik Studiu prováděno zdarma!   

ŽILKA OPTIK STUDIO s.r.o., Budečská 793/1, 120 00 Praha 2, info@zilkastudio.cz

Zdroj: 2media.cz, s.r.o.


Další články z rubriky

PAVEL ZEDNÍČEK V ZÁPLAVĚ BUBLINEK S ANDREOU VEREŠOVOU!

PAVEL ZEDNÍČEK V ZÁPLAVĚ BUBLINEK S ANDREOU VEREŠOVOU!

JOŽO RÁŽ PŘEŽIL POLIBEK SMRTI

JOŽO RÁŽ PŘEŽIL POLIBEK SMRTI

V PLESOVÉM ÚSTÍ NAD LABEM JAKO VE VEGAS!

V PLESOVÉM ÚSTÍ NAD LABEM JAKO VE VEGAS!

KDO SI ODNESL ZAJÍMAVOU VĚŠTBU ZE KŘTU KNIHY ZNÁMÉ KARTÁŘKY?

KDO SI ODNESL ZAJÍMAVOU VĚŠTBU ZE KŘTU KNIHY ZNÁMÉ KARTÁŘKY?

3 V 1 NARAZILY NA CITLIVÉ TÉMA

3 V 1 NARAZILY NA CITLIVÉ TÉMA