Magazín Elita

BEN & JERRY´S ZMRZLINA PRO VŠECHNY A ZDARMA!

BEN & JERRY´S  ZMRZLINA PRO VŠECHNY A ZDARMA!

3. dubna jsou všichni příznivci Ben & Jerry´s zváni na kopeček zmrzliny zdarma, bude se slavit zmrzlinový den ve dvanácti lokalitách v Praze a Brně Proč Ben & Jerry´s na svoje výročí rozdává zmrzlinu zdarma? Odpověď zůstává stále stejná… Zmrzlinová oslava – Free Cone Day (Kopeček zmrzliny zdarma) je poděkováním věrným zákazníkům a místní komunitě, kteří tuto značku podporují a přispívají k jejímu úspěchu.

Za posledních 34 let se mnohé změnilo, ale jedna věc zůstává. Společnost Ben & Jerry´s každoročně na tento speciální den otevře své dveře všem fanouškům zmrzliny, aby tuto tradici společně oslavili. Pozvěte proto všechny své přátele, aby se připojili ke zmrzlinovému svátku, zmrzlina bude pro všechny! Globálně se v průměru každý rok rozdá více než milion kopečků zmrzliny zdarma. V České republice se tým Ben & Jerry´s  těší na pokoření nového rekordu v návštěvnosti!

Akce se bude konat ve vybraných prodejnách BILLA a ALBERT a dalších obchodech v Praze a Brně. Praha se může těšit na tyto lokality: BILLA Praha 1, V Celnici; BILLA Praha 1, Vodičkova – Galerie Myšák; BILLA Praha 4, Budějovická 1667/764; BILLA Praha 9 – Prosek, Vysočanská; ALBERT Praha 1, Palladium; ALBERT Praha 3, Palác Flóra, ul. Vinohradská; ALBERT Praha 8, Florenc, Křižíkova 213/44; Aquapark Čestlice, Obchodní zóna Průhonic a BioPoint Hlavní nádraží. Brno milovníky zmrzliny zve do těchto obchodů: BILLA Brno, Okružní 33 HM ALBERT, Brno,; Coffee shop Lavazza, Náměstí Svobody.  Kopeček zmrzliny zdarma se na všech místech bude rozdávat od 15h do 18h. Budete si moci pochutnat na celkem šesti příchutích Strawberry Cheesecake, Chunky Monkey, Chocolate Fudge Brownie, Cookie Dough, Fairly Nuts a velké novince Caramel Chew Chew. Fanoušci Ben & Jerry´s po celém světě chtějí být součástí velké zábavy a oceňují, že společnost nabízí něco více než jen lahodnou pochoutku a neřídí se pouze finančním ziskem. Milovníci zmrzliny Ben & Jerry´s mají rádi celkovou atmosféru této značky, její energii a správné vibrace.

Během akce bude možné ochutnat šest různých příchutí. Ben and Jerry´s na českém trhu představuje novou příchuť Caramel Chew Chew and příchuť Fairly Nuts v novém balení.

Zdroj: Best Communications


Další články z rubriky

MISS ŠIŠKOVÁ SE FOTILA S JEZDCE F1 ROMAINEM GROSJEANEM

MISS ŠIŠKOVÁ SE FOTILA S JEZDCE F1 ROMAINEM GROSJEANEM

JEZDCI F1 MUSÍ NEZBYTNĚ DODRŽOVAT PITNÝ, COŽ UŽ VÍ I VÍTĚZKY ČESKÉ MISS

JEZDCI F1 MUSÍ NEZBYTNĚ DODRŽOVAT PITNÝ, COŽ UŽ VÍ I VÍTĚZKY ČESKÉ MISS

VE VELKOFILMU JAN ŽIŽKA SE POTKAJÍ HERCI ZE TŘÍ KONTINENTŮ

VE VELKOFILMU JAN ŽIŽKA SE POTKAJÍ HERCI ZE TŘÍ KONTINENTŮ

BATIST NEJ SESTŘIČKA  JE IVANA LELKESOVÁ SI ZAHRAJE V SERIÁLU MODRÝ KÓD

BATIST NEJ SESTŘIČKA JE IVANA LELKESOVÁ SI ZAHRAJE V SERIÁLU MODRÝ KÓD

ZPĚVÁK JAKUB VAŇAS ŠEL ZA HUDBOU PO SVÉM

ZPĚVÁK JAKUB VAŇAS ŠEL ZA HUDBOU PO SVÉM

ALFONS MUCHA - SLOVANSKÁ EPOPEJ